90x60x90• 03 мая в 12:40

Прочитала Маленьке Життя, потім Нормальних Людей

Вони мене просто роздавили. Зараз боюся братися за щось нове, бо чекаю черговий удар під дих. Як ви виходите з цього стану після важких книжок? Читаєте щось легке навмисно чи просто чекаєте, поки само відпустить?
Гарантую неперелевки• 03 мая в 12:41
Чекаю, поки переварю. Хороша книга зачепить, погана через тиждень забудеться.

hrystia• 03 мая в 13:21
Як Вам маленьке життя? Не можу знайти в електронному вигляді українською, вагаюся чи брати паперову 🤔
ніколи такого не було• 03 мая в 13:47
Посмотрите ещё сериал про нормальных людей
Ку ка ку ка ку• 03 мая в 17:00
Ответ дляhrystia
Это самая сильная книга, которую я читала, очень рекомендую. Если вы не гомофоб, конечно
Залізна пані• 03 мая в 17:32
Читаю что-то легкое
Крим мій• 07 мая в 23:05
Ответ дляКу ка ку ка ку
А я її ледь відмучила. Легко можна було втричі скоротити. Та й не можу сказати, що прям дуже зачепила вона мене, не зрозуміла я й цього тягання по колу одних і тих же ’страждань’.