Я инженер, меряю от 1• 03 мая в 14:40

Хто мав би платити комунальні?

Є батьківська квартира, в якій ми з чоловіком і дітьми прожили 10 років, зробили там гарний ремонт, меблі, техніку. Зараз вже переїхали в свою квартиру. Квартира стоїть пуста, здавати її не хочемо, так як взимку хочу перевезти туди маму, і там ще є мої речі, і взагалі не готова поки заселяти туди чужих людей.

Є сестра, яка вже давно проживає за кордоном. Пропонувала допомогу, якщо треба, але я завжди відмовлялись. Здавати квартиру вона також не хоче.
Квартира у спільній власності, але частка сестри там мінімальна. В майбутньому плануємо її продати і гроші поділити порівну, незалежно від часток.

Поки чоловік працював, платили самі всі комунальні, і за цю квартиру, і за будинок мами, і за себе. Але зараз він служить, відповідно доходи стали в рази менші, і ці 2-3 тис комунальних мені б краще витратити на дітей. Але вагаюсь, чи просити про це сестру? Впевнена, що вона не відмовить, але не хочу, щоб у неї були якісь непорозуміння з її чоловіком.
Щоб знову не були претензії продавати зараз і ділити кошти. Не хочу скандалів. Але є ризик, що накопичиться борг за комунальні.
Играю у края• 03 мая в 17:51
Ответ дляСвій варік
Вы математику на уровне 3 класса не можете осилить, наследство досталось всем поровну.
Ок. А в приватизації сестра участі не взяла. Це ок?

Свій варік• 03 мая в 17:52
Ответ дляИграю у края
А це питання автору не подобається)) бо саме автор з мамою таку частку виділили сестрі
Я уже разобралась. Хватит вам чепуху нести.
Свій варік• 03 мая в 17:53
Ответ дляПозаземний розум
В Києві носять наприклад.
Пенсии по домам?
Играю у края• 03 мая в 17:54
Ответ дляСвій варік
А вы матери помогаете исключительно в расчете на ее квадратные метры?
Ні, мамі сестра повинна допомагати, і вона ніби не проти. Але поки квартира стоїть пуста, в ній ніхто не живе, і у сестри там 1/9 , то сестра має за неї платити умовних 200 грн . Питання автора було про комунальні, воно в заголовку теми
Играю у края• 03 мая в 17:54
Ответ дляСвій варік
Пенсии по домам?
Так
Позаземний розум• 03 мая в 17:54
Ответ дляСвій варік
Пенсии по домам?
Так, мама так отримує все життя
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 17:55
Ответ дляПукимончиг
Автор, ви не до кінця чесні. Можливо, ви знаєте справжню відповідь. Чому мама не хоче приймати гроші від доньки? Особливо, якщо вам фінансово важко. Певно, є якась образа. Також ви не відповідаєте, якого віку діти в сестри (я так розумію, що там не одна дитина) та чому ж сестра не купила власне житло закордоном? Певно, не все так добре в неї. Плюс, чи мама няньчила дітей сестри так, як ваших? Отут і криються образи. Мама якого віку? Невже жодного разу не поїхала до сестри під час війни? Трохи відпочити від вибухів?
моїй мамі 75 років, вона за кордоном була декілька разів лише, до сестри вона не хоче їхати, бо немає на те коштів, важка і довга дорога, не хоче ні в кого на шиї сидіти і тд і тп. І боїться померти на чужині, має хворе серце. Що тут дивного?

Діти вже немалі, я написала, що підліткового віку. Няньчили її дітей її батьки, які живуть там же. Квартиру не купили, бо в них немає уявлень ’краще поганеньке, але своє’, поганеньку в поганому районі вони не розглядали. Знімають велику гарну квартиру в престижному районі. Ну от так вони вирішили. Купити таку мабуть не мають змоги.

Свій варік• 03 мая в 17:55
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якби я навіть хотіла зараз займатись цією тягомотиною з оформленням, то без присутності сестри це не зможу зробити. А вона в Україну не приїде, бо їй дуже страшно, вона ’не готова так ризикувати дітьми’. Це її слова.
І оформлення квартири недостатня підстава, щоб вона так ризикувала)

Людина живе в безпечній країні, і уявляє життя в Україні наче тут ракети що хвилини вибухають)
Автор, а что ваш муж говорит по поводу вашей благотворительности?
Свій варік• 03 мая в 17:55
Ответ дляИграю у края
Яку, 1/9 викупити?))
Да
Ответ дляИграю у края
Ця ваша відповідь говорить про те, що сестра ніколи не отримає половини з продажу квартири. Якщо цей продаж колись в буде. Швидше там потім будуть жити ваші діти і ніхто нічого не продасть. А якщо і продасте, ви будете казати про ремонти, покупки, комунальні за ці всі роки і ясне діло, що про рівний розподіл коштів мови не буде.
ок! ви мене розкрили))
З комунальними що робити?
Свій варік• 03 мая в 17:56
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
вона хоче мати можливість приїжджати і зупинятись тут.
1/9 часть считается незначительной. Хочет иметь, значит платит за желание. Вы как блаженная, честно….
Играю у края• 03 мая в 17:57
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
ок! ви мене розкрили))
З комунальними що робити?
Платити вам.
З сестри брати гроші для мами, тим більше вона сама пропонує
Свій варік• 03 мая в 17:57
Ответ дляИграю у края
Чесно в справедливо щоб зараз доля сестри в квартирі була 1/3. Інших нема варіантів
С какого дива?
Играю у края• 03 мая в 17:58
Ответ дляСвій варік
С какого дива?
Бо вона така ж дитина своїх батьків, як і автор)) а квартира це батьківська
Свій варік• 03 мая в 17:58
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
це ніби гарний варіант, але мама не буде приймати гроші від сестри.
Щось мене вже так ця тема втомила, що я поки взагалі нічого не хочу)
Маю сподівання, що закінчиться війна, повернеться чоловік і тоді це взагалі вже не буде проблемою, і не буде що обговорювати.
Почему? Ваши родители были в соре с дочерью?
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 17:58
Ответ дляПукимончиг
Думаю, все залишиться автору - дім, квартира. І сестра та її чоловік це знають. Раз в них за 20 років закордоном нема свого житла, то певно, справи не дуже, ще і діти підлітки, ще і вічний зйом. Тому грошей нема скоріше за все зайвих. От чоловік сестри і на диби. Закордоном бідняки кожне євро рахують. На жаль, багато хто ледь перебивається закордоном, тільки мовчить про це. А подорожі та гарні фото - не показник, є купа знижок. Показник якраз власне житло. Його в сестри автора нема за 20 років. І це сумно.
моя сестра в минулої зими 10 тис евро витратила на лижі в Швейцарії.
В них немає свого житла за кордоном, але вони не бідують, і не додумуйте того, чого немає. Все у них добре, і слава Богу.
Свій варік• 03 мая в 18:00
Ответ дляИграю у края
Тому що сестра просто не взяла участі в приватизації, бо фізично не змогла. Але вона така ж донька своїх батьків. І зараз вона, як і автор, по совісті має право на 1/3
Так она и получила после отца свою 1/3. Но в общей квартире ее 1/3 стала 1/9, потому что жена и вторая дочь тоже получили 1/3 наследства.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 18:01
Ответ дляСвій варік
та нічого, я платила зі своїх доходів, перед чоловіком не звітую.
Свій варік• 03 мая в 18:02
Ответ дляИграю у края
Саме так. І мама могла б це виправити після смерті тата. Але не зробила це
Вы мне объясните, зачем? Потому что какой то аноним решил что так будет правильно?

автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 18:02
Ответ дляИграю у края
Платити вам.
ок, дякую!
Свій варік• 03 мая в 18:02
Ответ дляИграю у края
Автор написала, что отказала ь. Так что все ок
Играю у края• 03 мая в 18:02
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
За кордоном у більшості людей нема культу свого житла. Є люди не бідні все життя живуть на зйомі. Так, нам це дивно) але там орендар захищений - пенсії такі, що орендувати можна, виселити господар фактично не може, все по договору і офіційно. Тому це не дивно, що вони живуть на оренді роками
Играю у края• 03 мая в 18:03
Ответ дляСвій варік
А те, що її не було в приватизації , не рахується?))
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 18:03
Ответ дляСвій варік
ні, гарні стосунки, мама не хоче нікого обтяжувати. Вона і мені намагається повернути гроші, просто я їх не беру, або просто плачу, не звітуючи, або не кажу скільки це коштувало.
Свій варік• 03 мая в 18:04
Ответ дляИграю у края
Так автор и мамин дом еще оплачивает. Коммунальные не только в квартире бывают. То есть не платить можно, а поделить по «честному» автор обязана?
Свій варік• 03 мая в 18:04
Ответ дляПозаземний розум
Так, мама так отримує все життя
Удивили, я думала такое только в селах осталось
Играю у края• 03 мая в 18:05
Ответ дляСвій варік
Поділити по чесному зобовʼязані були батьки. І обидві доньки по чесному повинні підтримувати маму матеріально. І пенсію мама також отримує.
Свій варік• 03 мая в 18:05
Ответ дляИграю у края
Ну так она от наследства и получила равную со всеми долю. Что не так то?
Свій варік• 03 мая в 18:06
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У вас не официальный брак?
Играю у края• 03 мая в 18:08
Ответ дляСвій варік
А чому приватизація була на трьох? Вас це не дивує? Думаю, сестра просто приїхати не змогла, а не просто автору свою долю вирішила подарувати.
Не так те, що в сімʼї в батьківській квартирі жило 4 людей і всі мали б мати однакову 1/4. А після смерті тата зараз би мали б всі мати по 1/3. Це нормально , чесно, по совісті