Я инженер, меряю от 1• 03 мая в 14:40
Хто мав би платити комунальні?
Є батьківська квартира, в якій ми з чоловіком і дітьми прожили 10 років, зробили там гарний ремонт, меблі, техніку. Зараз вже переїхали в свою квартиру. Квартира стоїть пуста, здавати її не хочемо, так як взимку хочу перевезти туди маму, і там ще є мої речі, і взагалі не готова поки заселяти туди чужих людей.
Є сестра, яка вже давно проживає за кордоном. Пропонувала допомогу, якщо треба, але я завжди відмовлялись. Здавати квартиру вона також не хоче.
Квартира у спільній власності, але частка сестри там мінімальна. В майбутньому плануємо її продати і гроші поділити порівну, незалежно від часток.
Поки чоловік працював, платили самі всі комунальні, і за цю квартиру, і за будинок мами, і за себе. Але зараз він служить, відповідно доходи стали в рази менші, і ці 2-3 тис комунальних мені б краще витратити на дітей. Але вагаюсь, чи просити про це сестру? Впевнена, що вона не відмовить, але не хочу, щоб у неї були якісь непорозуміння з її чоловіком.
Щоб знову не були претензії продавати зараз і ділити кошти. Не хочу скандалів. Але є ризик, що накопичиться борг за комунальні.
Играю у края• 03 мая в 17:35
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Як для вас було б чесно зараз? Одразу все сестрі передати? Чи як? От як в вашому розумінні було честно і справедливо?
Нагадую тільки, що мама слава Богу жива.
Ви там робили все собі в там жили))
Свій варік• 03 мая в 17:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
А обов´язрк мами не був порівно розділити спадщину?
Так наследство они то поровну получили, по 1/3 каждая от доли отца. Откуда вы взяли, что наследство неправильно поделили?
До смерти отца квартира поделена на 3 части при приватизации. Вот тут дочку забыли. И забыла не автор, а родители.
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:35
Ответ дляСвій варік
Выкупите долю сестры и не морочьте ей голову. Квартира ей явно не нужна, поскольку она хотела отказаться от наследства.
вона хоче мати можливість приїжджати і зупинятись тут.
Играю у края• 03 мая в 17:36
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Чесно в справедливо щоб зараз доля сестри в квартирі була 1/3. Інших нема варіантів
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:36
Ответ дляСвій варік
Я одна не понимаю, на какую дачу поехала мама на лето, если она в селе живет?
дача в селі, я називаю це дачею. Раніше батьки там жили лише влітку, зараз мама там на постійній
Кукусики• 03 мая в 17:37
Ответ дляИграю у края
А може і не отримає)) це вилами по воді
Я автора за язик не тягнула)
Играю у края• 03 мая в 17:40
Ответ дляСвій варік
Але після смерті тата був шанс все зробити по совісті. Віддати татову частку квартири сестрі. Але цього ніхто зробити не захотів.
То де у сестри гарантії, що їй потім щось взагалі дістанеться?
Кукусики• 03 мая в 17:39
Ответ дляСвій варік
Похоже автор на ходу придумывает.
Сільська хата для автора вже як дача
Свій варік• 03 мая в 17:40
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
мама не поїхала б, і чоловік сестри був би проти. Жити циганським табором нікому не треба було. А знімати мамі окреме житло в їхній країні - то дуже дорого, да і взагалі про таке і мови не було.
Вы либо троль, либо блаженная. Сестра не может мать, сердечницу, забрать к себе. А вы ей половину квартиры собираетесь отдать.
Интересно, как собираетесь провернуть? Еще и на дарственную деньги будудете тратить, от своей семьи отрывая? Или сразу долю матери отдадите, ну что б 2-ды не вставать?
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:40
Ответ дляПукимончиг
Як вам важко фінансово нині, то не просіть гроші на комуналку. Поговоріть з сестрою, розкажіть про розходи на маму, спитайте, чи могла б вона надсилати щось мамі - на їжу, ліки, лікаря? Що ця сума буде на маму. А самі тоді платіть комуналку. Так буде і вам легше, і сестрі приємно.
це ніби гарний варіант, але мама не буде приймати гроші від сестри.
Щось мене вже так ця тема втомила, що я поки взагалі нічого не хочу)
Маю сподівання, що закінчиться війна, повернеться чоловік і тоді це взагалі вже не буде проблемою, і не буде що обговорювати.
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:40
Ответ дляПукимончиг
Село, мабуть, то і є дача. Дача = будинок в селі. Я так зрозуміла.
так
Свій варік• 03 мая в 17:41
Ответ дляИграю у края
А чому в цей час ви і мама не відмовилися від своєї долі батькової спадщини на користь сестри??? І у вас трьох все було б порівну зараз
Зачем? Надо было делить пополам. Сестре наследство не надо было.
Свій варік• 03 мая в 17:42
Ответ дляИграю у края
Чого татова доля у вас опинилася? Мала б у сестри бути. Ось так і обібрали
А автор не дочь своего отца? С фига ли наследство в одно лиТСо отдавать?
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:43
Ответ дляПукимончиг
Так і вибухають, на жаль:-( Діти якого віку в неї?
підлітки
Пукимончиг• 03 мая в 17:44
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Автор, ви не до кінця чесні. Можливо, ви знаєте справжню відповідь. Чому мама не хоче приймати гроші від доньки? Особливо, якщо вам фінансово важко. Певно, є якась образа. Також ви не відповідаєте, якого віку діти в сестри (я так розумію, що там не одна дитина) та чому ж сестра не купила власне житло закордоном? Певно, не все так добре в неї. Плюс, чи мама няньчила дітей сестри так, як ваших? Отут і криються образи. Мама якого віку? Невже жодного разу не поїхала до сестри під час війни? Трохи відпочити від вибухів?
Играю у края• 03 мая в 17:44
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ця ваша відповідь говорить про те, що сестра ніколи не отримає половини з продажу квартири. Якщо цей продаж колись в буде. Швидше там потім будуть жити ваші діти і ніхто нічого не продасть. А якщо і продасте, ви будете казати про ремонти, покупки, комунальні за ці всі роки і ясне діло, що про рівний розподіл коштів мови не буде.
Я инженер, меряю от 1
• 03 мая в 17:45
Ответ дляСвій варік
ніхто її не забув, сестра відмовилась приїждати, сказала, щоб робили без неї.
Пукимончиг• 03 мая в 17:45
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
підлітки
Хто сестрі допомагав дітей няньчити? Сама, няня, свекров?
Свій варік• 03 мая в 17:45
Ответ дляИграю у края
А якщо буде заповіт? Я впевнена. Що будинок автор сестрі не віддасть і продавати його не буде
Интересно, дом сестре за красивые глазки отдать?
Свій варік• 03 мая в 17:46
Ответ дляИграю у края
Чого ви тоді з мамою не поступилися долею тата сестрі? Щоб у вас трьох рівні частини в квартирі були. Можете відповісти?
Себя в сестре узнали?
Играю у края• 03 мая в 17:46
Ответ дляСвій варік
Тому що сестра просто не взяла участі в приватизації, бо фізично не змогла. Але вона така ж донька своїх батьків. І зараз вона, як і автор, по совісті має право на 1/3
Свій варік• 03 мая в 17:47
Ответ дляИграю у края
Мама з автором своїми руками виділили сестрі лише 1/9 частку квартири. В чому хитрість сестри?
Вы математику на уровне 3 класса не можете осилить, наследство досталось всем поровну.
Свій варік• 03 мая в 17:48
Ответ дляИграю у края
Ви можете сказати сестрі, що мамі потрібна допомога на комунальні, ліки тощо. Але про квартиру ви не маєте морального права казати. Долі сестри в ній фактично нема . Або свою долю їй подаруйте) а самі потім мамину успадкуєте
А вы матери помогаете исключительно в расчете на ее квадратные метры?
Играю у края• 03 мая в 17:49
Ответ дляСвій варік
Себя в сестре узнали?
Ні, у мене все ок. Долі в батьківській квартирі рівні у всіх. Да і своє житло давно є, і не одне)
Пукимончиг• 03 мая в 17:49
Ответ дляСвій варік
Думаю, все залишиться автору - дім, квартира. І сестра та її чоловік це знають. Раз в них за 20 років закордоном нема свого житла, то певно, справи не дуже, ще і діти підлітки, ще і вічний зйом. Тому грошей нема скоріше за все зайвих. От чоловік сестри і на диби. Закордоном бідняки кожне євро рахують. На жаль, багато хто ледь перебивається закордоном, тільки мовчить про це. А подорожі та гарні фото - не показник, є купа знижок. Показник якраз власне житло. Його в сестри автора нема за 20 років. І це сумно.
Свій варік• 03 мая в 17:49
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
И не надо, и делить пополам квартиру даже не думайте.
Сестре напишите что с нее 100€ ( условно) в месяц маме.
Играю у края• 03 мая в 17:50
Ответ дляСвій варік
Саме так. І мама могла б це виправити після смерті тата. Але не зробила це