Червона рута• 03 мая в 22:54
Це нормально коли мама заповнює документи за дорослого сина?
Як вважаєте,це нормально коли мама заповнює документи за дорослого сина?
Червона рута
• 03 мая в 23:06
Ответ дляСиликоночка
Шо ви ту Настю постійно тут обговорюєте?
чи то ви вона і є? Пам´ятаю її ще з Крохи)
Якиби то була Валя,а не Настя-це б змінило ситуацію?
Маю дорослих синів і для мене такий симбіоз дуже дивний
Червона рута
• 03 мая в 23:06
Ответ дляКоко На Страже
Нормально
Просто надо было делать это из его дии и через его кабинет
Якби з його,то питання б не було.
Бокс-орун• 03 мая в 23:06
Ответ дляЧервона рута
І сина теж? Питання про сина,а не про чоловіка власне
До того, як син одружився другий раз я записувала сина до лікарів. Тепер це робить його жінка.
І багато ще іншого - це турбота і допомога.
Силиконочка• 03 мая в 23:07
Ответ дляЧервона рута
Просто я не вперше зустічаю теми з обговорюванням її постів. Це ж 100% ваші теми. Навіщо це?
Наверняка• 03 мая в 23:07
Ответ дляЧервона рута
Якби з його,то питання б не було.
Ну то есть с его дии мама может заполнить документы за взрослого сына?
Дівчина Гілмор• 03 мая в 23:08
Ответ дляАнгелок з ріжками
До пенсии мама мальчика будет всё за него делать, он же дытятко махонькое, ни на что не способное, даже попусю после туалета себе подтереть
Він підтирає, але мамі все одно треба провірить
Червона рута
• 03 мая в 23:08
Ответ дляНаверняка
Так у вас вопрос был не в том кто виноват, а в том нормально ли что мама заполнила доки за сына
В тому,що мама не відділяє свого 21-річного сина від себе і вважає,що може особисто представляти його інтереси скрізь.Ще й дивується,коли кажуть,що це неможливо
Червона рута
• 03 мая в 23:09
Ответ для3@йk@
Единственное что ненормально в этом посте ’мы’.
У меня в семье всеми бумажными и юридическими вопросами занимаюсь я, потому что я лучше всех разбираюсь в таких вопросах, умею искать информацию.
Не вижу ничего в этом криминального.
Ви не зрозуміли в чому питання
Червона рута
• 03 мая в 23:10
Ответ дляКава з адреналіном
Мені в цнапі зробили зауваження, що я закордонний паспорт прийшла робити з сином 16 років
Мали без нього прийти?
Наверняка• 03 мая в 23:10
Ответ дляЧервона рута
Ви не зрозуміли в чому питання
Походу никто не понял. Как вы задали вопрос так все и поняли
Кава з адреналіном• 03 мая в 23:10
Ответ дляЧервона рута
Мали без нього прийти?
Мала б прислати самого
Червона рута
• 03 мая в 23:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Майже всюди з цим проблеми, але це не має значення, якщо людина 8 місяців не може зловити довбаний слот, то яка різниця хто за нього це зробить мама, тато чи дідо? Цей резерв працює через жопу теж
Так в тому ж дописі написано,що він ОДРАЗУ прямо в консульстві зловив слот через тиждень.Тож проблем немає.
Питання не в тому
Червона рута
• 03 мая в 23:12
Ответ дляКава з адреналіном
Але ж ви не записуєте до лікаря себе, щоб на прийом прийшов чоловік.
Ось! Ви мене зрозуміли,що саме так здивувало в цій ситуації.
Червона рута
• 03 мая в 23:13
Ответ дляНаверняка
А как должно быть, расскажите? Нужно было отказаться от помощи жены переводчика, нанять переводчика чужого человека, чтобы не дай Бог, советчицы не подумали что он сыночка корзиночка?
Ви коли перекладаєте чекаєте відповідь чоловіка чи одразу за нього відповідаєте?
Love_Love_Love_• 03 мая в 23:14
Ответ дляЧервона рута
Питання не в тому
Щодо вашого питання в заголовку- я відповіла на нього.
Єдине там просто дивна мамаша, все робити потрібно було з аккаунта сина.
Червона рута
• 03 мая в 23:14
Ответ дляПедиатор_я
Может безалаберный студент и был занят учёбой
Мы ж не знаем его особенности, а мама знает
Мама пише,що він геній
Червона рута
• 03 мая в 23:15
Ответ дляСиликоночка
Мабуть дуже популярний блогер тут,як дружина Павліка
Червона рута
• 03 мая в 23:16
Ответ дляНаверняка
Ні,багато хто зрозумів
Ангелок з ріжками• 03 мая в 23:16
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну мама это мама, она его носила 9 месяцев, потом ночами не спала когда он родился, а как в школу начал ходить, волновалась за его учёбу и отношение одноклассников и и.д, ну в общем постоянно участвовала в его жизни.
А теперь собственную заботу к которой она привыкла, взвалить на самостоятельность сына, не так то ей просто
Червона рута
• 03 мая в 23:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Так,можна допомагати родині друзям-це не проблема.Але очевидно,що якщо людина повнолітня і дієздатна то,як мінімум,всі документи мають бути заповнені і подані від її імені.
Червона рута
• 03 мая в 23:20
Ответ дляАнгелок з ріжками
Едіпов комплекс
ЧукИГеки• 03 мая в 23:30
Какая разница?
Значит, им так удобно в семье. Будет надобность - зашевелиться парень)
ЧукИГеки• 03 мая в 23:33
Ответ дляБокс-орун
Разделяю ваше мнение. Люди разделяют обязанности в семье, помогают. Если у мамы больше времени, она помогает сыну. Странно, что кого-то от этого подгорает.
П.С. Предвосхищая яд, сообщаю - у меня сына пока нет😃 Так что это объективное мнение постороннего человека.
ЧукИГеки• 03 мая в 23:34
Ответ дляЧервона рута
Едіпов комплекс
Там совсем наоборот всё, освежите память😂
ЧукИГеки• 03 мая в 23:35
Ответ дляЛапка
Год назад к нам на собеседование жена приводила мужа.
И что? Он из-за этого станет хуже работать? Да хоть с крокодилом пусть придёт, если он нормальный работник)
Шиворіт навиворіт• 03 мая в 23:55
Ответ дляЧервона рута
Главное что б не снлазили
Силиконочка• 03 мая в 23:56
Ответ дляЧервона рута
та ні, тут у вас якась психічна проблема