Gvenna• 04 мая в 09:32

Де в Харкові можна швидко перекласти на іноземну мову і завірити документи?

Може хто на Салтівці знає таку контору, де можна перекласти свідоцтва про народження та шлюб на іноземну мову і завірити? Можна інший район. Буду вдячна за рекомендації)
ok1904• 04 мая в 10:37
Як варіант Вам треба перекладач з дипломом, а перекласти можете навіть самі, я свого часу так робила. В знайомоІ була своя печатка, так як вона працювала в нас перекладачем
( в посольство не обов´язково треба було відчувати) Далі в нотаріуса засвідчується підпис перекладача , що до нього є диплом. В нотаірусів в ним можуть бути контакти таких перекладачів

автор Gvenna • 04 мая в 10:37
Ответ дляok1904
Ні, сама я нічого не перекладатиму, це точно. Я хочу заплатити і не думати про це.
Я думаю є контори де в одному місці всі послуги, але раніше не мала з цим справ, шукаю.
ok1904• 04 мая в 10:37
Ответ дляGvenna
Та є.
Мне без сахара• 04 мая в 11:09
Таких контор по городу много, но большинство в центре: например, на Рымарской есть бюро переводов Азбука и Какаду. Делают нотариально заверенный перевод документов, контакты в гугле. Насчет Салтовки не подскажу.