Я_з_Франека• 04 мая в 18:49

Вы верите в порчи, привороты и всякое такое?

забиякина• 04 мая в 19:08
Ответ дляСумчатая кошка
Я не читала. 301 хочу від вас почитати
Это сугубо ваши проблемы что вы там хотите

Апофиозная• 04 мая в 19:09
Ответ дляПез Году Неделя
То було три роки жаху насправді .
Проблеми , сварки та різного роду болячки (взагалі абсолютно здорова була) посипались одне за одним . Як не очі , то шлунок , то нога , то блд ще щось . По жіночому в мене майже рік періодично кровотечі . Різні діагнози . Там вище писали , хто не вірить до того не чіпляється . Я сама не вірила . Навіть коли подруга казала , що щось не те відбувається, і може спробувати до когось звернутись я їй казала що в таку х не вірю . Я навіть не памʼятаю що стало останньою краплею . Поїхала я до одної жінки . Каже порча . Ну я ще скептично . Треба яйцями качати . Кажу ну ок . Приїхала я рано . Покачала . Каже раз мало , мінімум три , бо типу мені «поробляли» періодично ніби на роботу ходили .
Після першого разу я ніби пʼяна була , весь день проспала . Другий трохи легше , третій ще легше …. І я просто ніби вернулась до життя . Я щодня згадую за неї та дуже вдячна бо без перебільшення вона врятувала мені життя . Тому хто сміється і не вірить , я щиро рада за таких людей .
Яйцами порчу не выкачать, только облегчить на время. И защиты у вас нет. Если делать повторно, то будет хуже чем до
забиякина• 04 мая в 19:10
Ответ дляПез Году Неделя
То було три роки жаху насправді .
Поздравляю, вас развели. Порчи яйцами снимают только в сказочных сельских историях)
Пез Году Неделя• 04 мая в 19:13
Ответ длязабиякина
Саме головне що після того всі ті жахи скінчились )
забиякина• 04 мая в 19:12
Ответ дляАпофиозная
Главное шоб за сто гривен или за еду это наш народ, халява наше всё, что тут скажешь)
Пез Году Неделя• 04 мая в 19:12
Ответ длязабиякина
Це і була стара жінка в селі . Насправді вона була дуже сильною . До неї люди зі всієї України приіджали . Врятувала дуже багато . Тому не варто знецінювати
Апофиозная• 04 мая в 19:13
Ответ длязабиякина
Да, ещё лучше просто так, у вас же дар. Должны помогать бесплатно.

Апофиозная• 04 мая в 19:14
Ответ дляПез Году Неделя
Вы не понимаете, как это работает. Она за 2 копейки не будет принимать такое количество людей. И яйцами все проблемы не выкачать.
забиякина• 04 мая в 19:14
Ответ дляПез Году Неделя
Единственный возможный вариант это тот, что она только для вида вам показывала только выкатку, а уже сама потом шла и делала что-то другое. Чтобы верить и снимать какие-то порчи, нужно хотя бы базу знать как это работает. Для этого нужны откупы и договора, откупалась она чем? Вами разве что, а может и вашими потомками.
забиякина• 04 мая в 19:16
Ответ дляАпофиозная
Будет, бесноватые бабки и принимают за копейки. Откупаются будущем клиента, его потомками, устанавливают канал выкачки, и конечно это дело даже не месяца, потом она и не поймёт откуда проблемы
Пез Году Неделя• 04 мая в 19:17
Ответ дляАпофиозная
Я навіть не хочу розуміти як це працює .
Це була близька знайома моєї рідної людини , тому довіра в мене до неї 100% . І я повторюсь . Саме головне що все залишилось в минулому після її допомоги .
Вона казала що мені робили на смерть . Я не буду перераховувати всі болячки і діагнози свої . Але повірте , все до того йшло . І я думаю мене б зараз вже не було , якби не вона
Сумчатая кошка• 04 мая в 19:20
Ответ длязабиякина
Ні це проблема всього українського суспільства, які на війні не заробляють. Ви маєте здібності, чому ви їх не застосовуєте, проти ворога?
Апофиозная• 04 мая в 19:19
Ответ длязабиякина
Я об этом и говорю. Просто так помогать массово такому количеству людей- энергетически не выдержит практик. Это очень тяжело. Она выкачивает таким образом с вас силы. Да, помогает на время, и все. Вы не платите откуп, а есть этим откупом. Потому что ей нужно это делать.
Апофиозная• 04 мая в 19:20
Ответ дляПез Году Неделя
Нет, на смерть такое яйцом не снимается. Это работа сложная, и не одного дня, как и наведение на смерть.
забиякина• 04 мая в 19:20
Ответ дляАпофиозная
Расскажу историю которую знаю лично, мальчик смертельно заболел у близких друзей семьи, года два ему было. Врачи развели руками и отправили домой, неизлечимо. А у этой женщины уже умер сын в два месяца, второго раза они не хотели. Какой-то их прадед отвёз мальчика за 1000 км на свою родину в село к бабке, оставили там на пару месяцев и вернули полностью здорового, без опухоли. Что она там делала, никто не знает, денег конечно они особо не платили. Только мальчик-зайчик бесноватый, которому уже 40+, ни семьи, ни отношений, пару бывших было, да и тех он лупил. То бухает то бросает и так по кругу. Думаю не нужно объяснять что сделала бабка и какая плата была за это ’спасение’
забиякина• 04 мая в 19:21
Ответ дляПез Году Неделя
Без обид, вы дура.
Сумчатая кошка• 04 мая в 19:23
Ответ длязабиякина
Вам триллери треба писати. Про мальчіків в трусіках. Продовження буде? Зачиталась.
Пез Году Неделя• 04 мая в 19:22
Ответ длязабиякина
Без обид, вы дура.
Ок
Уравнобешенная• 04 мая в 19:22
Ответ дляПез Году Неделя
Не вірила. Вже вірю. Після того як особисто з цим зіштовхнулась .
Расскажите

забиякина• 04 мая в 19:23
Ответ дляАпофиозная
Ну слово ’вы’ тут было не уместно, но в целом да, я вон описала такую историю)
Сумчатая кошка• 04 мая в 19:29
Автор, я ви посилання залишу. Хороший хлопець, гарно розбирає шахраїв.
tereska• 04 мая в 19:29
Ответ дляПез Году Неделя
То було три роки жаху насправді .
Яка повня хєрня…
Люди хворіють, коли ігнорують симптоми і не лікуються. А так легше ж, звичайно, до брехливої бабки чи дєдки поїхати, і все як рукою зняло. Більше хворіти до кінця своїх днів не будете))
Була по юності-дурості у такої ж бабки, який це повний розводняк)) на усіх порчі та вінці бєзбрачія, подозрітєльно, чи не так?
tereska• 04 мая в 19:32
Ответ дляПез Году Неделя
Ви лікарям, які ці діагнози поставили, сказали що чудо бабка усе пролікувала?)) Ви їх роботи позбавили…
Сумчатая кошка• 04 мая в 19:33
Ответ дляtereska
Яка повня хєрня…
В мене подруга так, до регресолога ходила, до бабок, то свічки за тисячі купувала. Враження було, що дах поїхав. Критика відсутня була. Несла дичину повну..стрес з людьми робить страшні речі.
Сумчатая кошка• 04 мая в 19:45
Ответ дляАпофиозная
Ви погано працюєте, треба організуватись, небо захистити. Думаю на це уряд гроші точно виділить. Спишуть на будівництво чи на марафон.
Я матуся, мені можно• 04 мая в 20:02
Ответ длязабиякина
Хоть кто понимает, как это работает
Я матуся, мені можно• 04 мая в 20:05
Ответ дляПез Году Неделя
Вы наивная. И 100% ходили и раньше, то погадать, то по мелочи какой нибудь за компанию с родственниками. Вот вам оно и выливалось, а теперь уже конкретно вас посадилир
забиякина• 04 мая в 20:08
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хоть кто понимает, как это работает
Потому что я с этим работаю)))
Пез Году Неделя• 04 мая в 20:38
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я от читаю ваш коментар … 100% ви знаєте мене і що я робила . Я навіть не знаю як прокоментувати…. 🤷‍♀️
Я відповіла на питання по темі . Так як воно було . Доказувати нікому нічого не збираюсь .