Вчителька з мікрорайону• Изменено 04 мая в 20:39
У мене сьогодні був перший робочий день в Німеччині
І я фікс унд фєтіг😁 І це я нічого не робила. Я 4!!! Години слухала інструкції і екскурсію німецькою. Оскільки нас таких з першим робочим днем було двоє, то ніхто для мене швидкість не збавляв. Дякую що іноді на англійську переходив. Першу годину я розуміла майже все, а тоді все меньше і меньше. Поки дійшло до реєстрації в системі підприємства, паролів, логінів, мій мозок вже сказав що з нього досить і перестав сприймати інформацію і я почала тупити. А потім я спізнилася на потяг, бо працюю в іншому місті. А потім прийшла до стоматолога щоб він приклеїв коронку, яка вчора відпала, і з ясувала, що картка медичного страхування чогось не працює. От думаю чи я не той номер страховки дала роботодавцю, чи це не я наступила, а роботодавець, чи страхова. Коронку таки приклеїли. Каже лікар ’не їжте дві години мінімум’. А я їла останній раз в 11:30
Мабуть мені б помогло прослуховування альбому рамштайн муттер разів зо три або ванна і вина трохи. Але у мене дитина, яка за мамою скучила😅
Господі поможи коротше
Шумелка Мышь• 04 мая в 20:40
С почином! То ли еще будет. И вряд ли страх карта будет сразу активна с первого дня.
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:42
Ответ дляРаботать надо
Причем тут страховка и ваш работодатель 🤦🏼♀️
Бо змінився той, хто оплачує страховку. Страхова родить їм про це повідомляти. Але я вже міняла роботу і не повідомляла. То й тепер не повідомляла
КартаБезКомиссий• 04 мая в 20:42
Працюю вже два роки) легше не стане, автор, просто тримайтесь 😁
Картку дали ту, з виходом на роботу чомусь і в мене і у подруги було те ж саме. Дзвоніть в страхову чи їдьте. Вони її активують легко і швидко.
Ну в херцлічь вілкомен як то кажуть до трудових буднів 😁
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:43
Ответ дляШумелка Мышь
Так вона у мене вже 4 роки. Тут або я в анкеті помилилася коли номер вказувала, або щось завтикав роботодавець чи страхова
Работать надо• 04 мая в 20:43
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не нужно вам никого уведомлять, этим занимается HR отдел
Госпожа_тамагочи• 04 мая в 20:43
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А я ходила сообщала, они сказали - не надо. И никаких данных не внесли
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:43
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автор, с почином вас!
Та я вже працювала, але вже забулося як оці інструкції в перший робочий день гвалтують мозок
Потребую апгрейду• 04 мая в 20:44
Вы случайно не автор этой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3840926 ? Просто стиль похож. Правда, та автор в Украине)
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:44
Ответ дляПацака-задирака
Далі буде простіше
Та я знаю, але перший робочий день це прям окремий вид садизму
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:45
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дякую! Та це не перша робота, а нова😉
От з карткою було неочікувано
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:45
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:46
Ответ дляВероятненько
так а що за робота? ким?
На щастя мені не треба буде в процесі роботи говорити 4 години німецькою. Тому думаю такий всратий день буде лише один
Вероятненько• 04 мая в 20:47
Ответ дляВчителька з мікрорайону
ну так ким, я ж не питаю чи будете спілкуватися)))
Доктор Хаос• 04 мая в 20:48
Ответ дляВероятненько
Страшно уявити
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:48
Ответ дляВероятненько
Яка різниця? Я не хочу писати тут про себе якусь конкретику. Вже писала, досить
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:48
Ответ дляДоктор Хаос
Ви дуже ..... чарівна
Дуже змістовний коментар
Знову Я• 04 мая в 20:49
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Змінився за дві години?
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:50
Ответ дляЗнову Я
Змінився за дві години?
Ви про що?
Вероятненько• 04 мая в 20:50
Ответ дляФрикаделька
А кем работать будете?
можете не чекати відповіді))) це напевно дуже рідкісна професія і її впізнає вся Німеччина і Україна, якщо скаже)))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 мая в 20:51
Ответ дляВероятненько
Тем более нафиг тогда эта тема на Украинском форуме?
Фрикаделька• 04 мая в 20:52
Ответ дляВероятненько
Ааа, ладно) просто интересно стало
графиняВишенка• 04 мая в 20:52
«І я фікс унд фєтіг» это как? 😁 Вы точно все понимали и вначале? Но, если серьезно, в первый день конечно сложно. Только не поняла при чем тут страховая и работодатель.