Вчителька з мікрорайону• Изменено 04 мая в 20:39
У мене сьогодні був перший робочий день в Німеччині
І я фікс унд фєтіг😁 І це я нічого не робила. Я 4!!! Години слухала інструкції і екскурсію німецькою. Оскільки нас таких з першим робочим днем було двоє, то ніхто для мене швидкість не збавляв. Дякую що іноді на англійську переходив. Першу годину я розуміла майже все, а тоді все меньше і меньше. Поки дійшло до реєстрації в системі підприємства, паролів, логінів, мій мозок вже сказав що з нього досить і перестав сприймати інформацію і я почала тупити. А потім я спізнилася на потяг, бо працюю в іншому місті. А потім прийшла до стоматолога щоб він приклеїв коронку, яка вчора відпала, і з ясувала, що картка медичного страхування чогось не працює. От думаю чи я не той номер страховки дала роботодавцю, чи це не я наступила, а роботодавець, чи страхова. Коронку таки приклеїли. Каже лікар ’не їжте дві години мінімум’. А я їла останній раз в 11:30
Мабуть мені б помогло прослуховування альбому рамштайн муттер разів зо три або ванна і вина трохи. Але у мене дитина, яка за мамою скучила😅
Господі поможи коротше
Вероятненько• 04 мая в 20:52
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тем более нафиг тогда эта тема на Украинском форуме?
щоб поскаржитися, як тяжко 4 години лекцію на німецькій мові слухати)))
графиняВишенка• 04 мая в 20:53
Ответ дляВчителька з мікрорайону
На щастя мені не треба буде в процесі роботи говорити 4 години німецькою. Тому думаю такий всратий день буде лише один
Ой, зря. Быстрее бы язык выучили
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:54
Ответ дляграфиняВишенка
«І я фікс унд фєтіг» это как? 😁 Вы точно все понимали и вначале? Но, если серьезно, в первый день конечно сложно. Только не поняла при чем тут страховая и работодатель.
А ви в Німеччині?
Знову Я• 04 мая в 20:55
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви про що?
Ну ви сьогодні влаштувалися на роботу.
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:57
Ответ дляграфиняВишенка
Да
І не розумієте яке відношення має роботодавець до медичного страхування?
графиняВишенка• 04 мая в 20:58
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Знаю, конечно, но вы прям вчера уволились, а сегодня на новое место работы вышли?
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 20:59
Ответ дляграфиняВишенка
І чому ви так вирішили?
графиняВишенка• 04 мая в 21:01
Ответ дляВчителька з мікрорайону
І чому ви так вирішили?
А пока вы не работали, к кому была привязана карта страховая, если работодателя не было?
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 21:02
Ответ дляграфиняВишенка
До Джобцентру. У мене між попередньою роботою і цією 14 місяців
графиняВишенка• 04 мая в 21:04
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Хороший плательщик взносов ))
волосатое стекло• 04 мая в 21:11
Я сейчас вернулась с магазина , за продуктами ездила , главное Sekt купила по акции . Смотрю в очереди дядька стоит с коробочкой с 4 мя яйцами и я думаю от не лень ему было ехать в магазин . Шо нельзя сразу 10 купить . Приехала домой и думаю может нало больше ьыло шампусика брать , акция все таки.
MarsForEver• 04 мая в 21:12
Да ладно. Автор, вы уже молодец, что работаете, а не на выплатах сидите. Удачи вам. Дальше будет лучше, главное, язык учите.
Вчителька з мікрорайону
• 04 мая в 21:13
Ответ дляграфиняВишенка
Хороший плательщик взносов ))
Я ні для кого крім себе хорошою бути не збираюся
Котя_люлю• 04 мая в 21:14
Ответ дляВероятненько
можете не чекати відповіді))) це напевно дуже рідкісна професія і її впізнає вся Німеччина і Україна, якщо скаже)))
Я по стилю впізнала.
Колись тут посередником вона була, такі ж опуси строчила.
Дівчина Гілмор• 04 мая в 21:17
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Та я знаю, але перший робочий день це прям окремий вид садизму
А що за робота? Назва зашифровані в першому реченні?😄
Кручу хвости• 04 мая в 21:28
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую! Та це не перша робота, а нова😉
От з карткою було неочікувано
Сколько вам лет и через сколько вы нашли 1ю работу? Пригодился ли укр диплом?
годовасик• 04 мая в 21:30
Ответ дляДоктор Хаос
Ви дуже ..... чарівна
Это Анну ост выгнали на работу наконец-то?
ПуГоФФка• 04 мая в 21:31
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А ви в Німеччині?
Конечно. Это ж немецкий форум для немецких беженцев
графиняВишенка• 04 мая в 21:34
Ответ дляВчителька з мікрорайону
И что вы хорошего для себя успели сделать в Германии?
Оскорбляю всячески• вчера в 13:42
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удачі Вам.
А яка сфера роботи?
Довго шукали місце?
А яка сфера роботи?
Довго шукали місце?
Вчителька з мікрорайону
• вчера в 15:09
Ответ дляОскорбляю всячески
Удачі Вам.
А яка сфера роботи?
Довго шукали місце?
А яка сфера роботи?
Довго шукали місце?
Міський архів. Шукала не довго, але багато довелося зробити щоб роботу отримати: практика, бундесфрайвіллігадінст. І це аусхільфе позиція, тимчасова. Коротше попереду ще довгий шлях. Але мені на початку цього шляху казали що це взагалі неможливо. Взагалі мені потрібен німецький аусбільдунг, а я для нього застара