Качка в тапцях• 04 мая в 21:21

Боюсь ночувати в будинку((

Так мріяла, зробила все як хотіла. Є і забор , ворота, відеонагляд і сигналізація, а я як перелякана. Донька поїхала в інше місто, мала прийти подруга ночувати, але в неї дитина прихворіла і я місця собі не знаходжу((( живу 3 місяці. Блін коли це пройде?
Бентливуман• 04 мая в 21:39
Ответ дляЛастоноша
бегают по газону. что ему будет? писи-каки у нас построен для них туалет. ходят туда.
От двух алабаев газону будет смерть. Если они на свободном выгуле. У вас либо нет газона, либо алабаев)

автор Качка в тапцях • 04 мая в 21:40
Дякую всім хто написав щось приємне в підримку стало спокійніше, буду лягати.

Всім тихої ночі
МЕСТО_Встречи• 04 мая в 21:41
Ответ дляКачка в тапцях
Та звичайна американка 3 кімнати і кухня студіо. Так, я не жила сама до цього((.
Когда в голову начинает лезь иррациональный страх - напоминайте себе что : Є і забор , ворота, відеонагляд і сигналізація. В тепле и в безопасности под пледом)
Правильно_Валерчик• 04 мая в 21:42
А у вас воздушных тревог,обстрелов нет? Если нет,вы счастливый человек!
Кудряшка Сью• 04 мая в 21:45
Ответ дляКачка в тапцях
Можливо
Автор, боятися це нормально. А тут до будь-чого діагноз приліплять диванні експерти, і найчастіше ті діагнози із власних історій хвороб
Лика-прилипка• 04 мая в 21:47
Ответ дляПравильно_Валерчик
А якщо ваш чоловік , син поруч ,то ви неймовірно щасливі .
Правильно_Валерчик• 04 мая в 21:48
Ответ дляЛика-прилипка
Храни вас,вашего мужа и сына,Господи!

Перша на селі• 04 мая в 21:50
В мене нема ні сигналізації ні відеонагляду.Коти прогулялися,покликала,та й лягли спати.Кому я треба.
sur_sur• 04 мая в 21:51
Ответ дляКачка в тапцях
Можливо
А собака є?
Ластоноша• 04 мая в 21:52
Ответ дляБентливуман
есть и то и другое. по газону бегают при необходимости. если есть нарушитель спокойствия. а так по дорожкам передвигаются. с детства все клумбы ограждала веревочками. вдоль дорожек натягивала. они привыкли. потом поснимала веревки.мы в лесу живем. у нас 10 м. от дома лес и 30 м. речка. вот там и гасают. выбегиваются.
Где тут 0?• 04 мая в 23:37
Ответ дляКачка в тапцях
Собаки не має. Котик
Це вже добре, отже ви не одна. Якщо котик не проти, під бочок його, хай мурчить, гріє і заспокоює - відпрацьовує свої харчі. Автор, я теж того, тривожна, незатишно себе почуваю навіть в квартирі, коли сама залишаюсь. Включаю світло на кухні і в коридорі, нічничок в спальні залишаю. Згадала ’смішну’ історію.... Поїхала я значить в Іспанію з групою на відпочинок, але мені на щастя не вистачило пари і прийшлося в номері самій жити. Перші дві ночі спала з включеним телевізором всю ніч, то сусідка по номеру (яка чере стіну) вранці поцікавилася, що то у мене за мужчіни всю ніч розмовляли.
Где тут 0?• 04 мая в 23:38
Ответ дляЛастоноша
у меня 2 алабая в свободном передвижении по участку. дверь вообще на замок не закрьіваю.
Ого , з такою охороною можна й не закривати двері.