Морковку дай• 04 мая в 22:31
Наслідування спадщини. Як би ви вчинили?
Є наша квартира, в якій ми живемо з сином-підлітком. А є батьківська квартира. Мама нещодавно померла, батьку 82. Квартира, де жили батьки, записана на мене з мамою. Не можу визначитися, чи вступати мені в наслідування маминої частки, а потім подарувати синові, чи переписати ту частку на сина, чи повністю переписати всю квартиру на нього вже зараз. Підкажіть, будь ласка, хто стикався з подібними питаннями, чи є якісь підводні камені, ризики?
Яичница с беконом• 04 мая в 23:02
Вступить в наследство, оформить на себя. На сына не оформлять. Я так сделала с родительской квартирой. Тоже живем вдвоем с сыном подростком. А дальше видно будет
Вам телефонограмма• 04 мая в 23:04
Ответ дляКумедний ґудзик
Я бы вступила в наследство, все продала и вывезла бы сына подальше от Украины. Я так и сделала, но с дочерью
Самое правильное решение
И на будущее, что бы с Украиной поменьше связи было у детей
Самое правильное решение
Ну так и с форума вам надо свалить украинского, пусть ничего не связывает
Кумедний ґудзик• 04 мая в 23:06
Ответ дляВам телефонограмма
Я про детей. Конечно её на этом форуме нет. Я человек взрослый и поживший
Разберусь без советов, которых не просила
Вам телефонограмма• 04 мая в 23:06
Ответ дляКумедний ґудзик
Так и автор не просила,что ей делать с имуществом, вопрос о наследстве
Кумедний ґудзик• 04 мая в 23:07
Ответ дляВам телефонограмма
Ответила и про наследство. Оформлять на себя и беречь детей от связи с Украиной. Особенно мальчиков
Бавовнятий Пупс• 04 мая в 23:07
Ответ дляМорковку дай
він не є власником
Якщо ваш батько офіційно був у шлюбі, тоді він теж спадкоємець, хоч і не власник.
Морковку дай
• 04 мая в 23:07
Ответ дляЗамріяна
У батька є обов´язкова частка.
Так, можна відмовитися від своєї частки на користь батька. Процедура вступу в наслідування недешева - від 9 тис. грн. І це тільки послуги нотаріуса. Далі ЦНАП чи ще щось. А потім колись ще раз платити стільки ж або більше, щоби вступити після батька (дай Боже, щоби був здоровий) мені чи синові. Тому спершу й виникло питання, щоби одразу все на сина, щоби не переплачувати.
Морковку дай
• 04 мая в 23:09
Ответ дляКумедний ґудзик
Самое правильное решение
Дякую, там живе тато
Кумедний ґудзик• 04 мая в 23:10
Ответ дляМорковку дай
Дякую, там живе тато
Вот и пусть живет. На Вас завещание
Не привязывайте сына к Украине
Вы сейчас думаете про деньги , а я Вам про жизнь
Не привязывайте сына к Украине
Молчавочка• 04 мая в 23:20
Ответ дляМорковку дай
Дякую. Якщо запишу на себе, буде податок ’на розкіш’, бо це друга квартира
Ну и что,зато сын не заложит или продаст
Молчавочка• 04 мая в 23:21
Ответ длянеДодекаэдр
У мене родичка так подарувала сину квартиру, він женився, вписав дружину, народили сина, потім продали квартиру, щоб розширитися, купили двокімнатну і розвелись.а за ті гроші з двокімнатної вже не зміг купити собі ніякої квартири після розводу. Ось так профукав житло.
А так бы выгнал всех на улицу с чистой совестью,да?
КозацькаДуша• 04 мая в 23:23
Ответ дляМорковку дай
Отцу 82, лучше пусть он от своей доли в вашу пользу отказывается, потом всем проще будет
Морковку дай
• 04 мая в 23:25
Ответ дляКоролеВешна
Що таке ’переписати’?
Неправильно написала. Мала на увазі ’відмовитись на користь’
КоролеВешна• 04 мая в 23:26
Ответ дляМорковку дай
Ну так батько ж ще спадкує, чи вони не були у шлюбі з мамою?
неДодекаэдр• 04 мая в 23:27
Ответ дляМолчавочка
Так його ж вигнали , зразу після купівлі квартии, бо з коханцем, все чітко подумано і зроблено.
КоролеВешна• 04 мая в 23:28
Ответ дляЗамріяна
У батька є обов´язкова частка.
Автор наче нічого не писала про заповіт
Молчавочка• 04 мая в 23:29
Ответ длянеДодекаэдр
Ну,с адвокатом мог доказать что большая часть суммы от добрачного имущества и делили бы на двоих только разницу в цене
Морковку дай
• 04 мая в 23:30
Ответ дляКоролеВешна
Були в шлюбі, спадкує. І він може відмовитися, і я, тож думаємо, як буде краще.
КоролеВешна• 04 мая в 23:34
Ответ дляМорковку дай
Ви вдвох можете відмовитись на користь сина (онука), але в результаті хлопець отримає половину квартири, що належала бабусі. Якщо ви хочете ’переписати’ ще й свою частку, то це договір дарування, до спадкування він ніякого стосунку не має.
А взагалі на якій підставі у вас право власності? Коли придбана квартира,за яким договором, чи це приватизація?
неДодекаэдр• 04 мая в 23:37
Ответ дляМолчавочка
Там гучний був скандал і суд. Більша частина грошей перейшла дружині з дитиною і коханцю.
Не зміг чи не хотів . Нашкріб потім десь грошей на однокімнатну у новосторої.
Морковку дай
• 04 мая в 23:39
Ответ дляКоролеВешна
Ага, зрозуміла, тобто договір дарування все одно доведеться робити. Думала, що можна зараз усе одразу оформити.
Квартира давно була придбана і приватизована
Кидаю курити• 04 мая в 23:41
Ответ дляЧарочка діда
Рано ще на нього переписувати. Вони до певного віку дурні, не ризикуйте.
Підводні камені це тільки надлишок квадратів, за які ви будете платити податок
більше скажу, захоче за кордон поїхати жити, якщо в нього буде ця частка, ще буде мізки виносити, щоб продали та дали йому грошей ’на підйом’, як варіант
КоролеВешна• 04 мая в 23:42
Ответ дляМорковку дай
Ну що таке ’оформити’? Ви власниця частки квартири. Яким чином, по вашому, вона має перейти у власність іншої особи?
КоролеВешна• 04 мая в 23:43
Ответ дляМорковку дай
То придбана чи приватизована?
Морковку дай
• 04 мая в 23:47
Ответ для#Пойду_кгадалке
А папу выгоните что ли из квартиры?
Та не дай Боже! Просто за законом треба вступити в наслідування впродовж 6 місяців з дня смерті...
Кидаю курити• 04 мая в 23:43
Ответ дляКумедний ґудзик
Самое правильное решение
судячи з вашого посту, то не з України ви виїхали, й якщо не хочете мати зв´язку, то нащо сидите на українському ресурсі? сидіть там, куди виїхали
Кидаю курити• 04 мая в 23:44
Ответ дляКумедний ґудзик
так ви й не давайте таких порад, вирішили обірвати зв´язки - вперед
Червона калина• 04 мая в 23:45
Ответ дляМорковку дай
Это не так дорого