Мольфарочка• 05 мая в 10:44

Хто робив планове кесарево після попереднього кесаревого

Розкажіть про рубець і відновлення. Цікавить усе, від того як тягне рубець на 3-му тижні до того коли можна підіймати старшу дитину.
ЧупакабраЗеБест• 05 мая в 10:50
моя подруга делала 3 кс, дети почти погодки.
я не знаю ее ситуации точно потмоу что я тогда была молодая, и собственно само кс мне было мало интересно.
но я точно помню что никто не хотел вести ее беременность, взялась все 3 раза, и прокесарила Сулейманова из 5 рд киева.

Полтавська галушка• 05 мая в 10:57
Ничего не тянуло, разницы с первой беременностью не заметила. Но старшей почти 3 года было, особенно и потребности тягать ее не было, разве что на качели подсадить.
Стетоскопуло• 05 мая в 11:55
Три роки між дітьми.
Рубець не тягнув, але на 20 тижні одному з лікарів здалося, що занадто тонкий.
Трохи нервувала, доки не переробила УЗД.
Старшого не піднімала. Коли йому хотілося на ручки, спочатку сідала я, потім він до мене на ручки.
Відновлення після другого КР було набагато легшим і швидшим, бо плановий КР пройшов легко і з малою крововтратою.
Перший КР був екстрений після 14 годин переймів і я була виснажена.