Коко На Страже• 05 мая в 20:48

Вітаю жителів Івано Франківська....

Вітаю жителів Івано Франківська.... Влада міста хвалиться, що вирішила проблему нестачі робочої сили .. На місце вбитих українців завезли індусів і їхня зарплата буде не менше 35000 гривень.. ... І це тільки початок ... Наобирали???Поржалі??? Завдання путіна і зеленського почистити Україну від українців... По вулицях ваших міст тепер замість своїх українських хлопців будуть ходити чужі індуси....А як на рахунок української ідентичності і любові до України?? Питання риторичне...І це все результати виборів 2019 року...(с)
автор Коко На Страже • 05 мая в 20:50
Зато для українців немає таких зарплат, та й з переселенців познімали оті нещасні дві тисячі гривень. І ті хто втікають з зони бойових дій, самі за себе повинні думати, де жити, за що жити, як вижити.(с)

Шлях до зірок• 05 мая в 20:50
Скотиняки.
З вишневого садка• 05 мая в 20:50
Найвища підтримка: Найвищий відсоток голосів за Зеленського було зафіксовано на сході та півдні, зокрема, у Луганській області — близько 89,44%. Також у семи областях результат перевищував 85%.
Результати по ключових регіонах:
Дніпропетровська обл.: понад 87-88%.
Одеська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Донецька області: також продемонстрували підтримку понад 85%.
Київ: підтримка була суттєво вищою за середню по країні.
Найнижча підтримка: Львівська область стала єдиним регіоном, де переміг Петро Порошенко, а підтримка Зеленського була найнижчою.
Нехай Івано франківськ подякує за голоси іншим областям
Даха-сваха• 05 мая в 20:51
И Черкассы поздравьте, мы ждем индийских асфальтоукладчиков))
Молчалка• 05 мая в 20:51
Індійців
Правильно говорити індійців
Майданщица• 05 мая в 20:52
Ответ дляШлях до зірок
Скотиняки.
Анонимба• 05 мая в 20:52
Удалено администрацией...

Дама с заначкой• 05 мая в 20:52
Досить бухати! Краще українську мову підтягнути, експерД!)
r25-1• 05 мая в 20:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Результати по ключових регіонах:
Дніпропетровська обл.: понад 87-88%.
ну ладно -порох бы сразу сдал
ЗновЗдоров• 05 мая в 20:53
Автор ви звичайно не тупа, але логіки у вас немає. Ви вибрали найкращого в травні 2014 року, дякуємо вам.
З вишневого садка• 05 мая в 20:53
Ответ дляr25-1
ну ладно -порох бы сразу сдал
В 2014 чому не здав?
Червона калина• 05 мая в 20:54
Цілий день розганяють цю інфу. Для чого? Ще жодного не бачила.
Продаю витрішки• 05 мая в 20:54
Удалено администрацией...
Любимка-анонимка• 05 мая в 20:54
Хужє ужє ні будіт!! Акакаяразніца! Хотьпаржом!
Вова прастой парєнь с народа!
#ЯЗАЗЄЛЄНСКАВАОНЛУЧЧІЙ!
Свисток ля-минор• 05 мая в 20:55
Ответ дляЗ вишневого садка
Результати по ключових регіонах:
Дніпропетровська обл.: понад 87-88%.
Отож, бо якщо автор не рашабот, то вона далеко від Донбассу і думаю що там з 2014 року було її не дуже то і турбувало, прокинулась тільки в 2022році.
автор Коко На Страже • 05 мая в 20:55
Украинцев убивают,а индусов завозят.
Любимка-анонимка• 05 мая в 20:55
Ответ дляПродаю витрішки
Удалено администрацией...
Молчалка• 05 мая в 20:55
Ответ дляПродаю витрішки
Удалено администрацией...
Ви що, наші чмонькі хіба пропустять можливість проїхатись в Індію?
Якось так і живу• 05 мая в 20:55
Ответ дляЗ вишневого садка
В 2014 чому не здав?
А склади при кому підривалися?

пьЯНА• 05 мая в 20:56
Авторко ,ви не за адресою звернулися . Ось вам результати голосування мудрого народу.
Продаю витрішки• 05 мая в 20:56
Ответ дляМолчалка
Да они ж за 800 евро приехали работать, это ж индийские лохи.
Любимка-анонимка• 05 мая в 20:56
Ответ дляМолчалка
Там малярією можна захворіти
Kidstaff Bot• 05 мая в 20:56
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
YaLalina• 05 мая в 20:57
Ответ дляПродаю витрішки
Вони у себе заробляють 2 долари в день, їм вигідно
Mira29-c3c3• 05 мая в 20:58
Ответ дляМолчалка
Чмоньки.
Це ви про себе ?
Обувь кожа• 05 мая в 20:58
Ответ дляЗ вишневого садка
В 2014 чому не здав?
Здав, бо бізнес на першому місті, хто торгував з ватажками ЛДНР? Хто вивозив вугілля?
coch100• 05 мая в 20:57
Ответ дляYaLalina
А нашим женщинам 2 долара хватит?))
Манула• 05 мая в 20:57
Ответ дляЗ вишневого садка
В 2014 чому не здав?
зелєбобікі впевнені, що спецом чекав 2019, щоби здати.
Господи, за що це зелене прокляття Україні?
Обувь кожа• 05 мая в 20:58
Ответ дляКоко На Страже
Украинцев убивают,а индусов завозят.
Ооо...проснулась....раша ботка!
Не ангелы• 05 мая в 20:59
Ответ дляЗ вишневого садка
В 2014 чому не здав?
Як це не здав? Здав