Коко На Страже• 05 мая в 20:48

Вітаю жителів Івано Франківська....

Вітаю жителів Івано Франківська.... Влада міста хвалиться, що вирішила проблему нестачі робочої сили .. На місце вбитих українців завезли індусів і їхня зарплата буде не менше 35000 гривень.. ... І це тільки початок ... Наобирали???Поржалі??? Завдання путіна і зеленського почистити Україну від українців... По вулицях ваших міст тепер замість своїх українських хлопців будуть ходити чужі індуси....А як на рахунок української ідентичності і любові до України?? Питання риторичне...І це все результати виборів 2019 року...(с)
Leo07032016• 05 мая в 21:00
Ответ дляr25-1
ну ладно -порох бы сразу сдал
Так чего ж он не сдал в 2014-2019??? Он был президентом 5 лет, и не сдал.

Аврора-оранж• 05 мая в 21:00
Вы хотите там работать, за 35 000?
В чем проблема? Идите, трудоустраивайтесь. Вас возьмут.
Leo07032016• 05 мая в 21:02
Ответ дляОбувь кожа
Здав, бо бізнес на першому місті, хто торгував з ватажками ЛДНР? Хто вивозив вугілля?
Наслаждайтесь сейчас
Аа-b3d7• 05 мая в 21:08
А где этих индусов увидеть?Моя сестра с Франека и говорит,что это фейк.Никаких иностранцев нет
lus_so• 05 мая в 21:11
Я б ніколи не купила те, що вони побудують. Рідкісні рукожопи. А от здихати їх буде важко, хіба що відкрити їм транзит в Європу, думаю вони швидко розберуться, де тут що по чім і ламануться на вихід.
Аа-b3d7• 05 мая в 21:12
Ответ дляlus_so
Так нет никого.Тема -вранье
Аа-b3d7• 05 мая в 21:13
И зачем так врать

frumoasa17• 05 мая в 21:13
Ответ дляМанула
зелєбобікі впевнені, що спецом чекав 2019, щоби здати.
Господи, за що це зелене прокляття Україні?
Тільки в 2022 потужник сам здав південь України, акваторію Азовського, Чонгар. Було 7% окупованої території, а стало 20%.
Аа-b3d7• 05 мая в 21:13
Ответ дляОбувь кожа
А разве этот порошенко с тимошенко еще не в тюрьме?Они ж оружие продавали с 14 года наше по 19 год
Аа-b3d7• 05 мая в 21:14
какая то агония у петько юлькиной ботни.
Еленнн• 05 мая в 21:19
Ответ дляЯкось так і живу
А склади при кому підривалися?
Шановна,наша теперішня влада по тих складах робила розслідування..
І виявила,що не минулий барига бігав-підривав,а раша постаралась.
illaria-k• 05 мая в 21:20
Ответ дляЗ вишневого садка
Найвища підтримка: Найвищий відсоток голосів за Зеленського було зафіксовано на сході та півдні, зокрема, у Луганській області — близько 89,44%. Також у семи областях результат перевищував 85%.
Результати по ключових регіонах:
Дніпропетровська обл.: понад 87-88%.
Одеська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Донецька області: також продемонстрували підтримку понад 85%.
Київ: підтримка була суттєво вищою за середню по країні.
Найнижча підтримка: Львівська область стала єдиним регіоном, де переміг Петро Порошенко, а підтримка Зеленського була найнижчою.
Нехай Івано франківськ подякує за голоси іншим областям
люди голосовали против мова вира армия.
Т.е. Не хотели навязывания мовы, вмешательства госсударсва в веру. Зе это пообещал. И то, что за него проголосовали говорит о том, как это этот лозунг был непопулярен . И все. По пошел по непопулярному пути и проиграл. Сделали выводы?
Но в результате оказалось то же самое что и у По. За это никто не голосовал.
Другой вопрос - почему голосуем за разное - а в результате тоже самое? кто за ними стоит и управляет, и строит то, что хочет, вне зависимости от того, за что голосуют.
Что с Зе , что с По стало одинаково.
lus_so• 05 мая в 21:21
Ответ дляАа-b3d7
Так нет никого.Тема -вранье
А мер Черкас теж бреше?
lus_so• 05 мая в 21:25
Ответ дляАа-b3d7
Так а чого ви в зелених не спитаєте? Прокуратура і суди зеленіші нема куди і шо і де? Сім років тільки ваш гавкіт і чутно, а не докази.
competition• 05 мая в 21:27
Ответ дляЗ вишневого садка
Результати по ключових регіонах:
Дніпропетровська обл.: понад 87-88%.
Бо він обіцяв людям скінчити війну, а хто, як не східні і південні області хотіли цього найбільше?
Romashka5577• 05 мая в 22:07
https://versii.if.ua/novunu/ya-ye-protyvnykom-shho...
Ось мер дав коментар, ніяка влада там не хвалиться, автор, ви тупо брехню повторили
Манула• 05 мая в 22:36
Ответ дляRomashka5577
Хвалиться, не хвалиться, а реалії такі, що працюіати нема кому... У Франківськ хоч мігрантів зпвезли, а от що робити зі Сходом, Північью та Півднем велике питання ... Ніякі мігранти не поїдуть під атаки 24/7
Romashka5577• 05 мая в 22:33
Ответ дляМанула
Там же прямая речь: он не хвалится, он против таких мигрантов, четко ответил, автор- тролль. А работать действительно некому