НаБалКоніХодять• 05 мая в 20:58
Почему советуют брать лиф меньше по обьему на размер а чашку больше чем свой
Например 85С советуют брать 80D?
Зам. зав. Анонима• 05 мая в 23:50
Ответ дляВпораюсь зі всим
фото
Воно чисто на папері так, а по факту зовсім ні. Я ношу 75 С, взяла якось собі 80 В, так мені кісточки в груди впираються, мало ширини в чашках, а по обєму дуже вільно.
НЛОша• 06 мая в 10:54
Не знаю як так виходить. Приміряю бюстик 90С, чашка ок, великий в обємі, приміряю 85D і він супер підійшов)