Ухахайкина• 05 мая в 21:12

Сьогодні вколола Біопатид

Є зайві 3 кг, які з´явилися після відмови від паління. І що я тільки не робила, вони на місці. Калорії рахувала.
Здала аналіз індекс НОМА ,а він підвищений, тобто маю проблеми з обміном речовин.
Сподіваюся Біопатид дасть результат.
Хто пробував? Поділіться досвідом
Чучело-Мяучело• 05 мая в 21:13
Читали що ці препарати кості руйнують?

автор Ухахайкина • 05 мая в 21:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
Читали що ці препарати кості руйнують?
Не чула такого. Але все може бути. Я планую максиму 2 дози, щоб запустити організм
Оченьценная• 05 мая в 21:14
Если после курения - вы стали больше есть. Вот и все
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:16
Ответ дляОченьценная
Є таке,але і спорт додала.а +3 нікуди. Мені вони заважають.
Неробименінерви• 05 мая в 21:16
Не могу назвать вас умной, уж простите
Угги в горошек• 05 мая в 21:16
Ответ дляУхахайкина
а вік який у вас?
Мульйонерша• 05 мая в 21:16
Інсулінорезистентність це відмазка.

Я б такое не носила, но продаю• 05 мая в 21:17
Ответ дляУхахайкина
Похудение - это про дефицит калорий, а не про спорт. Вы наедаете всегда больше, чем сжигаете.
Оченьценная• 05 мая в 21:17
Ответ дляУхахайкина
А какой у вас вес?
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:18
Ответ дляНеробименінерви
Не могу назвать вас умной, уж простите
А я вашої думки не запитувала)
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:18
Ответ дляУгги в горошек
а вік який у вас?
43 роки
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:19
Ответ дляОченьценная
А какой у вас вес?
62 кг, зріст 168см. Але подобаюся собі в вазі 59-60кг
Неробименінерви• 05 мая в 21:20
Ответ дляУхахайкина
А я вашої думки не запитувала)
А я извинилась )
Оченьценная• 05 мая в 21:21
Ответ дляУхахайкина
У вас на спорте мышцы растут. Они тяжелее жира. Но вам интересны цифры, понятно
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:24
Ответ дляОченьценная
Ні, фігура не та, мені краще коли ’сухіша’ і по одягу відчуваю дискомфорт
Стопясят раз обсуждала• 05 мая в 21:42
Ответ дляУхахайкина
На біопатиді точно скинете. Подруга колола 0,5 дози і за тиждень легко уходили 2 кг. Бажані 6 кг за 3 тижні пішли. Ризиковано звісно, але їй конче потрібно було на весілля влізти в сукню. Щоправда вона за кордоном, колола Мунжаро
Біопатид це кацапський аналог, в обхід патентного захисту виробляється через якісь ліві компанії в Мексиці та штатах
Даха-сваха• 05 мая в 21:43
Ответ дляУхахайкина
З такими даними колоти біопатид повна дурість. Треба було просто посидіти на дефіциті калорій і пішли б ваші кг
Стопясят раз обсуждала• 05 мая в 21:44
Ответ дляУхахайкина
У вас не обмін речовин порушений, і не інсулінорезистентність, у вас порушене сприйняття себе. Звісно, що ваше тіло і ваш вибір, але чи не буде потім наслідків?
автор Ухахайкина • 05 мая в 21:49
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мене б влаштувало просто 2 кг. Я теж вколола пів мінімальної дози.

автор Ухахайкина • 05 мая в 21:50
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто аналізи і показники НОМА не мають значення? Вони завищенні на 15%.
Твоя космішна• 05 мая в 21:54
Ответ дляУхахайкина
Вы больная .. 3 кг , занавес
Травится
Мурзилка• 05 мая в 22:14
А яка у вас зараз вага і зріст ?