Тоска в носках• 05 мая в 22:56
Щось мене зачепило. Хотілося новий фен
А чоловік сказав, що не треба.
Зазвичай він все на Розетці замовляє, я ж там навіть не реєструвалася.
І на цей фен декілька місяців дивилася, його не було у наявності. А тепер з´явився.
Навіть не знаю, що робити.
Чи почекати, може, чоловік все-таки погодиться.
Чи замовити самій.
Чи обійтися, але цей варіант аж занадто псує настрій...
Ціна питання 6000 грн.
Що б зробили Ви?
Навіть не знаю, що робити.
Чи замовити самій.
Ціна питання 6000 грн.
Що б зробили Ви?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Почекала б, раптом купить
Купила б сама
Обійшлася б
Тоска в носках
• 05 мая в 23:27
Ответ дляСиджу тихенько
Значить не дуже кортить, якщо ви все ще роздумуєте і створюєте теми на порадниці. Все, що є на Розетці можна купити в любому Цитрусі/Комфі і т.д. Якщо прям так дорого, то візьміть з оплатою частинами.
Там поки що немає у наявності.
Хоча дякую за ідею, передивилася декілька магазинів, у Фокстроті очікується 9 травня.
Тоска в носках
• 05 мая в 23:27
Ответ дляКоханозадовільна
знайдіть дешевше на хотлайні
точно має бути до 5000
Про хотлайн забула :)
Пампушечка• 05 мая в 23:27
Ответ дляОсвічую темряву
Есть красную рыбу, фрукты, откладывать на ремонт и отдыхать в Турции.
Ничего не забыла?
І дитину вчити закордоном
Тоска в носках
• 05 мая в 23:28
Ответ дляКоханозадовільна
вам 80?
Ще ні, але оті розрахунки карткою і т.п. дуже не люблю.
ИзЮмрудная• 05 мая в 23:28
Ответ дляПампушечка
Підіть в сусідню тему розкажіть щось про роботу
- вас зʼїдять
Не знаю какая тема, но блин, это же печально, быть взрослой женщиной и не мочь купить всего лишь фен
Тоска в носках
• 05 мая в 23:31
Ответ дляНафаня Маня
Так чего тогда вы паритесь?
Поїхати закинути гроші, згадати паролі, поїхати забрати з Розетки.
Лінива я :(
Але якщо він реально з´явиться у Фокстроті, то можна буде з´їздити один раз :)
Лінива я :(
Фрикаделька• 05 мая в 23:41
Ответ дляТоска в носках
Автор, ну попробуйте уж выйти за рамки своей зоны комфорта, ради хоть какой-то мечты. Нахера тогда вообще жить, если даже феном несчастным себя не можешь порадовать
Фрикаделька• 05 мая в 23:44
Ответ дляТоска в носках
Лінива я :(
Привезет Вам розетка фен с послеоплатой. Вы как из лесу.
И даже регистрацию через Вайбер сможете пройти.
Вы таки боитесь реакции мужа на трату, которую он ’не завизировал’
Сиджу тихенько• 05 мая в 23:47
Ответ дляТоска в носках
Лінива я :(
Оце ви дивуєте, ну чесно, як ви живете....Замовляєте фен і обираєте оплату при отриманні у відділенні найближчому до вас (зараз вони на кожному кроці вже), ну а раптом він вам в руки не ляже. Так, візьмуть % за перказ коштів, за що з нас тільки не беруть, але з другого боку, якщо прям так тяжко буде доїхати, то нічого не втрачаєте, ні то й ні. Згадала, ще в Епціентрах є великі відділи техніки, але особисто я не люблю Епціентри.
Фрикаделька• 05 мая в 23:48
Столько раздумий и лишних телодвижений из-за какого-то фена за 6000 тыс. Автор, Вы так бездумно тратите свой ресурс
Тоска в носках
• 05 мая в 23:54
Ответ дляСиджу тихенько
Дякувати дівчатам, я майже знайшла його у Фокстроті.
Що туди, що до Розетки мені майже однаково їхати.
Тільки Розетка обіцяє на 8 травня, а Фокстрот у реальному магазині 9 травня.
День вже якось витримаю.
Асталависта бэйби• 05 мая в 23:55
Ответ дляФрикаделька
Витратити 6 млн- це Вам не жарти.
Фрикаделька• 05 мая в 23:56
Ответ дляАсталависта бэйби
Витратити 6 млн- це Вам не жарти.
Точно, подловили) 6000 грн
Чавонадо• 05 мая в 23:57
Ответ дляТоска в носках
Якби це у звичайному магазині, пішла б і купила, мабуть.
Онлайн покупки не дуже люблю. Треба згадати пароль до електронної пошти і т.п., це певна морока для мене.
Але кортить.
А вам вы сейчас сушите волосы? Чем новый фен будет лучше? Продайте старый, добавьте разницу.
Фрикаделька• 05 мая в 23:59
Ответ дляЧавонадо
Та это Вы автора вообще решили загонять. Это фен достань, сфотографируй, порегисприруйся на сайтах для продаж, выставь объявления. Потом отвечай клиентам, номер карты забыла, на почту неси. Та ну не
Чавонадо• 06 мая в 00:00
Ответ дляФрикаделька
Ага, тем более она написала, что два уже есть. Тогда муж прав. Она ленивая транжира
Простецкая• 06 мая в 00:00
Ответ дляТоска в носках
Лінива я :(
Ви не лінива. Ви тошнотік
Фрикаделька• 06 мая в 00:02
Ответ дляЧавонадо
Ну фен то дело такое. Я как обладатель пористых волос не соглашусь, что они все одинаковые. Ну первые два раза не угадала. Бывает.
Но то как автор подаёт покупку нового фена, это, конечно, отдельный вид искусства быть ’вечно заклопотаной’
Тоска в носках
• 06 мая в 00:03
Ответ дляЧавонадо
Старому більше 15 років і він мене повністю влаштовує.
Є ще маленький для басейну.
А хочу акумуляторний. Бо без електрики мої фени не хочуть працювати. Мені не сподобалося взимку над туристичним пальником сушити волосся.
Є ще маленький для басейну.
Чавонадо• 06 мая в 00:04
Ответ дляТоска в носках
Є ще маленький для басейну.
Зараз нема проблем з електрикою.
І краще купити станцію, ніж фен. Це більш функціональна покупка
Тоска в носках
• 06 мая в 00:04
Ответ дляВпораюсь зі всим
6000 за фен... вони всі однакові, який сенс
Обіцяють, що він дає тепле повітря і заряду вистачає на 20 хвилин.
Тоска в носках
• 06 мая в 00:08
Ответ дляЧавонадо
Зараз нема проблем з електрикою.
Можливо. Але взимку у наявності цих фенів не було.
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
У нас в будинку нормальна напруга лише вночі була декілька тижнів. У людей екофло за 3 години заряджалися на декілька відсотків.
Я не вірю, що наступна зима буде суттєво кращою.
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
Освічую темряву• 06 мая в 00:19
Ответ дляТоска в носках
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
И от чего тогда ваш модный фен заряжаться будет?
Білка в колесі• 06 мая в 00:22
А что в этом фене такого необычного? Просто интересно. Я искала по определённым параметрам, мне подошёл за 10 000 но это стал подарок к 8му марта. Просто может мужу надо рассказать что в нем такого почему именно эта модель вам нужна
Тоска в носках
• 06 мая в 00:22
Ответ дляОсвічую темряву
Може бути напруга на роботі або у мами вдома.
Це три різні групи.
Освічую темряву• 06 мая в 00:23
Ответ дляТоска в носках
Це три різні групи.
И вот сейчас я зависла. Вы будете мыть голову к маме ходить или на работу? Или помоете дома, а сушить пойдете к маме или на работу?
Тоска в носках
• 06 мая в 00:23
Ответ дляБілка в колесі
Бездротовий, має акумулятор і зарядку до нього.
Коли електрика вдома за добу лише з 1 до 4 ранку, наприклад, може стати у нагоді.
Білка в колесі• 06 мая в 00:25
Ответ дляТоска в носках
Я думаю это серьёзный аргумент, этим можно убедить мужа.
Чавонадо• 06 мая в 00:26
Ответ дляТоска в носках
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
У квартирі було +8.
А зарядної теж не вистачить надовго.
Треба ще стабілізатор. Тоді 2-3 години достатньо