ПАЦАНКА О• сегодня в 00:42
Чому вона в нього завжди голенька?
Кохана Каньє Веста (екс-чоловік Кім Кардашьян) - Бʼянка Цензорі майже завжди або гола, або роздягнута. Чому? Це якесь відхилення? Чи він абʼюзер?
Кили и Манджаро• сегодня в 13:31
Гарна жінка
Але одягається ...
Була б одягнена, то привертало б увагу обличчя, а так вся увага сіськам
Але одягається ...
МастерЮля• сегодня в 13:42
Ответ дляПАЦАНКА О
Так а хто він? Хіба не бувший чоловік Кім Кардашьян? Ну артист та співак, то ок. Але найбільшої слави він зажив за часів шлюбу з Кім. ЗМІ не вщухали саме через Кім та те прибацане шоу її родини. Як артиста то його і не всі знають.
О господи 🤦♀️ Канье получил 21 премию гремми до знакомства с Ким (всего их 24), он один из самых популярных музыкальных исполнителей современности. Конечно не все недалекие советчицы знают его как артиста. Но наверное после его тура в 2026м узнают, тк тупые блогерши массово пошли на его концерт чтоб запостить видео «того глобуса» в инсте
ПАЦАНКА О
• сегодня в 14:12
Ответ дляМастерЮля
О, так ви в таборі Каньє, а не Кім. Тоді зрозуміло. Не той вже Каньє, не той.
ПАЦАНКА О
• сегодня в 14:15
Ответ дляОдні думки
Він не в формі)))
Та як не в формі, то додало б колориту. Жирком би потрусив, якщо він в нього є.
Області пітьми• сегодня в 14:18
Деяких чоловіків з бдсм вподобаннями збуджує, коли вони відчувають себе господарем жінки, яку інші бажають. Це гра така, доволі цікава. Не схоже, що їй це не подобається, навпаки.
ПАЦАНКА О
• сегодня в 14:19
Ответ дляОбласті пітьми
Думаєте, це саме їх історія? Цікаво.
Області пітьми• сегодня в 14:23
Ответ дляПАЦАНКА О
Думаєте, це саме їх історія? Цікаво.
Я дивлюся на них і бачу таку картину. Його обличчя доволі виразно на це вказує. І вона підіграє чудово, та й до нього так вдягалася. Гарна пара, підійшли один одному.
Пустощі-веселощі• сегодня в 14:44
Извращенцы , чем им удивлять друг друга заботы какие? А так куколдит потихоньку и вспоминают про них , вот кому та бьянка всн лась если бы голая не ходила
Продавчиня кіз• сегодня в 15:41
Фігура в неї на мій смак дуже сексуальна, хоча я жінка. Виглядають вони так ніби відігрують якийсь сценарій з порно фільму, він по типу господар, вона покірна жертва. В теперішньому світі їм потрібно бути впізнаваними, от так мабуть і привертають увагу. А можливо в нього встає на неї тільки від думки що її хочуть інші чоловіки, і він так самостверджується, всі її хочуть а доступ до неї має лише він.
Покращена• 8 минут назад
Ответ дляОшеламиссимо
То ви ще не всі фото бачили
звісно, бачила тільки ті, що ви показали... Я їйні імена до пам яті не ’пропустила’ - захочу шукати щоб дивитися - не зможу, бо не пім ятаю))
А, що...є тільки у віях та помаді?