ПАЦАНКА О• 06 мая в 00:42

Чому вона в нього завжди голенька?

Кохана Каньє Веста (екс-чоловік Кім Кардашьян) - Бʼянка Цензорі майже завжди або гола, або роздягнута. Чому? Це якесь відхилення? Чи він абʼюзер?
Автопортрет нурофена• 06 мая в 01:33
Ответ дляПочекуха
Важко зрозуміти, хто кого змушує, але це все явно нездорово виглядає((
Вона постійно переляканою виглядає, не схоже, що їй комфортно((
Вот именно раз за разом - ой я беззащитная нещщасная голенькая... кстати сиси норм видно? Та она с вавками в голове не меньшими. Абы бабло рубать она хоть чем прикинется

Автопортрет нурофена• 06 мая в 01:34
Ответ дляСМСница
Бандитська родина, але голяка ніхто не бігав з батьків, намагалися тримати марку.
Стримувалися
Автопортрет нурофена• 06 мая в 01:35
Ответ дляПАЦАНКА О
Цікаво, як же Кім стільки років з ним була, ще 4 дитини зробили.
Та воспитывала его и в хвост и в гриву. Но там больше каждый сам по себе бабло рабил
Автопортрет нурофена• 06 мая в 01:37
Ответ дляПАЦАНКА О
Зрозуміло. Згадався Том Круз, з виду ідеальний, а виявляється абʼюзер. Та і Бред Пітт - також еталон, а дітей бив. Що вже про цього Каньє казати, він з виду трохи дивний. Та жінку напівоголену в світ випускає, щоб всі дивилися, дивна позиція
Ой та не брешите. Вы там были? У Брела дома? Куча детей с няньками приходящими а мамки вечно дома нема- в творческом поиске. Там скандал перед разводом был когда Джоли начала очередного негритёнка присматривать стала
Автопортрет нурофена• 06 мая в 01:38
Ответ дляКривая спроса
Ходит с ней как с реквизитом или декорацией...
С сумочкой. Она- аксессуар
автор ПАЦАНКА О • 06 мая в 01:44
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Та який там вдома? Я що зірка? Так преса писала. Ну і діти від прізвища повідмовлялися. А про Тома то не новина
Щебетуха• 06 мая в 01:59
Ответ дляПАЦАНКА О
Може, він ще той абʼюзер?
Не может быть😂

Затишне кубло• 06 мая в 02:13
С таким телом я бы тоже голая ходила
PORKA• 06 мая в 02:24
Ответ дляПАЦАНКА О
Є і зовсім голенькі фото, та на думаю, що тут можна
он абьюзер. Заставляет ее.
Я такая - жду трамвая• 06 мая в 02:39
Выглядит будто негр вывел болонку прогуляться, на невидимом поводке.
Я такая - жду трамвая• 06 мая в 02:46
Это у нее натуральная грудь или сделанная? Кто разбирается?
Мир Мир Мир!• 06 мая в 02:47
Обычный хайп и эпатаж. Они на этом миллионы зарабатывают. О них говорят, пишут, снимают, рекламодатели обращаются. Там механизм отлаженный.
Білочкой назви• 06 мая в 02:48
Потому что Ким нереально кому либо переплюнуть в этом мире. Ну разве что мадонна. Поэтому издевается как может, чтоб интерес к паре не пропадал
Мир Мир Мир!• 06 мая в 02:49
Ответ дляПАЦАНКА О
Може, він ще той абʼюзер?
Так она баба взрослая, с деньгами. Попрощалась с абъюзером и домой пошла. А она сидит. Знает, чего сидит. Прежде всего бабки и известность.
Білочкой назви• 06 мая в 02:56
Ответ дляСМСница
Кім теж з грязі в князі, от якби Гвінет Пелтроу з ним зробила чотири дитини, ото була б дивина.
Какое еще из грязи в князи. Вы явно не в курсе их семьи, они родились с золотой ложкой во рту. И маман у них очень богатая сама по себе, плюс досталось наследство первого мужа, а второй муж (от которого остальные дети) вообще чемпион легкоатлет, очень известный и богатый был
Мир Мир Мир!• 06 мая в 02:52
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Сделанная, конечно)
Білочкой назви• 06 мая в 03:04
Ответ дляСМСница
Такое из грязи в князи, что отец Ким встречался с женой Пресли))) ой не могу, как создают слухи
Второй муж вообще на олимпийских играх золото выиграл, тогда эти спортсмены были по нашим меркам миллионерами
Одна_на_всей_планете• 06 мая в 03:18
Хороша
автор ПАЦАНКА О • 06 мая в 03:24
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну оце якось і виглядає як абʼюз. Вдягнутий чоловік водить голу жінку. Гроші грошима, піар піаром. Але мені здається, що жінка наче принижена. Ще купа інших мужичків роздивляється, впевнена, і не тільки. Ну таке. Він якийсь прибацаний:-(

автор ПАЦАНКА О • 06 мая в 03:26
Ответ дляЗатишне кубло
С таким телом я бы тоже голая ходила
Гарна фігура, згодна. В Голівуді там в них в багатьох гарні фігури. Але ж не всі так ходять. Цікаво, їй взагалі норм? На публіку модна все, що завгодно говорити. А ось наодинці із собою, хіба дійсно так норм показуватися, коли всі розглядають.
автор ПАЦАНКА О • 06 мая в 03:28
Ответ дляБілочкой назви
Цікаво, що Кім так не роздягав. Якось і інтерес не вщухав, скільки років чи десятиріч були в топах. А цю жінку роздягає.
автор ПАЦАНКА О • 06 мая в 03:28
Ответ дляМир Мир Мир!
Можливо, залежна? Звісно, може, це її воля так роздягатися, щоб всі розглядали
Хата на мати• 06 мая в 06:24
Ви вважаєте її фігуру красивою?
Дивлюся - така вона дивна( ніжки кривенькі. якась непропорційна

чому пишу - бо маю таку саму фігуру і вважаю її поганою. а тут прям все виставлено, дивіться
Сунуся в чужі справи• 06 мая в 07:36
Ответ дляПАЦАНКА О
Змушує чи вона сама?
Что за чёрные псы у него на штанах? Зачем вообще выискивать штаны с русской надписью?
Кружите меня,кружите• 06 мая в 07:39
Ответ дляАвтопортрет нурофена
С сумочкой. Она- аксессуар
А вы заметили она без сумочки, везде везде и он смотрит в пол, фото как позировали
Кружите меня,кружите• 06 мая в 07:40
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Конечно сделанная
МастерЮля• 06 мая в 07:44
Только на советчице Канье могут представить как бывшего мужа Кардашьян))
Люблю ВалЄру• 06 мая в 07:56
Ответ дляСМСница
Батьки певно там вже змирилися. Така поважна родина, і виростили простітутку.
Вы как бабка во дворе.
Вы хоть значение слова проститутка понимаете?
СкокоМнеДадите• 06 мая в 08:00
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В неї навіть клі..ор видно
Бавовнятко• 06 мая в 08:26
Ответ дляНевгамовна сила
Вид у него пасмурный. Зловещий
хряк. фу.