Оч@ров@Шк@• 24 марта 2014

а ви вже красились?

хочу покраситись в цей коляр ? хто красив і як вам вийшло?
і де можна купити в інтернеті
Аноним_740• 24 марта 2014
Я такою красатулічкою років 5 підряд була, мені неймовірно подобається такий білий холодний колір. Купувала Гарєньє, тон платиновий блондин. Спочатку є сінєва, а потім вона вимивається - за 2-3 раза і супер.

ТебеОноНадось• 24 марта 2014
у вас же в селе такой колЯр не продают, сами говорили недавно
Шумелка Мышь• 24 марта 2014
есть сидина после покраски, мне это не нравится крашусь палетт