Прошу ваших порад. Треба видаляти долю щитовидки (фолікулярна неоплазія), хочу робити операцію в Києві (буду їхати з іншого міста). Порадьте, в яку клініку/ лікарню можна звернутись і гарного хірурга. Читала теми на форумі, але вони вже застарілі. Хто робив операції нещодавно, кого можете порадити? Скільки по часу заняла гопіталізація/операція/стаціонар? Мені треба розуміти, скільки часу на все це планувати. Чи треба аналізи перед операцією бігати здавати по лабораторіям чи одразу в клініці можна все одразу зробити перед операцією? Цікавить ваш досвід, ну і також які зараз ціни
Ответ дляSo_so
Анализы все сдал в больнице после госпитализации.
А в якій саме лікарні?
Ответ дляSo_so
Могу поискать Вам моб тел Олейника
Буду дуже вдячна!
Ответ дляSo_so
+380675004326 Олександр Борисович,
Можете погуглить отзывы.
Ничего не бойтесь, сама больница, реанимация, хорошо оборудовано, делают экспресс гистологию (прямо пока Вы под наркозом).
Можете погуглить отзывы.
Дякую!
Ответ дляСумка з негодою
Мама робила на Рейтарській у Цимбалюка
Давно? цікавить розцінки. І скільки часу в стаціонарі після операції?
Valentina shop2020• 36 минут назад
Ответ дляaliceinwonder
Если бы вы была местная ,то на второй или третий домой,потом приехать снять швы,,расценки как договоритесь ,явно на рейтарской дороже,.
Приезжайте на Петра Запорожца ,врачи отличные ,есть супер доктор Боженко Александр Васильевич, могу дать телеф
Сумка з негодою• 22 минуты назад
Ответ дляaliceinwonder
Давно. Але лікаря дуже-дуже рекомендую
Ответ дляValentina shop2020
Дайте, будь ласка