Весотехник• 2 часа назад

Написала в групу до колег про мобілізованого чоловіка

У подруги мобілізували чоловіка. Написала своїм колегам чи вони щось знають, якісь групи підтримки чи допомоги, коли людина в розпачі з дитиною. Ніхто не поставив ні смайлика, не відповів протягом 5днів на це повідомлення. У групі 7 людей, у 2 чоловікі військові
Якось недоречно себе відчуваю
Пьяная вишня• 2 часа назад
Наверное они не знаю таких групп. Нечего ответить

автор Весотехник • 2 часа назад
розумію, що може всі зайняті, але ігнорування неприємне
Аноним_1857• 2 часа назад
А, коли ті двоє йшли на війну, ви якось колег підримували?
Хоча б словом?
автор Весотехник • 2 часа назад
Ответ дляАноним_1857
Хоча б словом?
так, ми про це розмовляли і вони на війні були ще до того як ми були знайомі
So_so• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
Я не думаю, что дело в занятости.
Во-первых, Вы вторые руки, Вы хотите узнать информацию не для себя, а для неизвестного им человека.
Во-вторых, Вы вносите личное в чат где люди общаются по проф интересам.
В-третьих, большинство из них может не иметь понятия ни о каких группах, а кто-то даже если и знает, не захотят передавать эту информацию для неизвестного им человека.
Поэтому все молчат, показывая, что Ваш вопрос не совсем уместен.
автор Весотехник • 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Я не думаю, что дело в занятости.
це чат по різним питанням,в тому числі особистим, ми з різних компаній, познайомились протягом двох років,зробили спільний чат
всі діляться тим чим хочуть, підтримкою, особистими досягненнями, різною інформацією, життєвими труднощами, сімейними обставинами
So_so• 2 часа назад
Чат джипити
Психологічна допомога родинам військових в Україні надається безкоштовно через гарячі лінії (5522), онлайн-платформи та громадські організації.
Вона включає індивідуальні консультації, групи підтримки та допомогу дітям для подолання стресу, адаптації до розлуки чи повернення військового.
Ключова мета — підтримка ментального здоров´я та налагодження комунікації.
Основні ресурси та служби допомоги:
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців: Надає безкоштовну допомогу, інформує з соціальних питань, допомагає впоратися з емоційними викликами.
Лінія психологічної підтримки 5522: Анонімна, конфіденційна та безоплатна допомога для військових та їхніх близьких (Lifecell, Vodafone, Київстар).
Veteran Hub: Забезпечує психологічну підтримку та супровід, Telegram: +38 067 097 77 88.
На зв´язку (ЗСУ): Психологічні консультації, запис через сайт.Lifeline Ukraine (7333): Національна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров´я.
Громадська організація «Ла Страда-Україна»: 0 800 500 335 (зі стаціонарного) та 116 123 (з мобільного).
План Б: Онлайн-допомога для дорослих та дітей, постраждалих від війни.
Асоціація ресурсної психології та психотерапії (АРПП): Підтримка через «Молфа Хаб».
Основні напрямки роботи:Адаптація до розлуки: Допомога дружинам/чоловікам та дітям, чиї близькі перебувають на фронті.Підтримка сімей демобілізованих: Допомога у налаштуванні стосунків, подоланні наслідків бойового стресу.Соціальна та психологічна підтримка: Інформування про соціальні права та допомога в отриманні послуг.

МамОмужа• 2 часа назад
В мене чоловік служить. Я давно вже зрозуміла, що всім абсолютно пофіг. Немає ані підтримки, ані розуміння.
Тому давно вже не шукаю допомоги, все переживаю сама
І чесно кажучи, після того як відчула це все і сама не хочу витрачати ті ресурси, що в мені лишилися, на підтримку інших
І на цю тему люди взагалі не люблять розмовляти, дарма ви туди написали. Щоб що? Пожалітися?
So_so• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
Не вы создавали тему, что конкурентка оттуда брала Вашу информацию для своей работы?
Якось так і живу• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
И шо вам мешает так же разговаривать со своей подружкой?
andrey_spec• 2 часа назад
Якої підтримки? Допомоги? Чоловік отримає першу зарплату і скине грошей, якщо мова йде про фінансову допомогу. Він же не зник, а мобілізований, свою 20-ку повинен отримати. Якщо не отримає грошове забезпечення, то гаряча лінія МОУ - найкращий вид допомоги.
Кукарикуууууу• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
А что вам ответить? У меня муж служит, впервые слышу про такие группы
Сиамская сороконожка• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
ой бляха...
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Когда у меня умер муж, мои 2 коллеги не высказали даже элементарно соболезнований. Но когда у них было плохо, мы все им сочувствовали и переживали, успокаивали. Так что , поверьте людям все равно, к сожалению, несмотря на работу в коллективе.
Сиамская сороконожка• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
а что бы вы хотели чтобы вам ответили? ну я вот не знаю - могу дать номер тел адвоката например - но в той ситуации уже поздно - единственное что - или служить и погибнуть или сбежать и сидеть ждать конца этой эпохи
Svitlo_• 2 часа назад
У вашої подруги є родичі, друзі - ось і вся підтримка.
автор Весотехник • 2 часа назад
Ответ дляСиамская сороконожка
просто відповісти, або поставити якийсь смайл
все, не треба нічого такого
це про те що ти прочитав повідомлення, відмітив його, дав реакцію і все, не ігноруєш, це ж в чат не незнайомим людям скинула
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
У моей сотрудницы мужа сняли с рейса- дальнобойщик, 57 лет, а она в Минобороны работает. Хрен кто и что посоветовали помог. Каждый сам за себя.
Зеленский- зло, оборотень, тварь , которая должна откинуться. Иначе нам всем кабзда, кто не понял.
миссДавеча• 2 часа назад
Пока будет зеленский на банковой- будут смерти, будут во всем винить не хотящих войну, обзывать, накладывать санкции и прочую х-ню. Украинцы будут умирать, ибо зеленое обрезанное- это друг хуйла. А цирк кровавый для неокрепших умов

Бачу_майбутнє• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
все, не треба нічого такого
Какую реакцию нужно дать, если человек не может помочь по сути вопроса? Поставить сердечко? Это странно. Я когда не знаю или не понимаю что написать, ничего не пишу и не ставлю
Басноплетка• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
все, не треба нічого такого
Почему она ´в розпачі´?
Это было ожидаемо. Или сам пошёл или бусификовали потому что ни брони ни отстрочки нет.
Нормальные люди готовятся к этому заранее. И у них все схвачено.
Автор, вас просто не поняли. У какой-то подруги мужа мобилизовали, на 5-тый год полномаштабки. Эка невидаль. Всем нужно прямо кинуться сочувствовать... тактично промолчали и на том скажите спасибо.
автор Весотехник • 2 часа назад
Ответ дляБачу_майбутнє
я вже зрозуміла, що напевно так робить більшість
я в таких випадках пишу, вибач, не знаю чим допомогти
якщо людина мені пише з якимось повідомленням, значить має до мене довіру і надію, якщо мені було б похуй на людину, я б теж промовчала
Бачу_майбутнє• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
Зачем писать, если писать нечего? Засорять эфир? Это у нас в школьном чате любят на вопрос: напишите, КТО ЗАВТРА БУДЕТ писать: ВАНИ НЕ ЬУДЕТ, САША ДОМА и тд. Среди ненужных сообщений может потеряться одно нужное.
Кудряшка Сью• 2 часа назад
Ответ длямиссДавеча
Н-да. Хто всрався-невістка. В даному випадку так точно.
Царівна Жабка• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
Так что вы хотите, что б они психиатра ей оплатили, он зарплату будет получать
Царівна Жабка• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
все, не треба нічого такого
А какая реакция, глупый вопрос запрос
LediBlac• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
А какой смайлик вы считаете уместны в данной ситуации?
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Ля, ну і якої реакції або смайлика Ви очікували? 5 рік повномасштабної війни, чоловіка призвали в армію, як дивно, чи не так?
Мій служить якщо що з першого дня
Мядуза аля моргонер• 1 час назад
В этой ситуации ничем не помогу коллегам, а тем более их знакомым. «Порешать» это для узкого круга за конский ценник и не мой. И то это такое хлипкое все и не в правовом поле, что подставлять свою голову не понятно за кого я не буду. У меня свой муж имеется.
Вы ждали: держись, все будет хорошо? Так это ни о чем и не это вам нужно.
Каждый сам за себя. Важна только семья. Но пропаганда сепарации и никто никому ничего не должен, всю родню с пляжа привели к тому, что семья это муж и жена. Мужа забрали и жена никому не нужна со своими проблемами. Сепарировалась от всех. Молодец.
Міряю від одиниці• 42 минуты назад
Ответ дляВесотехник
Я дружина військового.
Ні про які групи я не знаю.
Для чого вони?