Воленс-неволенс• 1 час назад

Як ви справляєтесь з відчуттям що робите недостатньо в порівнянні з іншими?

So_so• 1 час назад
Почему это минус?

Барбітта• 1 час назад
Мені нема різниці, що роблять інші. Я це я
Метровий сантиметр• 1 час назад
Я з своїм перфекціонізмом дійшла до грані, впала в депресію і тепер в порівнянні з іншими не роблю нічого , зате тепер мене це не непокоїть)
Туся муся• 56 минут назад
Я порівнюю себе лише з собою, яка я була раніше і яка зараз.
І як я раніше переймалася речами, що того не варті, а зараз - я молодець, в гармонії із собою
Гадаю_По_шнуркам• 49 минут назад
Та як...ніяк...В депресії ((
Що всі успішні навкруги, подорожують, купують нерухомість тощо...
Бжоли-бандерівці• 48 минут назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та як...ніяк...В депресії ((
Я с вами
Сливочная пенка• 47 минут назад
Не знаю як інші, але я роблю дуже багато. Про інших не думаю

Сливочная пенка• 47 минут назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та як...ніяк...В депресії ((
Що робите, шоб побороти депресію?
Гадаю_По_шнуркам• 46 минут назад
Ответ дляСливочная пенка
Що робите, шоб побороти депресію?
На АД 10 років
Бабця в мештах• 42 минуты назад
В этой гонке нет победителей, только источник бесконечной тревожности.
оксюморон• 38 минут назад
Я достатньо роблю до сім´ї. Мені іноді тяжко прийняти те, що мій чоловік делегував мені те, що мав би робити він.
Ласкове телятко• 18 минут назад
Намагаюсь не порівнювати, бо у всіх різні вихідні дані, обставини, можливості. І хвалю себе за те, чого я досягла в умовах своєї непростої обʼєктивної реальності.
Дон Пэдро• 10 минут назад
Не сравниваю себя ни с кем.