Вумна вутка• 06 мая в 17:57
Підготовка до школи
У Вишневому є підготовка до школи при школах? Чи порадьте просто підготовку до школи? Чи може хтось щось розказати про Акварельку?
Тётушка Лошадь• 06 мая в 18:44
Навчіть її ходити самостійно в туалет, формулювати свої прохання, контролювати свої бажання в межах розумного, перевдіватися, спілкуватисч з однолітками - це все, що треба для школи.
Вумна вутка
• 06 мая в 20:09
Ответ дляТётушка Лошадь
А в садочку мамочки ходять до репетитора бо дитина не додає віднімає і не читає складно. Але мені то дорого, може при школах вже якісь класи підготовчі є