ogien• 06 мая в 21:46

МЖМ для дорослг

Вітаю всіх на форумі!
Перечитав усю кількість інформації на цю тему по вашому форумі і таки вирішив описати свою ситуацію.
Отож, 10+ років разом, двоє дітей і доволі щасливе життя закордоном. Маємо регулярний (майже щоденний) секс і нормальну різницю у віці 6 років. Все наче ок, але нещодавно дружина мені згадала, що в неї не було жодного досвіду окрім як зі мною. Ну і звісно, ми почали цю тему розвивати і говорити. Як на мене, то це цілком природнє бажання для жінки в 30+. І я, справді, не хочу, щоб при нагоді (можливо під алкоголем) вона отримала цей досвід з іншим, приховавши це від мене. Тому у мене й з´явилася така ідея як МЖМ (без інтиму між ММ). Я запропонував їй пережити той досвід, якого в неї ніколи не було, але разом. Друг не проти (навіть дуже й за, бо дружина в мене досить струнка і приваблива, а у нього зараз важкий період розриву тривалих стосунків), дружина начебто теж, ну і я також за. Ми вже багато разів фантазували разом на цю тему і нам це дуже подобається на рівні ідеї.
Ну, а тепер питання. Хто мав подібний досвід? Які враження залишилися потім? Чи не виникало ревнощів або інших негативних почуттів серед учасників такого дійства? Цікавлять реальні історії з життя.
Вдячний усім, хто відгукнеться😊
verschwommenheit• 06 мая в 21:48
Здравствуйте

verschwommenheit• 06 мая в 21:48
Не стыдно?!
Гимли• 06 мая в 21:51
Предложите вашей жене пойти не работу
Гимли• 06 мая в 21:51
И сможете со своим другом долбиться без перерыва
Viktoriya and I• 06 мая в 21:52
Ужасная идея, если так свербит найдите рандомного М. Останетесь и без друга и без жены
автор ogien • 06 мая в 22:05
Ответ дляViktoriya and I
власний досвід?
автор ogien • 06 мая в 22:06
Ответ дляverschwommenheit
Не стыдно?!
перед вами?

автор ogien • 06 мая в 22:07
Ответ дляГимли
відповідь не по суті...
маєте досвід у даному питанні?
ЛенаЛенок• 06 мая в 22:21
Вы серьезно считаете что без анонимов вам кто-то что-то расскажет?
The Empress• 06 мая в 22:22
Якщо це не тролінг, то виратите обох.
Краще обирайте незнайомого партнера.
А так то, ви трошки куколд😀
Viktoriya and I• 06 мая в 23:31
Ответ дляogien
власний досвід?
Здравый смысл.
andrii889913• 07 мая в 12:49
Нет нет , стоп никаких друзей, если вы за кордоном вам повезло, во вторых есть много свингер клубов, там можно не заниматься сексом а просто походить голышом и заняться сексом с женой при зрителях там никто никого не заставляет , ну а если шагнуть дальше то сами понимаете чем все может закончиться ) но это все случайные люди, возможно даже и без секса вашей жены с другими вы уже очень разнообразите ваш секс)
проверено на личном опыте, мой совет есть клуб Ибица Мюнхен, но он не в самом мюнхене а в пригороде, отличное место есть бассен под открытым небом, общий душ, швецкий стол, кинотеатр территория большая нам понравилось. были и в других клубах но это не то, Ибица самый крутой клуб
автор ogien • 07 мая в 23:10
Ответ дляandrii889913
дякую за конкретний і змістовний відгук👍