Разгуляшка• сегодня в 09:29
Сніданок на схудненні 10
Гарних вихідних!!! Всім смачного!!!
Вишиванка• сегодня в 16:18
Ответ дляРазгуляшка
А що не так? Це скудне на Вашу думку? Вчорашні меню. Мені куриці і риби було навіть забагато, але якби менше з´їла, то білку було б зовсім мало.
це дуже мало, немає вуглеводнів складних, в вас потрції трирічної дитини
ви зараз на ейфорії тому що вага падає ще так трохи потримаєтесь а потім зірветесь організм як почне запасати
почитайте про ефект йойо купа дописів є
і білку мало, ви втрачаєте мязи які потім коли почнете їсти заміняться новим жиром і стане ще ввжче худнути
потрібні дуже гарні силові навантаження і їсти 1.5 г білку на кг бажаної маси тіла Їсти складні вуглеводні для сил і насичення А у вас не харчування а цяцянки якісь помідорчик і 50 г мяса
почитайте про ефект йойо купа дописів є
Разгуляшка
• сегодня в 16:44
Ответ дляВишиванка
почитайте про ефект йойо купа дописів є
Якби 50 г , а то 170, мені забагато, ледве з´їла. Вчора білок порахувала за день - 110 г. І риби мені багато, як правило ми з чоловіком на двох їмо такий стейк.
Гадаю_По_шнуркам• сегодня в 17:30
Ответ дляВишиванка
оййооо
якщо в вас все харчування таке униле і малокалорійне, а судячи по швидкості скидання ваги так і є, то чекайте плюс 20 після схуднення
купа літератури обзорів рекомендацій а ви по тим же граблям стрибаєте
Давайте не униле і повноцінне, без шкідливих нітратів і різномантіне.
Куплю орехи• сегодня в 17:36
Ответ дляTeonaa
Я знаю так. Що енергія це в першу чергу глюкоза. Ну бо вона ось. Валом. Якщо ж вона вже вичерпалася, тоді відкривається двері до глікогену, і енергія береться з нього. Якщо вже і його нема, то тоді аж спалюється твій жир «підшкірний». Я думала що це тема виключно ліпідного обміну, лише про жир. Я щось не щнала про те що наш глікоген, (це той що в печінці ж?) якось десь утримує воду…я щось почитаю, бо не дуже доходить
він ще в м´язах, не тільки в печінці
Пацаааааааан• сегодня в 17:38
Ответ дляРазгуляшка
91, 12 днів.
Автор сколько калорий сегодня на завтрак?
Пацаааааааан• сегодня в 17:40
Ответ дляНеГолосую
Вже писали за огірки та помідори, які ще не сезонні, т.б. більше шкоди в них ніж користі.Ладно редиска та зелень.
А мы круглый год едим так помидоры и огурцы, у нас другие редко бывают только с теплиц
Пацаааааааан• сегодня в 17:43
Ответ для12 галюцинаций
В мене вже давно є своя. Нічим не поливаю. Тільки ґрунт з коров´ячим навозом з осені переконаний. То яка ж вона рання та редька? Це аби в лютому, то так.
Так у вас может быть нитратов больше чем в покупной,
Пацаааааааан• сегодня в 17:50
Ответ дляTeonaa
Нііі, це практично відсунтість клітковини як раз таки.
Клітковина (основа) це як раз каші і бобові, це хоіб хороший. Або ж буряки-броколі і іе, спеціальний. Як його… в аптеці продажться, можливо ксіліум, псіліум..якось так звучить.
А оці салатні овочі - то таке. Бо смачно. Бо вітаміни.
Просто я люблю цю тему) тому «виступаю»
Пожалуйста всегда пишите,мВас очень интересно читать
Куплю орехи• сегодня в 18:15
Ответ дляВишиванка
почитайте про ефект йойо купа дописів є
я худла на дефіциті калорій без спорту, за 9 місяців 12 кг. Почалась війна й кинула то всьо , набрала за 4 роки 6 кг. Не знаю може хтось і від повітря поправляться, але якщо не зловживати солодким, мучним та дуже калорійними стравами, то багато не набереш назад
Разгуляшка
• сегодня в 18:36
Ответ дляПацаааааааан
Не рахувала
Дую на вітер• сегодня в 18:48
Ответ дляПані_Загадка
Я когда то в больнице лежала и ко мне приходили друзья приносили гостинцы, и одна зожница есть, бегает, питается правильно, осознанная и биохакинг, и короче, принесла мне хлебцы, со словами - эти такие вкусные! Я их никогда раньше не ела. Попробовала, пхахаха, если это были вкусные, интересно тогда какие не вкусные😆
Да ,они все как пенопласт ))
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляРазгуляшка
ну тоді супер
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
по методу гарвардской тарелки хотя бы - чтобы четверть сложные углеводы
у автора углей почти нет
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляКуплю орехи
супер ви велика молодець
але є ще статистика
утримати вагу може чи не 5 відсотків похудавших всього у довготривалій перспективі
але є ще статистика
Куплю орехи• 2 часа назад
Ответ дляВишиванка
супер ви велика молодець
але є ще статистика
то мабуть мені пощастило потрапити в ті 5%)))
Та дивлюсь мабуть треба вже підключити спорт, бо живіт та ноги стали рихлими. Вік не щадить, вже трохи за 45
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляКуплю орехи
Спорт нужен в любом случае, женщин в возрасте косит саркопения, жалко смотреть.