Большой секретик• вчера в 23:12

Ситуація, попросили посидіти з дітьми. На що люди розраховують?

Я живу сама за містом.
Жінка мого двоюрідного брата попросила посидіти з дітьми. Він сам у відрядженні, їй потрібно було їхати по роботі в інше місто. Перед тим вона домовилася з подругою, але подруга в останній момент вчора відмовила.
Мені посидіти з дітьми абсолютно ок, тим більше вони дорослі 8 і 11 років. В мене є двір, садові качелі і таке всяке.
Але я живу одна і харчуюсь можна сказати- божим духом))), або як то кажуть- щоб не їсти, я лягаю спати. Ну салат, кусок мʼяса чи риби максимум.
В дитячому харчуванні і в тому що їдять чужі діти я зовсім не розбираюся.
Зранку вже коли вона сказала що виїжджає з дому до мене дойшло сказати що в мене особливо нічого немає в холодильнику.
Вона їх привезла без їжі, сказала « та зроби їм якісь тости» з чого їх робити?
В місто в супермаркет мені їхати лінь, в місцевому магазині поїхали купити сосиски/сирочки, йогурти на сніданок.
Але вони постійно питають чи є ще ковбаска, чи є котлетка, чи є щось солодке. Ну ок, я замовила на обід доставку, а до вечора вони вже знудились в моєму дворі і ми таки поїхали в ТЦ і там поїли і тд.
Зараз вона вже їх забрала, нічого не запитала чи їли чи пили і що.
Мені якби грошей на це все не шкода, але сам факт - що це було?
Це така наглість, пофігізм чи вона справді не взяла до уваги чим вони будуть харчуватися?
А їдять вони - огого ))) я не чекала такої прожорливості від дітей і не готова була так часто думати про їжу протягом дня.
Невже не можна було зранку заїхати в супермаркет, Галю чи ще кудись?
Пез Году Неделя• 55 минут назад
Ответ дляБожий одуванчик
Так це ж племінники якби,з чого вони чужі?
Родные это дети, родители, внуки, всякие племяннички, братья сестры, тем более двоюродные такая же родня, как и соседи с дома напротив

Домашка• 52 минуты назад
Автор, навеоное бы сделала вывод про себя, чего я не могу накормить двух детей
автор Большой секретик • 49 минут назад
Ответ дляДомашка
Правильно ☝🏻також, зробіть висновки про себе - чого ви пишете хєрню в темах
Домашка• 47 минут назад
Ответ дляБольшой секретик
ноу комментс, такое представить могу только при окупации, но дом без еды ..то ваше