Большой секретик• вчера в 23:12

Ситуація, попросили посидіти з дітьми. На що люди розраховують?

Я живу сама за містом.
Жінка мого двоюрідного брата попросила посидіти з дітьми. Він сам у відрядженні, їй потрібно було їхати по роботі в інше місто. Перед тим вона домовилася з подругою, але подруга в останній момент вчора відмовила.
Мені посидіти з дітьми абсолютно ок, тим більше вони дорослі 8 і 11 років. В мене є двір, садові качелі і таке всяке.
Але я живу одна і харчуюсь можна сказати- божим духом))), або як то кажуть- щоб не їсти, я лягаю спати. Ну салат, кусок мʼяса чи риби максимум.
В дитячому харчуванні і в тому що їдять чужі діти я зовсім не розбираюся.
Зранку вже коли вона сказала що виїжджає з дому до мене дойшло сказати що в мене особливо нічого немає в холодильнику.
Вона їх привезла без їжі, сказала « та зроби їм якісь тости» з чого їх робити?
В місто в супермаркет мені їхати лінь, в місцевому магазині поїхали купити сосиски/сирочки, йогурти на сніданок.
Але вони постійно питають чи є ще ковбаска, чи є котлетка, чи є щось солодке. Ну ок, я замовила на обід доставку, а до вечора вони вже знудились в моєму дворі і ми таки поїхали в ТЦ і там поїли і тд.
Зараз вона вже їх забрала, нічого не запитала чи їли чи пили і що.
Мені якби грошей на це все не шкода, але сам факт - що це було?
Це така наглість, пофігізм чи вона справді не взяла до уваги чим вони будуть харчуватися?
А їдять вони - огого ))) я не чекала такої прожорливості від дітей і не готова була так часто думати про їжу протягом дня.
Невже не можна було зранку заїхати в супермаркет, Галю чи ще кудись?
автор Большой секретик • 2 часа назад
Ответ дляТеща дочки
Тогда зачем тут обсуждать,если можно нормально поговорить?
Тут я якраз то і обсуждаю - чому не можна нормально говорити про те що будуть їсти весь день твої діти.

Теща дочки• 2 часа назад
Ответ дляБольшой секретик
Так почему вы не поговорили?
С ней понятно.Резкая смена планов и не было времени на закупки,плюс не знала что у вас макарон дома нет
С чего вы взяли что вам привезут сок и бананы?люди едят обычную еду
Нехай щастить• 2 часа назад
Не подумала людина, хоча це далеко не ок так залишати дітей. Вам не варто було бавити їх, зварили б макарони та й все. Урок на майбутнє, якщо буде така ситуація, просити залишати їжу для дітей
Нехай щастить• 2 часа назад
Ответ дляБольшой секретик
Тоді вона звечора повинна була приготувати їм котлети, бліни і тд.
Не може приготувати то заїхати в Налю і купити, не може заїхати в Галю то запитати чи я можу замовити їм доставку, невже це не зрозуміло для вас?
Тут ви 100% праві. Ну жаль, що так вийшло, просто буде вам уроком
Сам факт, що а раптом у дітей якась алергія, були б винні
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляГалябалована
Я жила одна у меня была куриная грудка в морозилке и пачка овсянки.
Очень жаль что вы себя так не любите
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Очень жаль что вы себя так не любите
Нажраться - это не про любовь к себе.))
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляГалябалована
Нажраться - это не про любовь к себе.))
то есть держать дома еду помимо пачки овсянки и курогрули в морозилке это нажраться? У вас с этим проблемы, рпп?

Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зачем мне было держать одной кучу еды?) Абсолютно нет никаких проблем, я просто не зациклена на вкусе еды.)
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляГалябалована
А зачем кучу? А сейчас вы живете не одна и ваши домашние нажираются, как вы выразились? Они у вас зациклены на вкусе еды?
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нет, мы питаемся просто. Обычной едой в обычные дни. У меня тоже не забитый холодильник. Зачем? В 5 минутах магазин, можно всегда выйти купить, что надо.
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
так речь не про забитый холодильник же. Если вы, когда живете не одна, у вас теперь две пачки овсянки и три курогруди в морощилке, то как бы логично , а если другая еда то возвращаемся к моему первому вопросу
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нет, есть ещё гречка, рис и пшено.)
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Нет, есть ещё гречка, рис и пшено.)
ну вот, а себе одной даже гречку не могли купить
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зачем, если я ее не люблю, для разведения пищевой моли?)
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
так вы получается, не любите тогда вообще ничего кропе овсянки? Не ели ни рис ни пшено ни любые другие крупы? Или исключительно на доставках жили?
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Обедала в столовой на работе, на ужин покупала творог или йогурт.)
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
А на завтрак овсянка без ничего? Круто)
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
А на завтрак овсянка без ничего? Круто)
А что кто-то кашу без масла ест?)
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
А что кто-то кашу без масла ест?)
ну вероятно тот у кого его нет в холодильнике, ест без масла. Приправляет льдом накапавшим с курогруди)

Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Пошли фантазии.)) Короче центнеровых тёток плющит от обычного питания.))
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Это у вас фантазии и рпп) я пишу исключительно из вашего же текста, про пачку овсянки и курогрудь. Логика не ваш конек, а фигура у меня прекрасная, при хорошем и разнообразном питании, а не на овсянке и курогруди, не завидуйте
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я тоже могу таких чужих фоток накидать.))
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Ахах мне прям вас жаль) правда
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ахах мне прям вас жаль) правда
Троллям всегда всех жаль, но большинству на это фиолетово.))
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
ок живите дальше в своей иллюзии никто вас разубеждать не собирается
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Можно, правда? Вот и славно. А то я начала переживать, что опять не соответствую представлениям каких-то ни разу не знакомых мне людей.))))
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
не переживайте, успокойтесь. Можете сходить погрызть курогрудь из морозилки, для успокоения)
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Ответ дляКоролева ганделику
Тому шо в соціумі існує гра «вам шо, тарілки супу дитині шкода?» А те, шо діти геть не з супу ростуть, особливо, 11ти річні хлопці, то така незручна правда життя))
Та й тарілка супу сама себе не зварить, але вас затопчуть, якщо ви це вголос скажете.
Тобто, ваша родичка покладалась на соціальний протокол, де зазначено, що дитині їжі не шкодують. А чи зʼявилась у вас в холодильнику ця їжа - вже нікого не хвилює)))
У меня щас суп это деликатес. Варю редко, нет времени и на него надо вечно что-то купить,того чего нету обычно дома.
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Ответ дляБольшой секретик
В следующий раз будете знать,чем оно пахнет. И не соглашаться. Без всяких рассуждений
Inconvenient• 51 минуту назад
Ответ дляБольшой секретик
Питання в темі не про те що потрібно було відповідати, а про те що в голові і які мотиви в людей які так поступають.
Проехаться на дуре, которой они вас считают, извините за грубость, но, может, вы , наконец, поймете, кем вас считают.