СамавиховуюКота• 2 часа назад

Хто виховував дитину сам без партнера, як справлялись фінансово і морально?

АяВсёЗнаю• 2 часа назад
Все залежить від вашої професії. І на що ви готові. Чи готові тільки наприклад бути держслужбовцем, чи можете бути офіціантом.

Засомневаю• 2 часа назад
Удалено администрацией...
Забобонний фрукт• 2 часа назад
Заголовочний троль вийшов на роботу
За ким я буду?• 2 часа назад
Коли як, а що? У мене вже все позаду. Дитина виросла.
Губка Боб• 2 часа назад
Оставила бабушке и свалила
Щира українка• 2 часа назад
Ответ дляЗасомневаю
Удалено администрацией...
как вы успевали всё?
Засомневаю• 2 часа назад
Ответ дляЩира українка
как вы успевали всё?
Мне мама помогала, я работала, финансово всех нас содержала и содержу. Она с ним сидела когда болел.

Вільний митець• 2 часа назад
Було важко. Виховувала з 2 років. виріс вже давно.
А який вихід? Справилася
Поторописька• 2 часа назад
Я з двома дітьми , з собакою ,зйомна квартира
Важко
Автопортрет нурофена• 2 часа назад
З фінансаии проблем нема, я розраховувала свої можливості до вагітності. І морально також ок, зараз більшість дітей живе із одним із батьків
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Я не сама, но будто сама, очень тяжело. Папа как-то легко снимает с себя ответственность.
Примарочка• 1 час назад
Я вроде и не сама, есть бывший муж, но не могу сказать что легко.
Просто тяжело быть одной и с кол-м детей это не связано.
Свекруховна• 1 час назад
Никогда об этом не задумывалась. Работаю,живу,наслаждаюсь жизнью по мере возможности.
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Доктор Хаос• 48 минут назад
Ніхто мене не питав чи я справляюся, а крім мене не було і нема кому от і все