Уходя дверю не хлопать• вчера в 21:08
дивні відносини із мч - санта барбара
Ситуація.
Зустрічаємось із хлопцем, дізналась, що є дитина від попередніх відносин. Сам не сказав, дізналась про це через наших спільних друзів пів року назад.
Постійно казав, що дуже зайнятий та не бачиться із дитиною через брак часу.
На днях знайшла речі дитячі у машині, кажу що це? Відшутковувався. З п´ятого разу зізнався, що зустрічається раз у неділю із дитиною, і то йому хочеться більше бачитись. Не розумію, це всі чоловіки так морозяться та приховують щодо своїх дітей? Чи мені так повезло?
Просто цікаво послухати інші погляди та тролінг, можливо я щось не розумію