Усміхайлик• 08 мая в 10:36
Який павербанк носите з собою вже давно і він досі живий, що це за модель?
КонхфЭдкаТузик• 08 мая в 10:42
В 2017 году покупали в Киеве на лесной, на 14.000, белый, толстенький, но компактный, до сих пор работает.
Лама_мама• 08 мая в 10:50
Такий, цьому вже рік. До того була у сина чорна така сама модель два роки, як би не виронив його десь добряче (у мене враження було що телефон з павером бігав сам десь в футбол ганяв, бо і захисне скло на телефоні, і сам повербанк всі в подряпинах були..) то і далі б чорний працював..
andrey_spec• 08 мая в 11:27
Цікаве питання. Зазвичай пауербанки при щоденній експлуатації живуть не дуже довго із-за посередньої якості та недовговічності літію. Винятки бувають. Нормального технологічного виходу з цієї ситуації поки що немає, якщо треба неважкий для носіння повербанк .
Чемна панночка• 08 мая в 11:51
Самсунг, років 8 йому точно. На Амазон купувала. 10000.Пережив багато ноуннймів куплених пізніше.
Тримає краще Сяомі,хоча на початку Сяомі випереджав.Потім Сяомі деградував бистріше.