Стешк@• 08 мая в 11:00

Чули - "САМОПОСІДАННЯ" законопроект?

Як вам новинка цивільного кодексу - новий законопроект? "Самопосідання" - як новий вид самовільного захвату землі, будинків, квартир... https://www.instagram.com/p/DYC9yVRtfel/ Послухайте, тут коротенько.
Ваші думки - що це? Підготовка до прибуття майбутніх громадян? І де ці дикі "закони" висвічуються, який відслток громадян взагалі в курсі?

Зробіть вибір:
вже голосів: 57
Ви в курсі і проти
Ви в курсі і за
Вперше чуєте
автор Стешк@ • 08 мая в 21:25
Ответ дляNatalia505
Вони є зараз але якщо система захоче у вас щось відібрати, то зробити це для неї не проблема. Навіщо приймати закони, якщо дії по ним неможливі? Якщо така тема підіймається, закон приймається, то в принципі це реальність. Дачі реєструються якимось кооперативом, гуртожиток взагалі невідомо в кого на балансі. Я в такому колись жила. Ділянки земельні під питанням.
До речі, буквально тиждень назад у нас з дачами почалися якісь мутки - хтось сильно захотів приєднати садове товариство до села.
З мінусів: не буде голови товариства, безкоштовного пенсійного автобуса, охорони, централізованого поливу... Якщо виникнуть проблеми з водою, світлом, то невідомо хто їх вирішуватиме, бо голова сільради не в змозі вирішити свої проблеми - доріг, наприклад, в селі практично немає.
З плюсів: можна зареєструватися (прописка), дітей до школи оформити (вони й без цього туди ходять), в поліклініку звертатися (вона все одно у місті)...
Хто ініціатор ’покращення’ так відповіді не надали.
Дачі не приватизовані в більшості, що чекає власників не зрозуміло.

автор Стешк@ • 08 мая в 21:37
Ответ дляTeonaa
Дааа, погаїдуть
Але ж хіба їх пускають?
В них закони ідентичні з нашими, в часі кілька місяців різниця.
Так що корінних росіян теж чекає ’покращення’.

’І прийде народ без землі на землю без народу’ - ось для цього все це робиться. І українців навіть не лишать на роль обіцяного ’кожному по рабу’, для цього завозять ’окупасів’
автор Стешк@ • 08 мая в 21:41
Ответ дляМиззери
Мне кажется сейчас цель полный хаос создать в стране
Как говорил пан Коломойский ’В Украине должен быть управляемый хаос’.
Что ж, браво ему!