Уходя дверю не хлопать• Изменено 1 час назад
Вперше зробила подвиг. Вічно мені одиноко.
І щоб мати враження спілкування, я щовечора, щоранку висилала листівки в основному в Вайбері. З добрим вечором, доброго ранку. Ніби всі знайомі раді були, лайками. А одна раз мені довгу тираду написала, ну ти не ображайся, але мені не треба листівок , я не лайкаю. Т. Д.
Мені ніби ляпаса дали.
І я помітила, що як я не напишу, то ніхто не напише. Одиниці можуть написати на Паску, Різдво.
Хоть і сумно . Але не пишу. Особливо нема друзів, мені 51 майже.
Придумайте, чим замінити цю пустоту?
Мені ніби ляпаса дали.
Придумайте, чим замінити цю пустоту?