Корсет_на_шурупах• вчера в 21:44

А в люксоптиці оригінал?

Придивилась окуляри картьє, у нас вони близько 30тис грн , а на оригінальному сайті дивлюсь по 1200+долл.
Закрадаються сумніви і про інші бренди тепер
Экспертиза• вчера в 21:46
В Штатах картье дороже чем в Европе

автор Корсет_на_шурупах • вчера в 21:50
Ответ дляЭкспертиза
В Штатах картье дороже чем в Европе
Ну ми ж не в Європі, ну і навряд чи майже втричі може бути дешевше в нас. Або я чогось не розумію
Экспертиза• вчера в 21:53
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я к тому что на американские цены не нужно ровняться, если бренд европейский. Что это за модель, я посмотрю цену
размахер• вчера в 21:56
Купувала у них окуляри, guess. Земля йде з під ніг, то була остання покупка у них
Диви яка я пава!• вчера в 21:56
Точно така ж модель? В них же різні лінійки є, і правильно зауважили, в штатах дешеві їх бренди, европейські потрібно брати в Европі. Взагалі запитайте, в люксоптиці не знаю, а в звичайній оптиці бачила бербери за 5000, але там і не казали що оригінал
автор Корсет_на_шурупах • вчера в 22:06
Ответ дляЭкспертиза
https://www.cartier.com/en-us/bags-and-accessories...

а знаєте, що цікаво то я такої моделі і не бачу у них.. ось схожа форма, але тут дужки не такі, у нас пластикові, і виглядають не так напищено
Экспертиза• вчера в 22:08
Ответ дляКорсет_на_шурупах

У меня на французском сайте не находит, скиньте скрин фото

автор Корсет_на_шурупах • 2 часа назад
Ответ дляЭкспертиза
на французском 1150 евро похожая форма, но дужки другие, не как в люксоптике
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах

Може бути ’стара’ колекція в люксоптиці
автор Корсет_на_шурупах • 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Може бути ’стара’ колекція в люксоптиці
там і нова колекція 27 тис приблизно коштує, в той час коли на сайтах 1000+є
хоча можель свіжа точно.. я взяла сей лоран таку з нової колекції
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А що по моделям, одна в та сама модель так коштує? Запитайте у люксоптиці, можливо якась історія з ПДВ, що я дивлюся в Україні дорожче, та ж оправа точно, мене жаба давить, я беру на джимашоп, точно оригінал, а по картє в люксоптиці мають бути документи на них, попросіть показати, все таки ціна питання не полароїд, можливо реально фейк, але за такі гроші, то підстава
Экспертиза• 2 часа назад
Я в люксоптике картье не нашла 🤔
Тарабарщина• 2 часа назад
У нас оооочень много пали всего. Гарантий никаких. Когда я искпла ориги рибенов-люксоптика на офф сайте была как партнер офиц. Цена была одна, единственное, когда вся Европа скидки устраивала (все рибен магазины и их дистрибьюторы), наши хуй забили, как всегда, у них фулл прайс был
автор Корсет_на_шурупах • 2 часа назад
Ответ дляЭкспертиза
Я в люксоптике картье не нашла 🤔
Я про оффлайн магазин