Байрактарна• 53 минуты назад
Чому чоловікам важлива похвала?
Не маю звички хвалити людей за базові речі.
Дуже рідко хвалю і кажу ʼти молодецьʼ.
І у всіх стосунках чоловіки буквально просили мене похвалити їх, і щиро раділи, коли я це робила.
Особливо активно цим діставали в період залицянь: ʼа я це зробив, я молодець?ʼ, ʼа я це зробив, похвали менеʼ буквально випрошуючи.
З чим це пов’язано? Невже у всіх така низька самооцінка?
Дуже рідко хвалю і кажу ʼти молодецьʼ.
Дівка в намисті• 47 минут назад
При чем тут их самооценка? Вы просто вероятно не давали реакции на какие-то действия и поэтому им приходилось переспрашивать. Или Вы не умеете говорить спасибо
МаксХмара• 49 минут назад
Котииик, ты такой молодец, вынес мусор! Ваууу, зая, сам помыл посуду!!!
Я не Тролль• 46 минут назад
Потому что привыкли с детства, что им матери подтирают жопу по любому поводу ( в то время, когда папаши, вообще, не парятся детьми), вот и получаете нарциссов
Ні грама• 34 минуты назад
Ответ дляБабуся Бетман
Всем приятно, когда их хвалят. И вам тоже
Хвалять діток
Для дорослих це знецінення
Дорослим дякують
Для дорослих це знецінення
Дорослим дякують
ПушАпница• 33 минуты назад
А я хвалю людей, якщо мені щось подобається, стараюсь озвучувати. Людям потрібна похвала і підримка