Джавеліна• вчера в 21:37

Син підліток, 17.5 і побачення з дівчиною

Дівчаиа, таке питання: є син, йому 17.5 років, 11 клас закінчує. З дівчатами ще півроку назад не зустрчався), почав ходити на побачення.
Сьогодні пішов з олнією дівчиною 2 раз, каже додому не прийду можливо ночувати. Дівчинка не місцева, в нашому місті знімає квартиру з подругою, вчиться.
Питання це ок чи не ок?
Мені якось не ок, але може я дуже старомодна в цьому питанні... Якби жив і общазі, я б нічого і не знала
Але ще є молрлший син і той спитає де брат)))
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Це теж чтримує, вже поскандалили в месенджері
Я щр з тобою завжди буду жити??? Чого я не можу десь переночувати і бла бла
Прив´яжіть до батареї.

хутряна володарка• 2 часа назад
Это больше чем ок, он уже вырос, примите это.
Like-995b• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Кошмар(
Вот поэтому первое правило , которое я своему сыну долблю, что спиртное если захочет попробовать, то только среди своих друзей. Чтоб было кому отвезти домой если что.
У меня тоже разные истории есть из моей молодости/глупости. Поэтому я категарична сейчас. До 18 лет никакой вседозволенности.
Вы знаете, потом выясняли, наливали учителя, типа ну ты же взрослый ( а он просто в отключке был , не помнил ничего, с тех пор опасается пить
КонФФетОшка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вам здається. Ваша мама думала аналогічно про вас.
Нет, я действительно была очень ответственная и всего боялась, потому что имела довольно безответственных родителей.
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
До того що зустрічатись в 17 нормально.
Зустрічатись і не ночувати вдома - це різні речі.
автор Джавеліна • 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Яким чином ви збираєтесь забороняти?
В мене самої це питання: як заборонити хлопцю, зо на голову вище від мене. Розругатися? Так більше нічого не розкаже
Вічний двигун• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
Пока мой ребенок несовершеннолетний, еще и школьник, да, я должна знать где он и с кем он.
Ну школьник он еще неделю, не смешите. И за полгода ничего не изменится, глупо терять из-за этого сына.

ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Кошмар(
А в 18 вже можна? В усі тяжкі?
Меряю от 0• 2 часа назад
Для меня лично не ок, потому что неизвестно где он будет ночевать и что это за малознакомая деваха
Мая твая не панимать• 2 часа назад
Вот новость( так что подумайте дважды
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Не можеш, бо я не знаю цю людину. Давай тобі було б ок, як би я ночувала десь с кимось кого ти не знаєш. А я вже доросла жінка! Моєму сину майже 17 і дяка Богу ще грає в компютерні ігри та добре вчиться в школі. Дівчата з ночівлями - то вже в універі
автор Джавеліна • 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Ось тут згодна.
Але досвіду життєвого немає, косякі вже й так є, хоча наче й є голова на плечах. Не знаю як правильно
КонФФетОшка• 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Это вам так кажется, нам всегда кажется, что мы были ого, а дети маленькие. Каждое поколение так думает.
Нет, у меня хорошая дочь, умная, ответственная, но не хочется чтобы она рано взрослела. Хотелось бы дать ей возможность дольше побыть ребенком, пусть и большим, но без проблем и серьезных забот, страхов, хоть до окончания школы (а школу она окончит в 19)
Вічний двигун• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А в 18 вже можна? В усі тяжкі?
А в 18 от таких категоричных мам сваливают и закрываются вообще. Вот тогда и начинается треш.
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Не завжди. Але якщо так напрягає вже спільне проживання- то нехай збирає речі. А дешеві понти лишить собі.
Оно само купилось• 2 часа назад
Напишите ему смс «Изя, трахайся где хочешь, но ночевать ты должен дома с мамой!».
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Ви не в Україні? Взагалі то є закони як довго підлітки мають знаходитися на вулиці ввчері. Просто скажіть ні і все. Можна зустрічатися без ночівель.
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
А коли після школи їдуть на навчання і не живуть дома, взагалі,ви поруч житло знімаєте, переїдете за ним у інше місто? Що за брєд ви пишете?
Вічний двигун• 2 часа назад
Ответ дляМая твая не панимать
Вот новость( так что подумайте дважды
Там не сказано, что пошел к девочке ночевать. И может как раз сбежал из дома от мамы деспота.

Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Мізки закінчують формуватися в 25. В 17 хлопець - це дитина
Соображалочка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А в 18 вже можна? В усі тяжкі?
До 18 я несу за него ответственность
После 18 он уже сам отвечает за свои действия.
автор Джавеліна • 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Як варіант(
Не хочеться бути такою(
Я і цілому і за маму і за тата, тому трохи перекос є
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Ага.
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Все просто. Ви маєте висловити свою позицію. Не послухається - відповідальність на ньому. А дозволите- на вас.
Гуру троллинга• 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Что из слов автора говорит о том, что она его теряет? Нормальные люди умеют спокойно и бережно донести свою точку зрения. А вот если он станет объектом преступления (подрежут, ограбят и т.д.) или сам куда-то влезет - это очень умно? За него все еще отвечает мать.
Вічний двигун• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Ось тут згодна.
Если сильно переживаете, попросите привести, познакомить, увидите по ней.
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Ось тут згодна.
Ні, просто не дозволяйте. Він качає права, бо ви вагаєтесь. І все
Марфа Українівна• 2 часа назад
Вашому сину вже майже 18. По суті він - дорослий чоловік, якій повинен вже знати про дорослі стосунки та їх наслідки.
Тобто - ваша задача нагадати про обережність. І завірити його, що завжди готові прийти йому на допомогу. Та обговорити з ним як часто він буде виходити з вами на зв´язок.
Щось забороняти в цьому віці - це шлях до розірвання стосунків.

Якщо що - в мене двоє синів. 25 та 15 років.
автор Джавеліна • 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ага.
Ну це сучасні дослідження з фронтальною корою, типу все так. Але багато але, гормони то грають
младокошкина• 2 часа назад
Где брат? - У друзей на ночёвке.