Баба Йога• вчера в 22:47

В Києві помер чоловік по причині «А МИ ТУТ ПРИ ЧОМУ»

Коротко - чоловіку стало погано біля БЦ Смарт плаза на виході з метро Політех, небайдужі перехожі почали серцево-легеневу реанімацію і ТРИЧІ послали гонців в метро, щоб винести нагору дефібрилятор, який знаходиться на платформі. Не схопили самі і потягли, а просили, щоб не було паніки і поліція не гналась. Людям ТРИЧІ відмовили винести деф нагору. Чоловік не дочекався дефа, швидка продовжила реанімацію, загалом 40 хв, чоловік не вижив.
Коли ми РеаніМетро встановлювали дефібрилятори в метро, кінцевою метою була не просто наявність дорогих коробок на стінах.
Потрібно було ПЕРЕКОНАТИ метро, що рятувати людей потрібно.
Цього не вдалося.
- Дефи встановили
- Продавили через 3 фракції КМР рішення, що працівники метро обовʼязково надають домедичну допомогу
- Кошти на ці навчання (закладені в наші проекти та бюджет міста) КМДА не використала
- Витримали брехню від керівництва метро, що проект РеаніМетро це «піар на крові»
- 10 життів з того часу врятували поліцейські в метро, це вартувало всього
Але щоб сьогодні вижив чоловік БІЛЯ метро, якому за ~5 хв могли винести з платформи нагору деф, потрібна була одна річ, яку неможливо купити чи встановити рішенням депутатів.
Працівникам метро мало бути не по..й.
А їм було по..й і вони ТРИЧІ відмовили, бо А ВДРУГ ШО
А після 10 хвилин деф уже не потрібен. Кожну хвилину після раптової зупинки кровообігу шанси врятувати падають на 10%.
Ми так і не змогли внести в «правила користування метрополітеном» пункт «Не будьте уродами».
Пробачте всі, хто не дочекався.
На жаль, жоден з родичів померлих в метро людей не писав скарги на метрополітен. Я ніколи не могла просити їх про це, зважаючи на горе, яке вони переживають.
Та непокаране зло завжди зростає. Завжди.
Заяви в поліцію також не вирощують в людях моральні якості, яких не існувало. Але ми маємо спробувати усе. Усе, щоб хоч трохи зменшити шанси, що це станеться знову.
Назарова
Зараз на дієті• вчера в 22:59
Ответ дляСлава Українi
Перехід перебігти 1 хв, а швидка їде 10-15 хв.
А на якій підставі прості перехожі мали використати дефібрилятор?

Фиктивная• 2 часа назад
Я читала пост от девушки, участницы событий, которая прошла обучение в оказании первой помощи. Почему не дали, непонятно, ведь эта программа рассчитана на жителей города, на их спасение(
Анонім Перший• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
На відсутність дихання виїжджають одразу
Зимой в одежде? Попались видимо не профессионалы
Бабулька• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Потому что дефибриллятор дороже жизни человека. А если украдут и вообще. Это Украина, детка. Тут полицейские бегут, оставляя раненых гражданских, а вы хотите чтоб дорогую вещь дали неизвестно кому
+1, мужчину жаль, но я и понимаю работников метрополитена. Столько мошенников и воров, этот прибор больших денег стоит - украдут, а 200 тыс+ должна отдать работник метрополитена? Если б на станции такое случилось - дали бы. Тут скорая должна была быстро приехать на такой случай
Пампушечка• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
Він автоматичний і спрацьовує тільки якщо є фібриляція шлуночків, у іншому випадку(здоровий або смерть )він не дає розряд . Вбудований голосовий помічник який покроково озвучує дії. Право користуватися є не тільки в медиків . Раджу хоча б відео подивитись з його роботою , це всім корисно
Это не говорит о том, что все имеют право его применят и тем более выставлять разряд. Вы так рассказываете, прям все просто и легко, тогда зачем на медики?
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
эммм, а если на месте мужчины были бы вы, или отец допустим ваш? вы бы тоже думали в первую очередь о мат ответственности сотрудников метро?

эти дефибриляторы в метро я как раз пару дней назад вспоминала в какой-то теме. в том контексте, что они хоть и есть, но будет ли кто-то ими в состоянии воспользоваться с пользой -вопрос. начиная с того, как (не медику) понять что нужен именно он, не побояться вообще его взять, более менее правильно применить... короче, куча звезд должна сойтись... а тут прям просили и не дали, ну треш полный
От щоб не боятися користуватися люди мають більше знати про нього
Анонім Перший• 2 часа назад
Ответ дляБабулька
Да. Моя хата с краю. Сообщить диспетчеру и выйти с прибором - это слишком много действий. Нарожают еще.

Фиктивная• 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Там никто не выставляет разряд, это автоматический деф, он сам определяет ритм и необходимость разряда
Пампушечка• 2 часа назад
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Втрата свідомості не відсутність дихання і не екстрений випадок ,вони будуть їхати одразу але не летіти з сиренами
Зараз на дієті• 2 часа назад
Автор, вякніть вже щось. А то вкинула і змилась
Бабулька• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
А сотрудник имеет право выйти за пределы метрополитена с прибором? Это же не в метро случилось…
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік

Я розумію вас з людської точки зору. Але це те ж саме, що людина в бухгалтерії вирішить віддати гроші фірми на потребу голодних та бездомних. Це незаконно. Є матеріальна річ, за нею закріплені відповідальні особи, в них є функціональні обов´язки. Чому швидка довго їхала на зупинку серця? Це нікого не дивує? Тільки дефібрилятор в метро і дивним збігом автор знає про програму КМДА. Ну дива й годі
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Навчитись ним користуватися -5 хв , заборони на використання нема
Пампушечка• 2 часа назад
Это еще прохожие просто пока не как в штатах, помог до прихода скорой получил повестку в суд потому что страховка не оплатит лечение пострадавшему) Вот так поможешь и окажешься еще виноват.
Фиктивная• 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Удалено администрацией...
Хамить не нужно.
Эти дефы как раз рассчитаны для использования не медиками, там максимально простое использование для обычного человека, поэтому они и висят в местах общего пользования. И программа по которой они были получены рассчитана как раз на случай, который произошёл
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Ви зараз смієтеся? Ви часто кидаєте робоче місце, якщо у вас поряд з офісом щось трапляється? Чоловік не був пасажиром метрополітену, чого б це інструктована особа кудись бігла?
А якщо ви бачите як комусь треба допомога, то просто проходите повз?
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
На підставі, що людина не має дихання
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я кажу про ситуацію, коли ви виконуєте свої обов´язки, а ви перекручуєте про ’йти повз’. Не тягніть за вуха

автор Баба Йога • 2 часа назад
Ответ дляБабулька
Біля виходу з метро.
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
На підставі, що людина не має дихання
Омг
Бабулька• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Нужно скорую вызывать оперативно
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляФиктивная
Морди ставлять ,а подивитись відео інструкцію розуму не вистачає
Поумничка• 2 часа назад
Твари все кто за это ответственнен и Кличко тоже , долбаный мер , плевать на людей, только и может киоски сносить
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Удалено администрацией...
Що саме ? Там 2-3 кнопки . Набагато складніше і важливіше робити СЛР при цьому
Пампушечка• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
На підставі, що людина не має дихання
Вы кино пересмотрели? Или мы уже в зомби апокалипсисе когда уже трава не расти. Или дефибриллятор или мозг съедят))?
Фиктивная• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
Отож..
Если бы я не участвовала в обсуждении этой темы на другом ресурсе, я бы подумала что у нас совершенно законченное общество, где посадова инструкция важнее чьей-то жизни. Но нет, к счастью, в других обсуждениях люди адекватнее. Более того, этот случай натолкнул многих пройти курс первой помощи и в том числе использования такого дефа.
Что с советчицами происходит, это открытый вопрос...
автор Баба Йога • 2 часа назад
Ответ дляПоумничка
Ще Тероборону зробив нам, коли всі казали що це Києву не потрібне.
А виявилось,ще як потрібне.
Ще дрони за власні гроші купує і передає на ЗСУ і не піариться на тому.
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Ви як з лісу вийшли , їх спеціально розміщують по всім багатолюдним місцям (по всьому світу цивілізованому)саме для надання домедичної допомоги непрофесіоналами , лікарі користуються іншими , а ці саме для таких випадків
Стервочка• 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
Двояка ситуація. Хтось з працівників метрополітену мав кинути своє робоче місце і бігти на іншу сторону проспекту щоб сторожити дефибрілятор чи дати під чесне слово? І всі перехожі вміють ним користуватися?
ні, звісно нехай там вісить для краси.
Ви оце на повному серйозі? А якщо б на місці того чоловіка була ваша близька людина?