Баба Йога• вчера в 22:47
В Києві помер чоловік по причині «А МИ ТУТ ПРИ ЧОМУ»
Коротко - чоловіку стало погано біля БЦ Смарт плаза на виході з метро Політех, небайдужі перехожі почали серцево-легеневу реанімацію і ТРИЧІ послали гонців в метро, щоб винести нагору дефібрилятор, який знаходиться на платформі. Не схопили самі і потягли, а просили, щоб не було паніки і поліція не гналась. Людям ТРИЧІ відмовили винести деф нагору. Чоловік не дочекався дефа, швидка продовжила реанімацію, загалом 40 хв, чоловік не вижив.
Коли ми РеаніМетро встановлювали дефібрилятори в метро, кінцевою метою була не просто наявність дорогих коробок на стінах.
Потрібно було ПЕРЕКОНАТИ метро, що рятувати людей потрібно.
Цього не вдалося.
- Дефи встановили
- Продавили через 3 фракції КМР рішення, що працівники метро обовʼязково надають домедичну допомогу
- Кошти на ці навчання (закладені в наші проекти та бюджет міста) КМДА не використала
- Витримали брехню від керівництва метро, що проект РеаніМетро це «піар на крові»
- 10 життів з того часу врятували поліцейські в метро, це вартувало всього
Але щоб сьогодні вижив чоловік БІЛЯ метро, якому за ~5 хв могли винести з платформи нагору деф, потрібна була одна річ, яку неможливо купити чи встановити рішенням депутатів.
Працівникам метро мало бути не по..й.
А їм було по..й і вони ТРИЧІ відмовили, бо А ВДРУГ ШО
А після 10 хвилин деф уже не потрібен. Кожну хвилину після раптової зупинки кровообігу шанси врятувати падають на 10%.
Ми так і не змогли внести в «правила користування метрополітеном» пункт «Не будьте уродами».
Пробачте всі, хто не дочекався.
На жаль, жоден з родичів померлих в метро людей не писав скарги на метрополітен. Я ніколи не могла просити їх про це, зважаючи на горе, яке вони переживають.
Та непокаране зло завжди зростає. Завжди.
Заяви в поліцію також не вирощують в людях моральні якості, яких не існувало. Але ми маємо спробувати усе. Усе, щоб хоч трохи зменшити шанси, що це станеться знову.
Назарова
Цього не вдалося.
- Дефи встановили
Працівникам метро мало бути не по..й.
Пробачте всі, хто не дочекався.
Назарова
Пампушечка• вчера в 23:12
Ответ дляМэри Попкинс
Ви як з лісу вийшли , їх спеціально розміщують по всім багатолюдним місцям (по всьому світу цивілізованому)саме для надання домедичної допомоги непрофесіоналами , лікарі користуються іншими , а ці саме для таких випадків
Удалено администрацией...
Мэри Попкинс• вчера в 23:12
Ответ дляФиктивная
Отож..
Если бы я не участвовала в обсуждении этой темы на другом ресурсе, я бы подумала что у нас совершенно законченное общество, где посадова инструкция важнее чьей-то жизни. Но нет, к счастью, в других обсуждениях люди адекватнее. Более того, этот случай натолкнул многих пройти курс первой помощи и в том числе использования такого дефа.
Что с советчицами происходит, это открытый вопрос...
Тупим навчання не потрібно , вони вже могли б піти загуглити інформацію і можливо колись врятувати життя близьких , але ні ...
Стервочка• вчера в 23:13
Ответ дляКрасота неземная
Працівники метрополітену мають функціональні обов´язки. А деф то ще й матеріально відповідальна річ. А використання має бути людиною досвідченою. Чому швидка не возить дефи? Чи автору статті треба просувати ідею поганого метрополітену?
возить, але швидка приїхала пізніше. Реанімацію проводила інструктор з надання домедичної допомоги, тобто вона вміла ним користуватись.
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 23:15
Ответ дляКрасота неземная
Я кажу про ситуацію, коли ви виконуєте свої обов´язки, а ви перекручуєте про ’йти повз’. Не тягніть за вуха
Ну якщо стало погано комусь у вас на роботі або поруч з офісом, то ви сидите і далі собі спокійно працюєте?
Ніяк не реагуєте, що людям потрібна допомога?
Слава Українi• вчера в 23:17
Ответ дляСтервочка
ні, звісно нехай там вісить для краси.
Ви оце на повному серйозі? А якщо б на місці того чоловіка була ваша близька людина?
Він там для людей, яким стало погано у метро, в його в таких випадках вже використовували.
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Я розумію вас з людської точки зору. Але це те ж саме, що людина в бухгалтерії вирішить віддати гроші фірми на потребу голодних та бездомних. Це незаконно. Є матеріальна річ, за нею закріплені відповідальні особи, в них є функціональні обов´язки. Чому швидка довго їхала на зупинку серця? Це нікого не дивує? Тільки дефібрилятор в метро і дивним збігом автор знає про програму КМДА. Ну дива й годі
ну, раз вы заговорили о законности...
кроме мат ответственности есть еще уголовный кодекс
Стаття 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані
Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан особи належним установам чи особам, якщо це спричинило тяжкі тілесні ушкодження, -
караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців.
Ненадання допомоги малолітньому, який завідомо перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан дитини належним установам чи особам -
караються штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Діяння передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили смерть потерпілого, -
караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
итого, если на тетечек, которые не дали деф., заведут уголовное дело - это будет правильно
Мочалкин блюз• 2 часа назад
В Київському метро переглянуть порядок дій після інциденту з дефібрилятором біля КПІ
Стервочка• 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
а тут перед входом у метро, ви реально вважаєте, що ті пару метрів до метро визначають, нададуть людині допомогу чи ні?
Готова до другої• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Мали кинути робоче місце і йти рятувати.
Якби людині стало погано на станції, то вони б теж кинули робоче місце
Сомневаюсь, что кто-то бы подошел. Личный опыт.
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляМочалкин блюз
Чудово нехай ще замість реклами запускають повчальні ролики
Слава Українi• 2 часа назад
Ответ дляСтервочка
Це не перед входом в метро, інша сторона проспекту.
Б´ю байдики• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В метро вони на роботі. Так і вам можна пред´явити, чому не примчали рятувати
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
Так люди і примчали рятувати, які знаходились поруч на той момент
Баба Йога
• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
Трагедія, якої можна було уникнути, або страшна ціна людської байдужості! Біля столичної станції метро «Політехнічний інститут» сталася жахлива ситуація, яка просто не вкладається в голові. Просто на вулиці перехожому раптово стало зле, кожна секунда була на вагу золота, але порятунок розбився об стіну тотального нерозуміння та черствості.
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Звичайно реагую. Викликаю швидку допомогу, не граю в лікаря з народу. В мене немає такої освіти чи відповідальності
Б´ю байдики• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
ну, раз вы заговорили о законности...
Ця стаття в данному випадку не застосовується
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
ну, раз вы заговорили о законности...
Я не думаю, що його мали давати. Чоловіку стало погано за межами метрополітену. Я більше ніж впевнена, що працівникам метрополітену заборонено виносити деф. А ще впевнена, що це якась провокація. Бо поруч опинилася людина, обізнана у наданні першої допомоги, у тому, що в метро є дефи, а автор статті обізнана з програмою КМДА. 3 співпадіння на один випадок то вже занадто
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Ну звісно, мужик помер чисто заради провокації
Цікаво чи теж саме б ви писали, якби це був ваш родич...
Да, я блондинка!• 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
Перехід перебігти 1 хв, а швидка їде 10-15 хв.
Не погоджусь з Вами. І в статті багато маніпуляцій.
Перехід від Смарт Плази пробігти це хвилин 5. Тому що дефібрилятор внизу, на платформі, а не на вході.
Подумайте, чи вкладатись Ви навіть у 5 хвилин.
Маніпуляція на маніпуляції.
Чоловіка шкода.
Маніпуляція на маніпуляції.
Чоловіка шкода.
Фиктивная• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Это редкое совпадение, что в городе миллионнике, в воюющей стране, возле метро нашёлся человек знакомый с оказанием первой помощи и знающий секретную информацию о дефах в метро. Чудо практически.
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Зараз купа тренінгів , корпоративних і приватних де люди самі бажають дізнатися як надавати домедичну допомогу, тому нема нічого дивного що поруч в дуже людному місці була така людина . В мене дитина в 16 знає як ним користуватись, бо я вважаю що це дуже важлива річ в наш час
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
До сих пір ніхто не оприлюднив інформацію, чи деф міг би врятувати чоловіка. Розтин, діагноз і ті. Не пишуть, що швидка перегляне нормативи виїзду на зупинку серця. Всюди тиражують інформацію про метрополітен та дефи. Не чоловік помер заради провокації, а хтось це поширює для хайпу та популярності
Да, я блондинка!• 2 часа назад
Ответ дляБаба Йога
Питання: а чому до ТЦ немає претензій?
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляКрасота неземная
Згодна тільки з 1 ,ніхто не знає , чи врятував би він і чи був необхідний. Для цього ним мали скористатись
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляДа, я блондинка!
Питання: а чому до ТЦ немає претензій?
+ кожний торговий центр міг би закупити і за власні кошти його .
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
Отож. Але мету досягнуто-ми це обговорюємо
Да, я блондинка!• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
Але про це ніхто не кричить
Доколупалися до метрополітену, який таки не зовсім близько від постраждалого
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляДа, я блондинка!
Маніпуляція на маніпуляції.
Чоловіка шкода.
Маніпуляція на маніпуляції.
Чоловіка шкода.
’манипуляция на манипуляции’ должна иметь цель. какую же?