Пані з калабані• 1 час назад

Не склалося життя

Освіта є, але не змогла її використати. Працюю фізично і почалися проблеми з ногами, скоріше за все не зможу так довго працювати.Плюс заробляю небагато.По цьому ще я неприваблива і особисте життя теж не склалося. Але з цим я майже змирилася. Задумуюсь нащо взагалі жити таке життя якщо у ньому немає взагалі радості? Одне лише страждання, проблеми
Лупаю цю скелю• 1 час назад
И вообще вам 28и скоро помирать. Мы в курсе. Убивайтесь.

Котики-муркотики• 1 час назад
Настя, идите в центр занятости и поищите на кого можно выучиться
А вдруг это окажется ваше ?!
Например на кондитера, пекаря или флориста
Чемодан-Вокзал-Майами• 1 час назад
чим вам допомагають ці теми? У вас ОКР? Ви просто ритуал відбуваєте?
автор Пані з калабані • 59 минут назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Немає у мене окр
Чемодан-Вокзал-Майами• 58 минут назад
Ответ дляПані з калабані
Немає у мене окр
у вас є одні і ті ж нав´язливі думки і навязливі дії, на додачу до інших психічних розладів, ймовірно є ще і цей.
БезникаЯ• 57 минут назад
А зачем вы пишете сотни одинаковых тем? Настя, какая цель?
Поміркована думка• 54 минуты назад
Ха-ха это весело

автор Пані з калабані • 53 минуты назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Які нав´язливі думки, якщо це реальність?
Света С Приветом• 50 минут назад
Кто-то родился для любви, а кто-то для работы. У вас второй случай.
Чемодан-Вокзал-Майами• 45 минут назад
Ответ дляПані з калабані
може и нав´язливих дій немає?))
автор Пані з калабані • 44 минуты назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
може и нав´язливих дій немає?))
які наприклад?
Чемодан-Вокзал-Майами• 42 минуты назад
Ответ дляПані з калабані
які наприклад?
відкрийте свій профіль почитайте ту сотню тем, яку ви написала за минулий тиждень.
Якщо я буду щодня тут створювати десяток тем ’Настя з Англії має психічний розлад’, це буде реальністю також, але всі запідозрять психічний розлад і у мене)))
автор Пані з калабані • 40 минут назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
який психічний розлад? Депресію так ставили мені, але як це на все впливає?
Чемодан-Вокзал-Майами• 34 минуты назад
Ответ дляПані з калабані
у вас разлад особистості, вам його не озвучували ймовірно тільки тому, що його спостерігають в динаміці. А ви навряд чи до якогось психіатра ходили двічі. Тому ваша депресія - це найменше зло. І ви її не вилікуєте лише антидепресантами, навіть якщо б наважились їх приймати.

А що у вас ще там - хз, може розлад контролю імпульсів, може РАС, чи ще щось. Ви відчуваєте напругу, песимістичні думки і бігом створювати чергову тему, тут вам наваляють і вам стає трохи легше, до наступного разу. І далі все по колу.

Невже ви це не усвідомлюєте? Ви ж ніби займались з психологом?
Оце потужно• 33 минуты назад
Немца с нагайкой на вас нет, ноги б бегом побежали
автор Пані з калабані • 23 минуты назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами

Тоді точно не варто жити. Я, якщо чесно, втомилася від життя і не хочу ще 30 років чи скільки там жити. З мене досить. Якби можна було обрати таку послугу, то я б заплатиоа би і пішла б з життя
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 минуту назад
Ответ дляПані з калабані
ок, я вже піду спати, відпишу вам в вашій новій темі ’Не хочу жити’.
Ви теж підіть поспіть краще, завтра вже нову тему напишете, там і поспілкуємось)
автор Пані з калабані • 20 минут назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не жартую, шкода, що для таких людей як я не придумали таку опцію
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 минут назад
Ответ дляПані з калабані
для таких як ви придумали психітарів і психотерапевтів. І евтаназія для людей з психічними розладами дозволяють тільки за умови, що традиційне лікування не спрацювало.
Тому не втрачайте час, йдіть лікуйтесь, а потім будете вішатись.

Простоваля• 10 минут назад
Ответ дляПані з калабані
тцк. безкоштовно.