Пані з калабані• вчера в 00:15
Не склалося життя
Освіта є, але не змогла її використати. Працюю фізично і почалися проблеми з ногами, скоріше за все не зможу так довго працювати.Плюс заробляю небагато.По цьому ще я неприваблива і особисте життя теж не склалося. Але з цим я майже змирилася. Задумуюсь нащо взагалі жити таке життя якщо у ньому немає взагалі радості? Одне лише страждання, проблеми
Котики-муркотики• вчера в 00:19
Настя, идите в центр занятости и поищите на кого можно выучиться
А вдруг это окажется ваше ?!
Например на кондитера, пекаря или флориста
А вдруг это окажется ваше ?!
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:20
чим вам допомагають ці теми? У вас ОКР? Ви просто ритуал відбуваєте?
Пані з калабані
• вчера в 00:20
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Немає у мене окр
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:21
Ответ дляПані з калабані
Немає у мене окр
у вас є одні і ті ж нав´язливі думки і навязливі дії, на додачу до інших психічних розладів, ймовірно є ще і цей.
Пані з калабані
• вчера в 00:27
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Які нав´язливі думки, якщо це реальність?
Света С Приветом• вчера в 00:30
Кто-то родился для любви, а кто-то для работы. У вас второй случай.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:35
Ответ дляПані з калабані
може и нав´язливих дій немає?))
Пані з калабані
• вчера в 00:35
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
може и нав´язливих дій немає?))
які наприклад?
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:38
Ответ дляПані з калабані
які наприклад?
відкрийте свій профіль почитайте ту сотню тем, яку ви написала за минулий тиждень.
Якщо я буду щодня тут створювати десяток тем ’Настя з Англії має психічний розлад’, це буде реальністю також, але всі запідозрять психічний розлад і у мене)))
Пані з калабані
• вчера в 00:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
який психічний розлад? Депресію так ставили мені, але як це на все впливає?
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:45
Ответ дляПані з калабані
у вас разлад особистості, вам його не озвучували ймовірно тільки тому, що його спостерігають в динаміці. А ви навряд чи до якогось психіатра ходили двічі. Тому ваша депресія - це найменше зло. І ви її не вилікуєте лише антидепресантами, навіть якщо б наважились їх приймати.
А що у вас ще там - хз, може розлад контролю імпульсів, може РАС, чи ще щось. Ви відчуваєте напругу, песимістичні думки і бігом створювати чергову тему, тут вам наваляють і вам стає трохи легше, до наступного разу. І далі все по колу.
Невже ви це не усвідомлюєте? Ви ж ніби займались з психологом?
Пані з калабані
• вчера в 00:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тоді точно не варто жити. Я, якщо чесно, втомилася від життя і не хочу ще 30 років чи скільки там жити. З мене досить. Якби можна було обрати таку послугу, то я б заплатиоа би і пішла б з життя
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 00:59
Ответ дляПані з калабані
ок, я вже піду спати, відпишу вам в вашій новій темі ’Не хочу жити’.
Ви теж підіть поспіть краще, завтра вже нову тему напишете, там і поспілкуємось)
Пані з калабані
• вчера в 01:00
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не жартую, шкода, що для таких людей як я не придумали таку опцію
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 01:01
Ответ дляПані з калабані
для таких як ви придумали психітарів і психотерапевтів. І евтаназія для людей з психічними розладами дозволяють тільки за умови, що традиційне лікування не спрацювало.
Тому не втрачайте час, йдіть лікуйтесь, а потім будете вішатись.
Простоваля• вчера в 01:10
Ответ дляПані з калабані
тцк. безкоштовно.
Пані з калабані
• вчера в 01:24
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
а якщо не спрацює? доведеться жити таке життя, то якийсь жах
я втомилася від нього
Женщинас• вчера в 01:57
А чего вы в Украину не вернётесь? В таких как ваш случай советуют купить козу. Купите козу.
ЭмчЭндЭм• вчера в 02:14
Ответ дляКотики-муркотики
А вдруг это окажется ваше ?!
Настя в Лондоне, язык не знает, не сможет объяснить, чего хочет
Омлетик• вчера в 02:28
Ответ дляПані з калабані
Суициднуться можно и бесплатнл
Там все розмивчато• вчера в 02:41
Ответ дляПані з калабані
И чего вы хотите от форума ? Зачем вы постоянно ноете и жалуетесь ? Вы думаете , что советчицы изменят вашу жизнь или вы просто на жалость давите ? Конечная цель ваших тем в чём ?
Пані з калабані
• вчера в 02:52
Ответ дляОмлетик
Суициднуться можно и бесплатнл
Я ти з радістю якбо би був 100 результат
Морковку дай• вчера в 04:57
Ответ дляПані з калабані
Опишите свой день пожалуйста
Кудрі кручу сама• вчера в 07:55
Ідіть служити. Вам вже тут радили. Реально вихід з ситуації. Багато людей знайшли себе так.