Кубик Рубика• вчера в 07:45
Сирський анонсував нову модель мобілізації
Збройні сили України працюють над поступовим переходом від мобілізаційної до контрактної моделі комплектування війська. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
Сирський підкреслив, що ця робота ведеться на виконання ініціативи Президента України.
Головнокомандувач наголосив, що питанням мобілізації та рекрутингу приділяється окрема увага.
«За підсумками наради визначив завдання підготувати конкретні пропозиції Генерального штабу щодо нових форматів контрактної служби», — сказав Олександр Сирський.
За результатами наради головнокомандувач доручив Генеральному штабу розробити та надати конкретні пропозиції щодо впровадження нових форматів контрактної служби.
Забобонний фрукт• вчера в 07:52
Я вже прям бачу як вибивають на підвалі підписати контракт на 20років. Як при царю воюватимуть все життя.
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:00
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вчора була гарна тема для вас - про миротворця. Там повідписувалися дівчата з окупованих, у яких купа колишніх однокласників, друзів і знайомих у тій базі. Окупаційна влада вам не залишить вибору - підете окуповували наступні території. Тому тут вибору лише у тому чи воювати за свою свободу і територію, чи на боці окупанта, ’звільняючи’ для хуйлостану все нові території.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 08:04
А ’своя свобода’ заканчивается на закрытых границах и действиях тцк?
Баба на горошині• вчера в 08:04
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А закінчувати війну не варіант? Обов-язково до останнього?
Майор Медуза• вчера в 08:04
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Знову лякалки. При тому що купа людей з окупованих територій за кордоном. І воювати не обов´язково. Можно просто покинути країну і бути теж свободним.
Кубик Рубика
• вчера в 08:04
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Нашим подъбочникам по фиг, собсно как и их бабам.
Подъбочники пойдут воевать за рашу, а баби лягуть под рашистов.
Кубик Рубика
• вчера в 08:05
Ответ дляБаба на горошині
Украина не может закончить войну, потому что не начинала ее.
Баба на горошині• вчера в 08:07
Ответ дляКубик Рубика
Можем під євреїв лягти, аби тобі було добре
Дівка в намисті• вчера в 08:07
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А є ще третій варіант, сподіваюсь ви в курсі, що в світі 194 країни.
Кубик Рубика
• вчера в 08:07
Ответ дляБаба на горошині
Под любого мужика, который ее будет содержать. Бабло не пахне.
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:09
Ответ дляМайор Медуза
А фільтрацію всі пройдуть? Ви така наївна. І щоб ’покинути країну’ люди гроші платять. Я лише на Порадниці читаю про ’вільно виїхали’, у реальному житті всі хто тікали з окупованих, платили окупантам без жодних гарантій, що випустять живими.
Майор Медуза• вчера в 08:09
Ответ дляДівка в намисті
Багато не в курсі і думають, що життя є лише в Україні.
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:10
Ответ дляБаба на горошині
Так це вам у кремль таке питання адресувати треба. У них нема жодного бажання зупинятися, про що хуйло з своїми посіпаками прямо кажуть.
жижифреймут• вчера в 08:10
Ответ дляКубик Рубика
З власного досвіду?
Майор Медуза• вчера в 08:11
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А можно не чекати фільтрацію і покинути країну зазделегідь. Такий варіант в голову не приходить?
Дівка в намисті• вчера в 08:11
Ответ дляКубик Рубика
Якщо ви така войовнича, то чому ви досі не на фронті?
Кубик Рубика
• вчера в 08:11
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:15
Ответ дляДівка в намисті
У світі нараховується 256 країн. Серед них: 196 незалежних держав (визнаних Україною), 3 держави з невизначеним статусом, 54 залежних території, 3 території з особливим статусом, обумовленим у міжнародних угодах.
Третього варіанта не знаю.
Твердая валюта• вчера в 08:21
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А саме ви чим з написаного займаєтесь:
1.Воюєте за свою свободу.
2.Будете воювати на боці окупанта.
3.Посилаєте інших воювати за вашу свободу.
Потрібне підкреслити.
Так що там? Войовнича україночка У віночку?
1.Воюєте за свою свободу.
2.Будете воювати на боці окупанта.
Потрібне підкреслити.
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:17
Ответ дляМайор Медуза
Волога мрія кацапів, щоб українці зникли зі своїх територій. Дулі вам, а не України.
Твердая валюта• вчера в 08:18
Ответ дляКубик Рубика
Дайте своему подьюбочнику хороший подсрачник,чтоб аж прямо в окоп залетел
Майор Медуза• вчера в 08:18
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Та ні, якраз мрія кацапів це продовжувати знищувати українців і заперті українці це дуже легка здобич. І одна із цілей їх.
МЕСТО_Встречи• вчера в 08:19
Ответ дляТвердая валюта
А саме ви чим з написаного займаєтесь:
1.Воюєте за свою свободу.
2.Будете воювати на боці окупанта.
Потрібне підкреслити.
1.Воюєте за свою свободу.
2.Будете воювати на боці окупанта.
Потрібне підкреслити.
А ви?
годовасик• вчера в 08:20
Ответ дляMs. Сама прямота
Ці гЕнії розроблять...
Вони це ’вміють’.
и не говорите.вот альошка парашенка вообще спетлял а присягу давал.ахфицер типа
годовасик• вчера в 08:21
Ответ дляЗабобонний фрукт
не переживайте.сыну порошенка и зятю юльки это не грозит.они в лондонских окопах
годовасик• вчера в 08:22
Ответ дляМЕСТО_Встречи
так пуйло так и делает.сначала окупирует потом мужиков на бойню кидает.донецк луганск под чурками и кадыровцами.местных мужиков пуйло на убой отправил
годовасик• вчера в 08:22
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
в пыточных феесбе