Кубик Рубика• сегодня в 07:45
Сирський анонсував нову модель мобілізації
Збройні сили України працюють над поступовим переходом від мобілізаційної до контрактної моделі комплектування війська. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
Сирський підкреслив, що ця робота ведеться на виконання ініціативи Президента України.
Головнокомандувач наголосив, що питанням мобілізації та рекрутингу приділяється окрема увага.
«За підсумками наради визначив завдання підготувати конкретні пропозиції Генерального штабу щодо нових форматів контрактної служби», — сказав Олександр Сирський.
За результатами наради головнокомандувач доручив Генеральному штабу розробити та надати конкретні пропозиції щодо впровадження нових форматів контрактної служби.
НичеНипанимаю• сегодня в 08:23
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вчора була гарна тема для вас - про миротворця. Там повідписувалися дівчата з окупованих, у яких купа колишніх однокласників, друзів і знайомих у тій базі. Окупаційна влада вам не залишить вибору - підете окуповували наступні території. Тому тут вибору лише у тому чи воювати за свою свободу і територію, чи на боці окупанта, ’звільняючи’ для хуйлостану все нові території.
Вибір,за який концтабір воювати,свій чи чужий.
годовасик• сегодня в 08:23
Ответ дляБаба на горошині
А закінчувати війну не варіант? Обов-язково до останнього?
пуйлу мало крови.наверно хочет утилизировать половину россиян что б в их дома китайцы вошли
Твердая валюта• сегодня в 08:23
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Волога мрія кацапів, щоб українці зникли зі своїх територій. Дулі вам, а не України.
Ваша дуля с немецкого тафеля кацапов так впечатлила,что они аж день победы 9 мая в Берлине отметили с рос флагами и георгиевскими ленточками
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 08:24
Ответ длягодовасик
в пыточных феесбе
Тцк уже переименовали на более подходящее? Реформы в действии.
А, манюшка на работе. Выздоравливайте.
годовасик• сегодня в 08:24
Ответ дляМайор Медуза
Знову лякалки. При тому що купа людей з окупованих територій за кордоном. І воювати не обов´язково. Можно просто покинути країну і бути теж свободним.
а кто вас в тех заграницах ждет?не все имеют здоровье драять унитазы и доить 200коров
годовасик• сегодня в 08:25
Ответ дляКубик Рубика
Нашим подъбочникам по фиг, собсно как и их бабам.
Подъбочники пойдут воевать за рашу, а баби лягуть под рашистов.
точно так на донецке луганске
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 08:25
Ответ длягодовасик
И матка выпадет!
Забобонний фрукт• сегодня в 08:25
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Тобто в миротворець заносять наші, а поженуть воювать росіяни
На вулицях ми ситуацію бачим протилежну, катують і примушують воювать тцк, а росіяни платять такі гроші, що там нема необхіності в примусу і чоловіки з окупованих спокійнісінько катаються по єгиптах і турціях.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:25
Ответ дляНичеНипанимаю
Отак виглядає бот ФСБ -ний.
Твердая валюта• сегодня в 08:26
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вы пытаетесь общаться с ботом, который ни на один вопрос не отвечает,а только печатает методички.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:26
Ответ дляТвердая валюта
Це ж наскільки людина голодна, що скрізь тафель ввижається. Що ж вас куратори навіть не годують? Бідолашна.
НичеНипанимаю• сегодня в 08:27
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Отак виглядає бот ФСБ -ний.
Так відкрийся,щоб всі побачили,як виглядає бот ФСБ -ний. Бо ж представилось, а профіль забуло відкрити.
Майор Медуза• сегодня в 08:27
Ответ дляНичеНипанимаю
Україна скотилася до боротьби між двома диктатурами за право репресувати, обдирати населення на цій території.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:28
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вам можна на стендап, сміюся вголос з вашої фантазії.
Забобонний фрукт• сегодня в 08:28
Ответ дляТвердая валюта
Нехай її роботодавці прочитають думку населення ;)
Твердая валюта• сегодня в 08:29
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Голодні працюють ботами у зелені.Ви, наприклад.Всі нормальні знаходять достойну роботу.
Лукава Кішка• сегодня в 08:30
Краще виїхати,та жити з родиної в любові та спокою. Чим померти за команду зелені.
ХуАнита• сегодня в 08:36
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це маніпуляція, вибачте. Умри зараз або умри потім. А люди хочуть жити і небезпека умерти зараз видається реальнішою, ніж умерти потім. Яка свобода, де вона? Навіщо мені віддавати життя за територію? Я, вибачте, 15 років хворію, не можу працювати, інвалідність не дають, полікувати наша безкоштовна недолуга медицина не бажає через свою тупість і недолугість. Ви думаєте, держава злянулася на мене за всі ці роки, призначила хоч якусь соціальну допомогу на хліб і труси? У моєму місті, це районний центр, великий, 80 тисяч, у поліклініці один невролог приймає годину на день. То хай мій чоловік, єдиний годувальник родини, мене і сина 15 років, піде і здохне за що? Хай приходять окупанти, нікуди вони не підуть далі щось окуповувати, вони цю війну ще довго будуть видихати, а що буде з убд, коли вони прийдуть, це питання. Немає ніякої вартої ідеї, щоб віддати життя за неї, нехай зеля сам іде зі своїми прихвостнями.
Твердая валюта• сегодня в 08:33
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удалено администрацией...
Не жалеют вас ваши кураторы,даже в недилю по тревоге подняли
Твердая валюта• сегодня в 08:36
Ответ дляХуАнита
Ничего не будет с мобилизованными и профессиональными военными.С барбершопными студийными бородками и некоторыми русоризами и помстами будет.Но они сбегут раньше на запасной аэродром.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:40
Ответ дляХуАнита
Коли прийдуть окупанти, то піде воювати не лише чоловік, а і син з 18 років. Бо призив на росії ніхто не скасував, діти з окупованих служать в окупаційних військах. Дівчата вчора писали правду, що половина знайомих у миротворці через призив до окупаційної армії.
ХуАнита• сегодня в 08:45
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Коли до нас прийдуть окупанти, це означатиме, що Україна завойована і війна скінчилася нашою поразкою. Але скінчилася і на ній нікого вже не уб´ють. У будь-якому разі вмерти по ім не так реально в ще бабка надвоє сказала, ніж уже зараз за те, щоб хтось наживався і гріб мільйони. Економічна бронь, сука, це ж вигадати треба, на моїй вулиці кілька бізнесменів ходять собі спокійно, молоді здорові чоловіки. Багаті житимуть, а бідні хай умруть ’за свободу і територію’. Ви вже своїх відправили на фронт?
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А фільтрацію всі пройдуть? Ви така наївна. І щоб ’покинути країну’ люди гроші платять. Я лише на Порадниці читаю про ’вільно виїхали’, у реальному житті всі хто тікали з окупованих, платили окупантам без жодних гарантій, що випустять живими.
Если обычный человек, никуда не высовывался, не имел высоких должностей, не связан со всякими силовыми структурами, то вероятность пройти фильтрацию значительно повышается. Все мои коллеги по профессии выехали, кто куда. Я лично платила только перевозчикам, возможно они делились.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:48
Ответ дляХуАнита
Окупація вже прийшла у горлівку, мвкіхвку, Донецьк. У них скінчилися вбивства? Їх діти з 18 років не гинуть ’звільняючи’ Одесу, Харків, Херсон? Кацапня не зупиниться, не треба ілюзій, що хуйло зупиниться на якійсь умовній області . Воно іншим країнам погрожує. Ну не кацапів же класти за їх окупацію, якщо безкоштовні українці з окупованих є?
ХуАнита• сегодня в 08:51
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У вас хто воює? Чому воювати маю лише бідні, чи справедлива економічна бронь, культурна бронь для артистів? Коли буде подолана корупція в країні, буде достойна освіта, медицина, соціальна сфера? Які інші країни, ви парад бачили?
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:51
Ответ дляSeehund
То оті всі страдаліци на порадниці, яких педерація завертає, бо ’не пройшли фільтрацію’, то все фантом? Скільки тут було страждань ’що робити з житлом на окупованій, спасітє, памагітє, не пускають продати квартиру’. То вони з високими посадами тут на Порадниці тусять?
Майор Медуза• сегодня в 08:52
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У кацапів давно вже контрактники воюють. Так як їм ефективність наловлених на початку та мобілізація на своїх територіях дуже не сподобалась.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:53
Ответ дляХуАнита
Тобто всі чоловіки і хлопчики з 18 з окупованих, то виключно добровольці і контрактники,які пішли добровільно, і вчорашні Порадниці з окупованих, які писали, що їх призвали примусово - брешуть?)
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну мы же ведём речь о выехать, а не въехать? Не? Немножко логику подключите, я в вас верю.) Да, выехавших назад не пускают.