Кубик Рубика• сегодня в 07:45
Сирський анонсував нову модель мобілізації
Збройні сили України працюють над поступовим переходом від мобілізаційної до контрактної моделі комплектування війська. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
Сирський підкреслив, що ця робота ведеться на виконання ініціативи Президента України.
Головнокомандувач наголосив, що питанням мобілізації та рекрутингу приділяється окрема увага.
«За підсумками наради визначив завдання підготувати конкретні пропозиції Генерального штабу щодо нових форматів контрактної служби», — сказав Олександр Сирський.
За результатами наради головнокомандувач доручив Генеральному штабу розробити та надати конкретні пропозиції щодо впровадження нових форматів контрактної служби.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:55
Ответ дляХуАнита
У вас хто воює? Чому воювати маю лише бідні, чи справедлива економічна бронь, культурна бронь для артистів? Коли буде подолана корупція в країні, буде достойна освіта, медицина, соціальна сфера? Які інші країни, ви парад бачили?
Я бачила карти, які дозволено продавати на педерації. Там цілком собі офіційно обведено кордоном педерації і Херсон,і Запоріжжя, і Одесу. Це не сувенірна продукція, а географічна карта. А ви тут фантазуйте далі про ’зупиняться’.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:56
Ответ дляМайор Медуза
У кацапів давно вже контрактники воюють. Так як їм ефективність наловлених на початку та мобілізація на своїх територіях дуже не сподобалась.
В Україні теж лише добровольці воюють.
Шкала Радощів• сегодня в 08:56
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Волога мрія кацапів, щоб українці зникли зі своїх територій. Дулі вам, а не України.
Тобто то тепер всі громадяни України мають бути а заложниках цієї війни і мають право покинути ці землі тільки мертвими?
МЕСТО_Встречи• сегодня в 08:59
Ответ дляSeehund
Ну мы же ведём речь о выехать, а не въехать? Не? Немножко логику подключите, я в вас верю.) Да, выехавших назад не пускают.
Я маю знайомих, які виїжджали з окупованого Херсону і Запорізької області. Всі як один розказують, що виїхати вдалося далеко не всім з колони. Чимало людей просто не повернулися і зв´язку з ними нема, а пройшли роки. І так, виїжджали безкоштовно лише на Порадниці. В реальному житті забирали всі гроші, що знаходили. І жорстка фільтрація.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:00
Ответ дляШкала Радощів
Це дуже нагальне питання адресуйте кремлю і хуйлу особисто.
Майор Медуза• сегодня в 09:02
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В Україні теж лише добровольці воюють.
Там максимум це якщо скоїв правопорушення і поліція тисне або строковиків продавлюють на підписання. В містах ніхто не ловить, таксистів газом не задувають як в Україні. Вимикайте пропагандистську маячню.
Шкала Радощів• сегодня в 09:03
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це не питання, це факт
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я выезжала с Мариуполя, поэтому про другие города ничего сказать не могу. Ехала официально через ростовскую таможню, вещи проверяли сканером, никто в вещах не рылся и денег было у меня меньше, чем разрешено официально провозить. Были случаи, что на блок постах забирали все под чистую. Мне повезло, мы представлялись погорельцам, ехавшими к родне в Новоазовск.
Шкала Радощів• сегодня в 09:05
Ответ дляSeehund
А что значит погорельцы?Как ими можно представиться?
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:06
Ответ дляМайор Медуза
В Україні максимум добровольці, вимикайте пропагандистську маячню.
Отак само смішно виглядає ваша писанина про ’добровільність’ на окупованих. Я вам більше скажу, на території самої росії примусово мобілізують і ловлять вже давно. Просто у них не можна про це ніде писати - за термін дають зразу. А по факту гребують так само, або війна, або 10 років за неявку по повістці. На окупованих гребують з 18, без права відмовитися чи альтернативної служби.
Майор Медуза• сегодня в 09:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Закрила людей, які бажали б врятуватися в країні влада України, а не воно.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:08
Ответ дляМайор Медуза
Ви держслужбовець? Якщо ні, то маєте право на перетин кордону. І де саме ви хотіли б врятуватися, на росії? То п..дуйте, вас чекають в окупації, їм м´ясо потрібне.
Майор Медуза• сегодня в 09:09
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Смішно ваша писанина виглядає, коли знаєш ситуацію краще, ніж подають українські змі.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:11
Ответ дляМайор Медуза
А як ’сміються’ українці на окупованих... Сподіваюся, сини років 17-18 є? Щоб ще гучніше на окупованій сміятися.
Майор Медуза• сегодня в 09:11
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мені рятуватися не треба, але в Україні є ще чоловіки від 23 років чи вони не люди?
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:13
Ответ дляМайор Медуза
А де чоловіки з 18 років на окупованих? У ’визвольній’ армії? Вам прям заважають наші хлопці 18-24, що ви б і їх хотіли відправити на м´ясо, як це роблять на окупованих?
Майор Медуза• сегодня в 09:17
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мені ніхто не заважає. Я не кровожерлива і за свободу для всіх. Кожен сам нехай розпоряджається своїм життям.
Не пью, не курю• сегодня в 09:24
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так исчезают украинцы, сколько нас осталось? 25 миллионов?
Сиренькая• сегодня в 09:36
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вчора була гарна тема для вас - про миротворця. Там повідписувалися дівчата з окупованих, у яких купа колишніх однокласників, друзів і знайомих у тій базі. Окупаційна влада вам не залишить вибору - підете окуповували наступні території. Тому тут вибору лише у тому чи воювати за свою свободу і територію, чи на боці окупанта, ’звільняючи’ для хуйлостану все нові території.
А где вариант просто жить как гражданское население и не принимать участие во всем этом
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:41
Ответ дляСиренькая
Так ви і зараз можете жити ’як цивільне населення’, коли летить шахед у ваш будинок - ’не приймайте участь у цьому’, це ж можливо, правда? Коли поки будуть зв´язувати руки за спиною дитині і чоловіку - ви ж теж можете бути ’,у будиночку’? Я з Київщини, і чудово пам´ятаю, як можна ’не приймати участь’, коли твій дім окуповують. Спробуйте ще ви, не всім же вчитися на чужих помилках, комусь потрібні персональні граблі.
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну у агресора є ракети, і він воює - саме воює. Робить що вважає за потрвбне, і тоді, коли вважає за потрібне. Вже якось зникає сенс нашої дічльності. «Оліцетворяєм всю Європу», «стоїмо на захисті Європ».. особисто мені воно нафіг не треба. Моюідізаційні заходи варварські, не думаю що в окупанта вони особо гірші. Таке щось коротше. Я б якщо чесно, хотіла б дочекатися того моменту коли європи самі себе мусять захищати. Ми ж можемо бути як щитом, так і ніхуя собі плацдармом. Обміняв би наш президент щит - на гарні ракети. І авіацію. А як знов чайна ложка - вибачте, щановні партнери, тоді буде плацдарм, бережи вас бог😢 і тепер самі
МЕСТО_Встречи• сегодня в 09:57
Ответ дляTeonaa
Тобто ви хотіли б, щоб ваш чоловік пішов окуповували Литву, Польщу чи Молдову? А саме це трапиться у випадку окупації України, оскільки ні для кого не секрет, що хлопців з 18 забирають на окупованих днр/лнр.
Вам не терпиться приєднатися до параду вдов і матерів загиблих окупантів, як це було вчора на росії?
Боже, ці люди живуть поруч зі мною і мають право голосу. Страшно.
Дівка в намисті• сегодня в 10:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вы не можете понять, что люди не хотят участвовать в военной игре с чьей-либо стороны, что у человека есть право жить там где ему предпочтительнее.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 10:10
Ответ дляДівка в намисті
Чудово, тепер розкажіть про це агресору - хуйлу, ми всією порадницею будемо вболівати за ваше перебування у в´язниці рф з усіма витікаючими.
Дівка в намисті• сегодня в 10:11
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Выпустите людей и у них не будет никакой тюрьмы, ни российской ни украинской.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 10:15
Ответ дляДівка в намисті
Вас і зараз ніхто не тримає. Але ж не їдете. Хлопці 18+ на окупованих невиїзні, це раптом ви не в курсі. Європа готова прийняти жінок і дітей, але почалися обмеження по прийому нових біженців чоловіків 18+, тобто вашого яйценосного готові прийняти не як біженця, а за програмою висококваліфікованих працівників. Він відповідає критеріям робочої візи? Чи куди ви зібралися виїжджати? На росію? Так там воювати йому доведеться, все одно на фронт повернуть.
Дівка в намисті• сегодня в 10:18
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А мужчины по-вашему не люди, что не могут выехать? И не ваше дело куда они уедут и как устроятся, мир не ограничивается Европой, семья друзей уже 4 года отлично живет в Тайланде.
Кубик Рубика
• сегодня в 10:20
Ответ дляДівка в намисті
И Украины не будет. Жить под кацапами я не хочу!