Борщик• вчера в 13:25
А можно написать завещание на человека
Который не будет этого знать? Или дарственную?
Чтобы писать нужны ж данные паспорта кому дарят
Пишущаяся• вчера в 22:30
Ответ дляМорковку дай
Їм буде відмовлено
Чого це? Будь-хто має право предендувати на спадок і подати відповідну заяву.
Якщо спадкоємець за заповітом спадщину не прийме (не з´явиться до нотаріуса протягом 6 місяців), тоді запускається механізм спадкування за законом. В порядку черги серед бажаючих.
Пишущаяся• вчера в 22:32
Ответ дляМорковку дай
Якщо ми говоримо про те, що племінниця не знає про заповіт і не прийшла - їм буде відмовлено, потім знайдуть її і повідомлять ( нотаріус, наприклад). Якщо вона не відмовиться, то прийме спадщину.
Щодо суду - якщо буде доведено,що племінниця не знала про заповіт, не була повідомлена належним чином, то це підстава продовжити термін подачі заяви про прийняття спадщини. І тут у родичів знову буде відмова
Нікого в нас нотаріуси не розшукують