Бараболька• вчера в 15:53
Порадьте пилосос/швабру
Порадьте акумуляторний пилосос , щоб потужно всмоктував, працював без зарядки не менше 40 хвилин. Можливо, з функцією швабри/ відпарювача. Щоб легко мити його/чистити. Ціна-якість.З власного досвіду.
Гарні диньки• вчера в 16:07
В мене філіпс вже 4 роки, але точно менше працює без зарядки.
Потіжність таке собі, але все одно великий пилосос вже давно не дістаю. З ковром норм справляється, а там ворса висока. Для мене показник, що під ковром нема пилу. Значить тягне. Хоча рукуприклади, то не дуже відчувається.
Функцією мийки майже не корисиуюсь. Бо люблю більш мокре прибирання, а не злегка вологе
Гарні диньки• вчера в 16:09
Їх всі наче легко мити, стакан висипав і сполоснув. Фільтр поролон не кожного разу перу.
Там ще фільтр є, то наче його десь раз в рік міняти треба, тоді краще тягне.
Вони не дорогі
Бараболька
• вчера в 16:18
Ответ дляГарні диньки
в мене філіпс з мішком. ото звір, тягне сильно. Але мені треба щось замість віника з совком на кухні, плюс мілкий пил прибрати з віконних рам
Гарні диньки• вчера в 16:22
Ответ дляБараболька
Да, для цього акумуляторний ідеальний.
Я не знаю як раніше жила без нього.
Вжик де треба точечно і чисто
Я не знаю як раніше жила без нього.
Вжик де треба точечно і чисто