Значит надо• 1 час назад
Така дивна тема в топі про спадок, таке враження що
більша половина на цьому сайті як та молодша донька і автоматично ненавидять всіх хто в США.
Наприклад, ситуація в моїй сімʼї моя бабця жила з тіткою все життя, тітка на другому поверсі із сімʼєю, бабця на першому. Діти тітки завжди без виключення харчувалися в баби з дідом, зі школи прийшли- нагодувати і тд. Потрібно моркву/цибулю/сіль пішла взяла в мами. У відповідь баба з дідом слухали пʼяні виходки її чоловіка, мати. Вона жодного разу не була в діда в лікарні за три роки, вона жодного разу не спустилася з другого поверху коли до баби приїздила с швидка, мама вічно неслась з іншого кінця міста. Вона жодного разу не поклала бабцю в лікарню, не поговорила з лікарями, не слідкувала за її лікуванням, не оплатила нічого ніколи. Їжу завжди привозила моя мама, тітка і її діти успішно це їли, баба їм ремонт робила.
Але тут чомусь вважають що спадок має залишитися тому хто жив з батьками🤷🏼♀️.
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляН@Диете
Нюанс в тому, що у тітки 100% інша думка, думаю протилежна.
Так, вона вважає що мама має де жити, тому весь будинок батьків повинен належати їй.
Хоч вона в ньому палець об палець ніколи не вдарила.))))
Н@Диете• 1 час назад
Ответ дляЗначит надо
Думаю, що якщо спитати тітку - вона скаже що все робила і в будинку і для батьків.
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляН@Диете
Не знаю, навряд. Факт залишається фактом, вона взагалі ніколи нічого не робила, їй вода капала на голову і бабця перекривала дах.
До швидкої вона не спустилася ніколи, навіть, щоб відкрити двері
Допоможіть знайти• 1 час назад
Співчуваю вам, самі недавно в сімʼї підняли питання про документи, і виявилося що я найгірша невістка, син на вулицю вижене і сина не так виховували, хоча інший син в шоколаді вже більше двадцяти років
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляДопоможіть знайти
Та шо мені співчувати, я маю де жити, маю нерухомість і не одну, мама теж
Допоможіть знайти• 1 час назад
І так само в лікарні допомагали ми з чоловіком, а братова сімʼя тільки задумалась як зробити людину інвалідом бо є можливість оформити відстрочку, але погані залишились вгадайте хто? Ми з чоловіком, бо підняли тему про документальне оформлення спадку .
Допоможіть знайти• 1 час назад
Ответ дляЗначит надо
Якщо вас все влаштовує, то хай тітка і отримує будинок, якщо ви так спокійно це сприймаєте :) Чого вам хвилюватись?
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляДопоможіть знайти
Ми не піднімали тему спадку, навпаки.
Пенек Возмездия• 1 час назад
Здесь пишут, что наследство должно достаться тому, кто ухаживал и досматривал родителей, а не просто с ними жил
Значит надо
• 1 час назад
Ответ дляПенек Возмездия
Але тут пишуть що якщо див то 100% доглядав
Ms. Iphone• 57 минут назад
Ответ дляЗначит надо
Вашу маму никто не заставлял это все делать,она могла и сестру озадачивать
Значит надо
• 52 минуты назад
Ответ дляMs. Iphone
Ні, не могла, сестра б не робила цього і питання не в цьому.
Значит надо
• 51 минуту назад
Ответ дляДопоможіть знайти
Ні, вона його ніколи не отримає, це справа принципу.
Ms. Iphone• 50 минут назад
Ответ дляЗначит надо
Потому что у мамы соль брала?)
Значит надо
• 28 минут назад
Ответ дляMs. Iphone
Потому что у мамы соль брала?)
Це все що ви змогли вигадати з прочитаного?
Дай подивлюся• 2 минуты назад
Ответ дляЗначит надо
Не так, автор, а тому, хто догледів батьків, а не просто з ними жив.