Женщинас• вчера в 20:23

Чи можуть грудні імпланти спровокувати негативні наслідки

для здоров´я? Наприклад, у жінки, яка вже на той час хворїє на фіброзно-кистозну мастопатію. Чи не є імпланти перешкодою для УЗД-діагностики, чи мамографії?
Чи можна спати на животі?
Якщо через деякий час (10, 20 років) їх прибрати, як виглядатимуть груди?
Якщо хтось знає якійсь ресурси, де можна вивчити вищезазначені питання - поділіться, будь ласка.
МатьЧасть• вчера в 20:26
Вы каждый вопрос отдельно можете в Гугл ввести и будет вам ответ. На животе точно нельзя спать. С мастопатией вам консультацию на тему даст онколог. Не хирург, который пластику будет делать, а онколог. Часто что-то может быть не так и через год-два, у вас должны быть деньги не только поставить все сейчас и тут, но и для разных ситуаций актив, чтоб исправить. Импланты надо Менять через время. Снова финансы.

ЛолитаНеРазлита• вчера в 20:27
Вы собрались 20 лет с ними ходить . Я слышала про 10 лет. И я так понимаю побочка может вылезти в любой момент .
автор Женщинас • вчера в 20:31
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ніби пожиттєву гарантію зараз дають
автор Женщинас • вчера в 20:32
Ответ дляМатьЧасть
Онколог, який за сумісництвом ще й пластичний хірург, сказав, все норм. Можна)
Бронетапці• вчера в 20:38
ТАК.Мій дядько відомий український науковець ще 30 років тому мав численні замовлення на досліди вживлення в імланти чистого срібла як можливість уникнути раку.Вони платили йому дуже багато, їздивдив на всілякі з’їзди то в США пів року жив то в Швейцарії, нажаль в кінці всіх досліджень мій дядько разом з іншими науковцями сказав це рак рано чи пізно імплант викликає рак і цього не змінити.
автор Женщинас • вчера в 20:46
Ответ дляБронетапці
Охрєнєть.(
От хотілося про таки дослідження десь детальніше почитати.
Сумка з негодою• вчера в 20:46
З імплантами роблять мрт, а не мамографію.

Борщичок• вчера в 21:02
Mammoplastika.sos есть в инстаграме такой профиль, там есть история автора и другие девушки пишут туда. Очень информативно!
Мастер Клас• вчера в 21:10
На животе спать можно, если вам удобно.
Делают и узи и маммографию.
Вряд ли вызывают рак, их бы не ставили при рмж.
Бронетапці• 2 часа назад
Ответ дляЖенщинас
Охрєнєть.(
Ці досліди залишились в секреті.Їх ніхто не дозволяв розголошувати він контракти підписував. Вони заплатили б ще більше дуже багато , бо раку дуже багато насправді від імплантів будь-якого виду не тільки грудних.Це бізнес дуже прибутковий у цілому світі і будуть робити усе щоб це продовжувати .
Мелочунь• 35 минут назад
Ну вот отвалите от 4000 е. за операцию, без анализов, подготовки и прочее и прочее. Последствий миллион. Не подойдёт. Убрать от 4000 е. без учёта дополнительных трат и реабилитации ++ бонусом шрамы. Тогда продумаете очень хорошо… Не, ну если прям очень сильно много денег… ну тогда подумайте ещё раз… точно ли нужно вам это.
Мелочунь• 36 минут назад
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вот именно. От 4000 е. + запас на дополнительные траты должны быть всегда при вас. А не так, как многие: Насобирали на сиськи и досвидос… до поры до времени.