Пані з калабані• 2 часа назад

Вы бы пошли в таком платье на свидание?

Как бы стилизовали?
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ця сукня виглядає гарно, але вона має сісти ідеально по фігурі, тобто ніякого животика, складок, зайвої ваги, потребує спеціальної білизни. Якщо все гуд, то має класний вигляд, але якщо щось не так, то портить всю картину. Взагалі такі сукні для струнких, тонкокосних і субтильних дівчат.

Грабля• 1 час назад
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Авторе, дивіться що мені запропонував ШІ. В 3 варіанті мені категорично не подобається взуття, але то ж справа смаку
2-
Грабля• 1 час назад
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ось дивіться, я його попросила замінити піджак та взуття в 3 варіанті. Як на мене, то дійсно на підборах краще
це одна я не розумію, як носити піджак з голими п´ятами?
Спішу - перекидаюсь• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Так, одна ви
Кондуктор трамвая• 1 час назад
только в паранже нужно идти
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
Чому? Це ж побачення, дуже навіть сексі. Ще б отаку штуку додати
Це вам на роботі у цю штуку чайові платять?
Надежда наш компас• 1 час назад
Ответ дляКашка-маняшка
Нет. Мне не идёт этот цвет, как и большинству
А с далеко как голая автор будет) может конечно так и задумывается

Ромашкинная• 30 минут назад
Нет, не пошла бы. Не понимаю одежды в виде домашнего белья (ночнушек, пижам и т.д.)