ніколи такого не було• 2 часа назад

Нащо ви ламаєте бузок?

Ну дикарі.
Він же вдома вже в вазі не пахне, а навпаки аромат не дуже приємний.
Де не йду люблю зупинитись і понюхати гілку, нижні вже обламані.
Не робіть так
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Звісно, гілка вам ролі не зіграє. Але якщо кожен бажаючих по букету, то це не добре так
НЕ перебільшуйте проблему, тієї сирені купа, не переводиться.

Кинг-Конгша• 1 час назад
Я живу на 2 поверсі. під балконом бузок. Обмастила нижні гілки увечері котячим гімном,щоб не ламали. Допомагає)))) Від дикарів тільки дикарський захист.
Мне без сахара• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
А що ви зробили для людей?
Купіть саджанець і посадіть десь
А ви?
Малинка• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Жители первого этажа вам голову кошачьим гомном обмажут, чтобы не только у них воняло на балконе
Кинг-Конгша• 1 час назад
Ответ дляМалинка
там никто не живет 3 года. а мне сверху не слышно. зато дикари сирень обходят стороной
Мне без сахара• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Тіки не забудьте, що обмазали, а то не дай Боже ...
автор ніколи такого не було • 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
А ви?
Посадила на дорозі бузок, жасмин, гібіскуси.
Тільки щоб прохожі любувалися, нюхали. Та не рвали.
Я не просто посадила, а обрізаю, поливаю, обробляю їх

Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Креативно!!! А чого власне гімно не використали? А тільки кошаче? Його ж точно більше було б! Могли значно більше чого обмастити! Ще можна скооперуватися з однодумцями з ціжї теми! Назбирати гімна і ходити мазати!
Кинг-Конгша• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
я не ламаю. мені все одно. одна намагалася зламати.а я стояла на балконі. вхопилася вона і потім довго руки обтирала. щоб знала ,тварюка,як ламати те,що ти не садила,.посади під вікном собі і ламай.а ніхто собі не садить,зате всі охочі десь попід чужими вікнами обламати.Хтось посадив,а воно прийде і ламає.
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Це брехня. У мене один кущ на території, його не ламають, лише двірник зрізає вже відцвівші суцвіття. Величезний здоровий кущ. Другий-за забором вздовж дороги-його потрошать всі перехожі. Боляче дивитися, поки не відновиться. Втричі менший, ніж той, якого не чіпають. Садилися одночасно, з одного розплідника, культурні сорти
Не брехня, если цветение не срезать то на завязку семян уходит много сил у куста.
Кинг-Конгша• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
котяче більш смердить.
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Чогрсь в бот саду не чикають зразу квіти, а ждуть відходу квітки
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Что бы было красиво, но в итоге срезают увявшие.
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так хай і по вулицям буде красиво
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Так хай і по вулицям буде красиво
А кто их потом будет увявшие обрезать?
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А кто их потом будет увявшие обрезать?
Ну так ви прийдете. Ви ж турбуєтесь. Одним букетом думаєте дерево врятували?
То як рятуєте, вже до кінця. Верніться і обріжте.
Рятівниці....
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
котяче більш смердить.
неееее чоловіче заннчо більше!!! то сцяки котячі більш смердючі, а гімно ні...
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Бо заробляють на цвітінні гроші, шо ви як маленька
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Рятівниці....
Я срежу себе букет, чем помогу растению, а вы хотите приходите срезайте увядшие.

Люблю_смаколики• 58 минут назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ви шо таке кажете! Букет вам радість вдома буде, а бузко-шизіків принцип життя: нехай здохне тільки щоб нікому не дісталося!
Меня много• 43 минуты назад
а який його смисл? це квітка Чи вам зустрівся повіністю обламаний кущ?
Доктор Хаос• 38 минут назад
Ответ дляніколи такого не було
В своєму так і буть.
А під моїм двором не рвіть, будь ласка
Если сирень не обламывать ( срезать) она потом цвести не будет
Люблю_смаколики• 36 минут назад
Ответ дляДоктор Хаос
От взяли і зіпсували настрій жадібним поборниками не ламання бузку...
Дуболом• 36 минут назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Зав´язок насіння здійснюється після повного відцвітання. Зав´язок акуратно відрізається секатором, без пошкодження самих гілок. До чого тут варварське ламання кущів ,,на букетик’?
Я_не_аноним_100%• 34 минуты назад
Ответ дляДуболом
До того, что если их не убрать, то суть будет такая же, растение будет не готово к следующему цветению.
Дуболом• 31 минуту назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Звісно готово, бузок-це багаторічна рослина, вона цвіте щороку, незалежно ні від чого. Так, з часом цвіт стає менш густим, бо кущ старіє, але це не приносить ніякої шкоди дереву, як варварське обламування гілок з м´ясом.
Я_не_аноним_100%• 30 минут назад
Ответ дляДуболом
Приносит, выше кидала скрин. Если не обрезать увядшие соцветия, куст слабеет.
Дуболом• 27 минут назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Він відновлюється. Невже ви думаєте, що природа задумала бузок, щоб люди його виламували? Кожна рослина існує, щоб розмножуватися. З мільйонів насінин з´являться нові кущі, якщо ніяка недолуга істота не захоче собі букєтік.
Я_не_аноним_100%• 22 минуты назад
Ответ дляДуболом
Вы дикую сирень видели? Она не пышная и мелкоцвет. Сортовые гибриды и выводят для того что бы соцветия были пышные, и уход у него не как у дикого.
Звездолётчица• 21 минуту назад
Ответ дляніколи такого не було
Крадена?
Автор, крадена, це коли ви у себе в дворі за забором посадили, а хтось заліз і наламав. Ви саме про власну приватну територію і власний бузок питали ?