ніколи такого не було• сегодня в 14:21

Нащо ви ламаєте бузок?

Ну дикарі.
Він же вдома вже в вазі не пахне, а навпаки аромат не дуже приємний.
Де не йду люблю зупинитись і понюхати гілку, нижні вже обламані.
Не робіть так
Невгамовна сила• сегодня в 15:00
Ответ дляніколи такого не було
Ви біля аптеки? Треба узнать, миже, щось купить людині
маю сумніви, що щось допоможе.

Треба ось так• сегодня в 15:00
Ответ дляніколи такого не було
Так посаджені ж в місті дерева для краси.
Це не ліс.
Як тільки рука піднімається
Аа, тобто справа ВИКЛЮЧНО в бузку?)
На все інше вам все одно?)
Підсніжники, конвалії.. хай рвуть собі, правильно?))
Мне без сахара• сегодня в 15:00
Ответ дляВподобайден
У нас сирень возле двора, нашего частного дома, мы садили. приходят рвут. Она действительно шикарная. Но если людям хочется, почему нет. Пусть букет сирени радует.
Лишь бы большие ветки не выламывали, а так ужаса в этом не вижу.
В этом году уже два раза ломали.
А в прошлом мужик с секатором пришел)
Культурный, не хочет по варварски
Невловимий Джо• сегодня в 15:00
Мы с мужем возле своей многоэтажки насадили много сирени. Сортовой, разных цветов. И я не против чтоб кто-то сорвал ветку. Но зачем ломать?? Возьми секатор, нож и срежь. Но выламывают варварски. Тюльпаны с клумбы рвут. Топчут все вокруг. Уроды. Дикари.
ДаЗдраПерма• сегодня в 15:01
Ответ дляКинг-Конгша
100% тупі дикарі. все скрізь поламане і потрощене. якби вліпили штраф як закордоном на усю зп,то знали б....а то пруться в Європу,а самі як ті індуси,що серуть в річку і там же миються,купаються і змивають попіл з трупів.
Кто прется в Европу
Мне без сахара• сегодня в 15:01
Ответ дляніколи такого не було
Якщо ви її не садили, то вкрали.
Живіть тепер з цим.
Народу уже ничего не принадлежит?
Малинка• сегодня в 15:02
Ответ дляніколи такого не було
В своєму так і буть.
А під моїм двором не рвіть, будь ласка
Ну так объявление напишите, здесь что хотите? Мы даже вашего адреса не знаем. У нас в парке этой сирени полно, разных расцветок, рвут, а это и не заметно. Плюс полезно для сирени это, потом она сбросит все равно то, что отцвело

Люблю_смаколики• сегодня в 15:02
Ответ дляНевловимий Джо
Вас хтось змушував садити? це не ваша територія. Ви хотіли садити. Хтось хоче топтати. Ви ж дозволу не питали в них, от і вони не питають у вас - роблять що хочуть.
Ненька наша• сегодня в 15:02
Ответ дляДаЗдраПерма
Никто в пакет не прячет
І не соромно патронами кущі?
Мне без сахара• сегодня в 15:03
Ответ дляДаЗдраПерма
Я ещё абрикосы, шалковицу рву с деревьев возле домов ( Оболонь)
Вы, автору, хотите причинить ’добро’?
ДаЗдраПерма• сегодня в 15:03
Ответ дляНенька наша
І не соромно патронами кущі?
Не
Невловимий Джо• сегодня в 15:03
Ответ дляЛюблю_смаколики
У психически здоровых людей не может появиться желание выдрать и вытоптать клумбу. Вы, видимо, к здоровым не относитесь.
Ненька наша• сегодня в 15:03
Ответ дляЛюблю_смаколики
А ще одна культурненька прийшла! Крючить бідененьку то як! Приємно подивитсия!
Вас не крючить ламати кущі?
Ненька наша• сегодня в 15:04
Ответ дляЛюблю_смаколики
Нічого не гине не вигадйте маячні!
Гине,якщо основу куща ламати
Люблю_смаколики• сегодня в 15:05
Ответ дляНевловимий Джо
Та ти моя риба, вже діагнози пішли... Спільан територія - не ваша особиста щоб ви там могли вказувати комусь що робити.
Мне без сахара• сегодня в 15:05
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Шовковицю, а якщо російською, то шелковицу. Ми в дитинстві всі шовковиці навкруги обносили, хронічно пальці чорні були.
Ооо! Все таки были грешки!
Могём же, если можем!
Ненька наша• сегодня в 15:05
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ламала, ламаю і буду ламати! Кущам від того тільки легше. Аромат вдома приємний мені подобається.
Посади і ламай, якась дикарка
Люблю_смаколики• сегодня в 15:05
Ответ дляНенька наша
Вас не крючить ламати кущі?
Мені приємно як бісяться такі як ви :))))
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:06
Ответ дляТреба ось так
Аа, тобто справа ВИКЛЮЧНО в бузку?)
На все інше вам все одно?)
Підстніжники ні. А конвалії цілими галявинами ростуть. Як хтось хоче, хай рве. Як і гриби і трави, подорожники і лопухи.
Це як порівняти хер з пальцем

Укр_жіночка• сегодня в 15:06
Так его нужно ломать, чтобы он гуще рос
Сирожено_пирожено• сегодня в 15:06
Ответ дляДаЗдраПерма
Нет на улице среди многоэтажных домов.
Ни чья
Что значит ничья, её кто-то сажал и ухаживал.
Люблю_смаколики• сегодня в 15:06
Ответ дляНенька наша
Посади і ламай, якась дикарка
Навіщо садити як вже посаджена?
Невловимий Джо• сегодня в 15:07
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вы из тех кто ломает лавочки, ссыт в лифтак, на лестничных площадках? Это ж тоже общее, можно делать что хочу, правильно?
Мне без сахара• сегодня в 15:08
Ответ дляНенька наша
Що корисно? Обідрати живєм кущ?
Ні, почекати поки кущ загнеться
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:08
Ответ дляНевловимий Джо
Звісно, гілка вам ролі не зіграє. Але якщо кожен бажаючих по букету, то це не добре так
Невловимий Джо• сегодня в 15:08
Ответ дляУкр_жіночка
Так его нужно ломать, чтобы он гуще рос
Не ломать, а обрезать после цветения. Про ломать выдумали, чтоб оправдать свое свинство.
Люблю_смаколики• сегодня в 15:09
Ответ дляНевловимий Джо
Роблю те що мені вигідно - ламати лавочку немає сенсу.. А от бузок наламати - вдома поставити - красота ж! А що мені зі зламаної лавки? Ніякої користі. Тому ні, не ламаю. Ссати в ліфті не зручно і сенсу нема... тому то не я. Можете спати спокійно. Дозволяю.
Люблю_смаколики• сегодня в 15:10
Ответ дляНевловимий Джо
Який сенс після цвітіння? Якщо кущ вже витратив сили на квіти?
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:10
Ответ дляМне без сахара
Народу уже ничего не принадлежит?
А що ви зробили для людей?
Купіть саджанець і посадіть десь
Невловимий Джо• сегодня в 15:10
Ответ дляніколи такого не було
Согласна, но видите, тут доказывают, что одна польза от их варварства.