А Я Самая Самая• 1 час назад

Кто за границей с начала войны? Как у вас с общением

С родными, как часто бываете в Украине? Общение уменьшилось?
Спасу мир• 1 час назад
В Україні нікого не залишилося.

Хтомолодець? Я!• 1 час назад
Ні разу не була. Трохи зменшилося спілкування, але мені комфортно в тому колі спілкування як й в мене наразі є
Зубная фея• 1 час назад
Все выехали из Украины кроме более дальних родственников
Не цілуюсь з бодуна• 58 минут назад
Все выехали , все в разных странах . Общаюсь только с близкими родственниками . С друзьями раз в месяц если созвонимся то хорошо , у все уже другая жизнь , общего ничего нет . Здесь новые друзья
Весела бджілка• 58 минут назад
Никого из ближайших родственников в Украине не осталось. Поэтому никто после начала войны пока в Украине не был., Ездим к друг другу в гости по ЕС.
Весела пiсенька• 56 минут назад
Уменьшилось, но у меня нет родителей там. А так, дальние и друзья с работы
Не езжу уже, не а жду смысла и мне далеко
Тут новые хорошие есть подруги и жених
Хата на мати• 57 минут назад
Дети выехали в 22 из Киева, дочь прекратила общение от слова ,,совсем,, только на день рождения строчку шлёт, общаться не хочет. Сын пишет каждый день.

автор А Я Самая Самая • 53 минуты назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
А у вас с кем общение?
автор А Я Самая Самая • 52 минуты назад
Ответ дляЗубная фея
С кем общаетесь? Вы в какой стране
Пані_Загадка• 52 минуты назад
У мене батьки залишилися в Україні, більше родичів не має. Нас війна застала за кордоном , коли ми були у відпустці, звісно в Київ з дітьми ми вже не поверталися. Дзвонимо ми один одному кожен день, але так було і до війни. З початком повномасштабної ми останній раз бачились в лютому 2022 року. У нас дуже гарні відносини, завжди так було. Дуже б хотілося побачити один одного не по телефону, але вони до мене в США не хочуть їхати, а я також не планую їхати в Україну під час війни, так і вони наполягають на тому, щоб я цього не робила. Якби я була десь у Європі , то напевно вже б побачилися і вони приїхали б до мене за кордон- але це такі розмови ми вели, а в реальності хто знає. Вони кажуть, що на поїзді б приїхали, але не на авто і не літаком . Всі чекають закінчення війни як можна скоріше, і думаємо що скоро все закінчиться і ми приїдемо в гості на пару тижнів до України.
автор А Я Самая Самая • 52 минуты назад
Ответ дляВесела пiсенька
Тут новые хорошие есть подруги и жених
Вы в какой стране?
автор А Я Самая Самая • 52 минуты назад
Ответ дляХата на мати
О Боже, почему так?
Барбітта• 50 минут назад
Ответ дляПані_Загадка
А почему в гости хотите на пару недель всего , вернуться уже не хотите вообще?
Соседушка• 47 минут назад
Ни разу в Украину не ездила и не тянет. Все выехали и семья и друзья. Все в разных странах.
Мне тут времени на себя не хватает. Общаемся только в телефонном режиме и ездим иногда в гости друг к другу.
Пані_Загадка• 48 минут назад
Ответ дляБарбітта
Бо мені відпустку можна брати на 14 днів максимум. Відпускних днів є багато, але тривалість має бути не більше 14 днів за раз. Я б і на три місяці приїхала якби була моя воля
Зубная фея• 47 минут назад
Ответ дляА Я Самая Самая
С кем общаетесь? Вы в какой стране
в Швейцарии, с семьей общаюсь, с мужем, с коллегами, с соседями)
Барбітта• 47 минут назад
Ответ дляПані_Загадка
А если закончится война, вернетесь?
Сладкий лимончик• 46 минут назад
Не была в Украине и не поеду больше. Родственники есть, но мы для них предатели, так как и мы выехали, и родители остались в Мариуполе. Но мне как-то пофиг на их мнение.
Хата на мати• 45 минут назад
Ответ дляА Я Самая Самая
О Боже, почему так?
Не знаем,для нас тоже был шок, пытались звонить, писать, на контакт не идёт. Она ни с кем не общается. Иногда пишу, она не читает, а может и читает- в телеграмм можно прочитать не заходя. Думаем связано с войной, так повлияло на неё. Мы более крепкие эмоционально -восприятие другое , в 90 была молодость. Сейчас оставили её в покое, как будет так и будет.

Несемо світло разом• 44 минуты назад
Ответ дляХата на мати
А чому? Ви знаєте причину?
Іноді Да• 43 минуты назад
Никого в Украине нет. Только в оккупации, но там уже не укр, может и проехать , но не хо
Весела пiсенька• 42 минуты назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Вы в какой стране?
Швеция
Несемо світло разом• 42 минуты назад
Ответ дляПані_Загадка
А ви не розглядаєте варіант, як відносини хороші, то в Польщі зустрітися? Вони туди потягом з Києва, а ви літаком? Моя бувша колега працює в США, раз на півроку летить до доньки та онуків в Іспанію (вони туди переїхали в початком війни).
Несемо світло разом• 40 минут назад
Ответ дляСладкий лимончик
А як ваші батьки зараз? В сусідки батьки лишилися в Мелітополі. Через вік та фінанси, отак і сказали, що вже у віці, не поїдемо, на своє навряд заробимо, а там було житло. Наче спілкуються зрідка, для подруги це дуже болюча тема.
Пані_Загадка• 39 минут назад
Ответ дляБарбітта
А если закончится война, вернетесь?
Не планую повертатися. У мене дитина старша в середній школі, менша молодшу школу скоро закінчить, вони вже й мову забули , для них буде стрес повернутися , а тим паче звикнути до реалій українського життя . У них уже інший світогляд. За ці роки діти взагалі не спілкувались з українцями дітьми, їх просто не було в наших районах де ми жили і школах. В розмові зі мною старша дитина вже плану навчання і життя в США. Вона коли згадує моменти за перший клас української школи і навіть садочка , то вони не дуже радісні, і повертатися бажання у неї не має. І батьки мені говорять, що треба було виїзджати мені у штати ще дуже давно, вже до цього моменту життя було б налагоджене.
Несемо світло разом• 38 минут назад
Ответ дляХата на мати
А доньці скільки років зараз? Ваш син (її брат) не намагався зʼясувати, що сталося, чому так. Можливо, їй потрібна якась допомога?
Несемо світло разом• 37 минут назад
Ответ дляПані_Загадка
Вас можна зрозуміти. А як ви виїхали? Програма юФОю, чи у вас була робоча віза? Чи інший варіант?
Пані_Загадка• 35 минут назад
Ответ дляНесемо світло разом
Я розглядаю, але треба щоб батьки також дали згоду приїхати. Я звісно і білети оплачу і всі розходи. Але тато ще працює, хоч і на пенсії. У мами огород з весни і до пізньої осені і невелика купка курей. Вони зайняті огородом, садом … ну ви зрозуміли, що так не просто їй покинути і приїхати. Да і з року в рік одне й теж саме мені кажуть ,може закінчитися війна і я з дітьми до них приїду. Отак і відкладаємо з року в рік на потім.
Хата на мати• 35 минут назад
Ответ дляНесемо світло разом
32 года, да конечно пытались узнать, ни к чему это ни привело.человек хочет, чтобы все от неё отстали. Уже прошло три года, я не жила, а существовала, но уже попускает потихоньку. Думала сойду с ума.
Пані_Загадка• 32 минуты назад
Ответ дляНесемо світло разом
В мене була віза, по якій я вʼїхала і зробила її за 2 тижні до війни . По приїзду подалася зразу на возєднання з родиною ( чоловіком)